Vivo X300 Ultra
Specifikacije Vivo X300 Ultra
Splošno
| Znamka | Vivo |
| Model | X300 Ultra |
| Drugo ime modela | V2547A (Mednarodno) V2547DA (Mednarodno) V2536A (Mednarodno) V2562 (Mednarodno) |
| Predstavljen | Ponedeljek, 30. Marec 2026 |
| Na voljo od | Petek, 03. April 2026 |
| Status | Prihaja kmalu |
| Cene | €880 |
Oblikovanje
| Višina | 163 mm (6.42 palcev) |
| Širina | 76.8 mm (3.02 palcev) |
| Debljina | 8.2 mm (0.32 palcev) |
| Teža | 232 g (8.18 oz) |
| Materiali ohišja | Zadnja: Steklo Okvir: Aluminij Spredaj: Steklo |
| Barve | Črna, Zelena, Srebrna |
| Odpornost | Prahotesen in vodoodporen (potopljiv do 1,5 m za 30 minut) |
| Certifikati odpornosti | IP69, IP68 |
Zaslon
| Vrsta zaslona | LTPO AMOLED |
| Velikost zaslona | 6.82 palcev |
| Ločljivost | 1440 × 3168 pik |
| Hitrost osveževanja | 144 Hz |
| Gostota pik | 510 ppi |
| Razmerje zaslona do ohišja | ≈ 90.3% |
| Zaščita zaslona | Armor steklo, Mohs raven 4 |
| Zaslon na dotik | Da |
| Lastnosti zaslona | 1 milijarda barv 2160Hz PWM Dimming Kapacitivni zaslon na dotik Dolby Vision HDR10+ HDR Vivid Multitouch zaslon Podpora slik Ultra HDR |
Strojna oprema
| Čipovje | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 |
| Jedra CPU | 8 |
| Proizvodni proces | 3 nm |
| Najvišja frekvenca CPU | 4.6 GHz |
| Arhitektura CPU | 64-bit |
| Mikroarhitektura | 2x 4.6 GHz – Oryon V3 Phoenix L 6x 3.62 GHz – Oryon V3 Phoenix M |
| Vrsta pomnilnika | LPDDR5X |
| GPU | Qualcomm Adreno 840 @1.20 GHz |
| RAM | 12GB, 16GB |
| Shramba | 256GB, 512GB, 1TB |
| Vrsta notranje shrambe | UFS 4.1 |
| Različice | 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM 1TB 16GB RAM |
| Razširljiva shramba | Ne |
Programska oprema
| Operacijski sistem | Android 16 (Baklava) |
| Uporabniški vmesnik | OriginOS 6 |
Glavna kamera
| Podpora kamere | Da |
| Trojna kamera | 200 MP, ƒ/1.9, 35 mm ( Širokokotna ), 0.7 μm, 1/1.12" Velikost senzorja gimbal OIS PDAF 200 MP, ƒ/2.7, 85 mm ( Periskopski telefoto ), 0.56 μm, x3.7 Optični zoom, 1/1.4" Velikost senzorja Multi-Directional PDAF Optična stabilizacija slike (OIS) 50 MP, ƒ/2.0, 14 mm, 116° ( Ultra širokokotna ), 1.22 μm, 1/1.28" Velikost senzorja Dual-Pixel PDAF Optična stabilizacija slike (OIS) |
| Podpora bliskavice | Da |
| Vrsta bliskavice | LED bliskavica |
| Značilnosti | 3D LUT import Senzor barvnega spektra Visok dinamični razpon (HDR) Avtomatsko ostrenje z laserjem Panorama Optika Zeiss Premaz objektiva Zeiss T* |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 4320p @ 30 fps 2160p @ 24/30/60/120 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
| Video funkcije | 10-bit LOG, Dolby Vision HDR, Gyro-EIS, HDR10+ |
Prednja kamera
| Podpora kamere | Da |
| Enojna kamera | 50 MP, ƒ/2.5, 24 mm ( Širokokotna ), 0.64 μm, 1/2.76" Velikost senzorja Samodejno ostrenje (AF) |
| Značilnosti | Visok dinamični razpon (HDR) |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
| Video funkcije | Gyro-EIS, HDR |
Baterija
| Tip | Si/C Li-Ion (Mednarodno) Si/C Li-Ion (Evropa) |
| Kapaciteta | 6600 mAh (Mednarodno) 6400 mAh (Evropa) |
| Moč žičnega polnjenja | 100 W |
| Podpora za brezžično polnjenje | Da |
| Moč brezžičnega polnjenja | 40 W |
| Značilnosti | Obratno žično polnjenje Obratno brezžično polnjenje |
Omrežje
| SIM kartice | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Da |
| Hitrost prenosa podatkov | 5G, LTE, HSPA |
| 2G pasovi | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G pasovi | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 / 1800 MHz |
| 4G pasovi | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b43 (3700), b48 (3800), b66 (1700 MHz) |
| 5G pasovi | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n12 (700), n18 (850), n20 (800), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700), n80 (1800), n81 (900), n83 (700), n84 (2100), n89 (850 MHz) |
Povezljivost
| Wi-Fi | Da ( Wi-Fi 7 ) |
| Standardi Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Funkcije Wi-Fi | Dual-band |
| Bluetooth | Da, v5.4 |
| Vrata USB | USB Type-C 3.2 USB On-The-Go DisplayPort |
| USB povezljivost | Polnjenje prek USB, Naprava za množično shranjevanje prek USB (UMS) |
| GPS | Da |
| Funkcije GPS | BDS (B1I & B1C & B2a), GALILEO (E1 & E5a), GLONASS, GPS (L1 & L5), QZSS (L1 & L5) |
| NFC | Da |
Multimedija
| Zvočnik | Da |
| Priključek za slušalke | Ne |
| Avdio tehnologije | 24-bitni/192kHz Hi-Res zvok, Stereo zvočniki |
| FM radio | Ne |
Značilnosti
| Senzorji | Pospeškometer Kompas Giroskop Senzor bližine Ultrazvočni senzor prstnih odtisov pod zaslonom |
| Posebnosti | Nujni SOS prek satelita (sporočila in klici) - na voljo samo pri modelu 16 GB + 1 TB Izbirni dodatni zoom objektivi:200 mm, 2,35-kratni optični zoom, OIS, optika Zeiss400 mm, 4,7-kratni optični zoom, OIS, optika Zeiss Programirljiv napajalnik (PPS) Quick Charge Univerzalna specifikacija hitrega polnjenja (UFCS) USB Power Delivery |
Omejitev odgovornosti: Ne moremo zagotoviti, da so podatki na tej strani 100 % pravilni.
Fotografije Vivo X300 Ultra
Pogosta vprašanja
-
Kakšna je cena za Vivo X300 Ultra?
Cena naprave Vivo X300 Ultra znaša €880, lahko pa se v prihodnjih dneh spremeni.
-
Kdaj naj bi Vivo X300 Ultra izšel?
Vivo X300 Ultra bo na voljo od Petek, 03. April 2026.
-
Ali je Vivo X300 Ultra na voljo v trgovinah?
Ne, Vivo X300 Ultra ni v uradnih trgovinah, ker še ni izšel.
-
Koliko tehta Vivo X300 Ultra?
Vivo X300 Ultra tehta približno 232 gramov.
-
Kakšna je diagonala zaslona pri Vivo X300 Ultra?
Zaslon na Vivo X300 Ultra meri 6.82 palcev.
-
Ali Vivo X300 Ultra podpira omrežja 5G?
Da, Vivo X300 Ultra podpira 5G na pasovih n1, n2, n3, n5, n7, n8, n12, n18, n20, n25, n26, n28, n38, n40, n41, n48, n66, n77, n78, n79, n80, n81, n83, n84, n89.
-
Koliko kamer ima Vivo X300 Ultra?
Vivo X300 Ultra ima zadaj Trojna kamera in spredaj Enojna kamera.