Oppo Find N6
Specifikacije Oppo Find N6
Splošno
| Znamka | Oppo |
| Model | Find N6 |
| Drugo ime modela | PLP110 (Mednarodno) PLP120 (Mednarodno) |
| Predstavljen | Torek, 17. Marec 2026 |
| Na voljo od | Petek, 20. Marec 2026 |
| Status | Na voljo |
| Cene | €1,250 |
Oblikovanje
| Višina | 159.9 mm (6.30 palcev) |
| Širina | 145.6 mm (5.73 palcev) |
| Debljina | 4.2 mm (0.17 palcev) |
| Teža | 225 g (7.94 oz) |
| Materiali ohišja | Zadnja: Steklo Okvir: Aluminijeva zlitina Spredaj: NanoCrystal steklo (zloženo) Spredaj: Plastika (Razprta) Tečaj: titanova zlitina (razred 5) |
| Barve | Črna, Oranžna, Titanova |
| Odpornost | Odporen na prah in vodo (odporen na visokotlačne vodne curke; potopljiv do 1 m za 30 minut) |
| Certifikati odpornosti | IP58, IP59 |
| Oblikovne podrobnosti | Tehnologija samopopravljivega pomnilniškega stekla (notranji zaslon), Podpora za pisalo (oba zaslona), Neobčuten pregib |
Zaslon
| Vrsta zaslona | Zložljiv LTPO OLED, LTPO OLED |
| Velikost zaslona | 8.12 palcev |
| Ločljivost | 2248 × 2480 pik |
| Hitrost osveževanja | 120 Hz |
| Gostota pik | 412 ppi |
| Razmerje zaslona do ohišja | ≈ 90.9% |
| Vršna svetilnost | 2500 cd/m² |
| Zaščita zaslona | Steklo NanoCrystal |
| Zaslon na dotik | Da |
| Lastnosti zaslona | 1 milijarda barv 2160Hz PWM Dimming Kapacitivni zaslon na dotik Dolby Vision HDR10+ HDR Vivid Multitouch zaslon Podpora slik Ultra HDR |
Strojna oprema
| Čipovje | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 |
| Jedra CPU | 8 |
| Proizvodni proces | 3 nm |
| Najvišja frekvenca CPU | 4.6 GHz |
| Arhitektura CPU | 64-bit |
| Mikroarhitektura | 2x 4.6 GHz – Oryon V3 Phoenix L 6x 3.62 GHz – Oryon V3 Phoenix M |
| Vrsta pomnilnika | LPDDR5X |
| GPU | Qualcomm Adreno 840 @1.20 GHz |
| RAM | 12GB, 16GB |
| Shramba | 256GB, 512GB, 1TB |
| Vrsta notranje shrambe | UFS 4.1 |
| Različice | 256GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM 1TB 16GB RAM |
| Razširljiva shramba | Ne |
Programska oprema
| Operacijski sistem | Android 16 (Baklava) |
| Uporabniški vmesnik | ColorOS 16 |
Glavna kamera
| Podpora kamere | Da |
| Trojna kamera | 200 MP, ƒ/1.8, 23 mm ( Širokokotna ), 0.5 μm 50 MP, ƒ/2.7, 70 mm ( Periskopski telefoto ), 0.64 μm, x3 Optični zoom, 1/2.75" Velikost senzorja 50 MP, ƒ/2.0, 15 mm, 120° ( Ultra širokokotna ), 0.64 μm, 1/2.75" Velikost senzorja |
| Podpora bliskavice | Da |
| Vrsta bliskavice | LED bliskavica |
| Značilnosti | Senzor barvnega spektra Kalibracija barv Hasselblad Visok dinamični razpon (HDR) Panorama |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 2160p @ 30/60/120 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
| Video funkcije | Dolby Vision, Gyro-EIS, HDR10+ |
Prednja kamera
| Podpora kamere | Da |
| Dvojna kamera | 20 MP, ƒ/2.4, 21 mm ( Širokokotna ), 0.64 μm, 1/3.42" Velikost senzorja 20 MP, ƒ/2.4, 21 mm ( Širokokotna ), 0.64 μm, 1/3.42" Velikost senzorja |
| Značilnosti | Visok dinamični razpon (HDR) |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
| Video funkcije | Gyro-EIS, HDR |
Baterija
| Tip | Si/C Li-Ion |
| Kapaciteta | 6000 mAh |
| Moč žičnega polnjenja | 80 W |
| Podpora za brezžično polnjenje | Da |
| Moč brezžičnega polnjenja | 50 W |
| Značilnosti | Obratno žično polnjenje Obratno brezžično polnjenje |
Omrežje
| SIM kartice | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Da |
| Hitrost prenosa podatkov | 5G, LTE, HSPA |
| 2G pasovi | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G pasovi | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| 4G pasovi | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b43 (3700), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| 5G pasovi | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n12 (700), n13 (700), n18 (850), n20 (800), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n71 (600), n75 (1500), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700), n80 (1800), n81 (900), n83 (700), n84 (2100), n89 (850 MHz) |
Povezljivost
| Wi-Fi | Da ( Wi-Fi 7 ) |
| Standardi Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Funkcije Wi-Fi | Dual-band ali Tri-band: Razlikuje se glede na trg ali regijo |
| Bluetooth | Da, v5.4 |
| Vrata USB | USB Type-C 3.1 DisplayPort USB On-The-Go USB Type-C 3.1 Gen 2 |
| GPS | Da |
| Funkcije GPS | BDS (B1I & B1C & B2a), GALILEO (E1 & E5a), GLONASS (G1), GPS (L1 & L5), NavIC (L5), QZSS (L1 & L5) |
| NFC | Da |
Multimedija
| Zvočnik | Da |
| Priključek za slušalke | Ne |
| Avdio tehnologije | izboljšano z Dolby Atmos, Stereo zvočniki |
| FM radio | Ne |
Značilnosti
| Senzorji | Pospeškometer Kompas Dvojni giroskop Senzor bližine Stranski čitalnik prstnih odtisov |
| Posebnosti | Aluminijast okvir serije 7000 letalske kakovosti Programirljiv napajalnik (PPS) Quick Charge Satelitska povezljivost (klici/sporočila/SOS) - samo pri modelu 1TB Univerzalna specifikacija hitrega polnjenja (UFCS) USB Power Delivery |
Omejitev odgovornosti: Ne moremo zagotoviti, da so podatki na tej strani 100 % pravilni.
Fotografije Oppo Find N6
Pogosta vprašanja
-
Kakšna je cena za Oppo Find N6?
Cena naprave Oppo Find N6 znaša €1,250, lahko pa se v prihodnjih dneh spremeni.
-
Kdaj je izšel Oppo Find N6?
Oppo Find N6 je bil uradno predstavljen Petek, 20. Marec 2026.
-
Ali je Oppo Find N6 na voljo v trgovinah?
Da, Oppo Find N6 je na voljo v trgovinah, ker je še vedno v proizvodnji.
-
Koliko tehta Oppo Find N6?
Oppo Find N6 tehta približno 225 gramov.
-
Kakšna je diagonala zaslona pri Oppo Find N6?
Zaslon na Oppo Find N6 meri 8.12 palcev.
-
Ali Oppo Find N6 podpira omrežja 5G?
Da, Oppo Find N6 podpira 5G na pasovih n1, n2, n3, n5, n7, n8, n12, n13, n18, n20, n25, n26, n28, n38, n40, n41, n48, n66, n71, n75, n77, n78, n79, n80, n81, n83, n84, n89.
-
Koliko kamer ima Oppo Find N6?
Oppo Find N6 ima zadaj Trojna kamera in spredaj Dvojna kamera.