OnePlus Nord CE6 Lite
Specifikacije OnePlus Nord CE6 Lite
Splošno
| Znamka | OnePlus |
| Model | Nord CE6 Lite |
| Predstavljen | Četrtek, 07. Maj 2026 |
| Na voljo od | Torek, 12. Maj 2026 |
| Status | Na voljo |
| Cene | €190 |
Oblikovanje
| Višina | 165.9 mm (6.53 palcev) |
| Širina | 76 mm (2.99 palcev) |
| Debljina | 8.5 mm (0.33 palcev) |
| Teža | 208 g (7.34 oz) |
| Barve | Črna, Zelena |
| Odpornost | Prahotesen in vodoodporen (proti prskanju vode) |
| Certifikati odpornosti | IP64 |
Zaslon
| Vrsta zaslona | IPS LCD |
| Velikost zaslona | 6.72 palcev |
| Ločljivost | 1080 × 2400 pik |
| Hitrost osveževanja | 144 Hz |
| Razmerje stranic | 20:9 |
| Gostota pik | 392 ppi |
| Razmerje zaslona do ohišja | ≈ 86.5% |
| Vršna svetilnost | 1000 cd/m² |
| Zaščita zaslona | Ne zagotavlja trdnosti ali uporabe v ekstremnih pogojih, V skladu z MIL-STD-810H |
| Zaslon na dotik | Da |
| Zaslon brez robov | Da |
| Lastnosti zaslona | Kapacitivni zaslon na dotik Multitouch zaslon |
Strojna oprema
| Čipovje | Mediatek Dimensity 7400 Apex |
| Jedra CPU | 8 |
| Proizvodni proces | 4 nm |
| Najvišja frekvenca CPU | 2600 MHz |
| Arhitektura CPU | 64-bit |
| Mikroarhitektura | 4x 2.6 GHz – Cortex-A78 4x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Vrsta pomnilnika | LPDDR5 |
| GPU | ARM Mali-G615 MC2 |
| RAM | 6GB, 8GB |
| Shramba | 128GB, 256GB |
| Vrsta notranje shrambe | UFS 3.1 |
| Različice | 128GB 6GB RAM 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM |
| Razširljiva shramba | Da |
| Reže za kartice | microSDXC |
Programska oprema
| Operacijski sistem | Android 16 (Baklava) |
Glavna kamera
| Podpora kamere | Da |
| Dvojna kamera | 50 MP, ƒ/1.8, 27 mm ( Širokokotna ), 0.61 μm, 1/2.88" Velikost senzorja PDAF 2 MP ( Pomožni senzor ) |
| Podpora bliskavice | Da |
| Vrsta bliskavice | LED bliskavica |
| Značilnosti | Visok dinamični razpon (HDR) Panorama |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30/60/120 fps |
| Video funkcije | Gyro-EIS |
Prednja kamera
| Podpora kamere | Da |
| Enojna kamera | 8 MP, ƒ/2.0, 25 mm ( Širokokotna ), 1.12 μm, 1/4.0" Velikost senzorja |
| Značilnosti | Panorama |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 1080p @ 30 fps |
| Video funkcije | Gyro-EIS |
Baterija
| Kapaciteta | 7000 mAh |
| Moč žičnega polnjenja | 45 W |
| Značilnosti | Bypass polnjenje Obratno žično polnjenje |
Omrežje
| SIM kartice | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Da |
| Hitrost prenosa podatkov | 5G, LTE, HSPA |
| 2G pasovi | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G pasovi | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| 4G pasovi | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b8 (900), b28 (700), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
| 5G pasovi | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n8 (900), n28 (700), n40 (2300), n41 (2500), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Povezljivost
| Wi-Fi | Da ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardi Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcije Wi-Fi | Dual-band |
| Bluetooth | Da, v5.4 |
| Vrata USB | USB Type-C 2.0 |
| USB povezljivost | Polnjenje prek USB, Naprava za množično shranjevanje prek USB (UMS) |
| GPS | Da |
| Funkcije GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC | Ne |
Multimedija
| Zvočnik | Da |
| Priključek za slušalke | Ne |
| Avdio tehnologije | Stereo zvočniki |
| FM radio | Ne |
Značilnosti
| Senzorji | Pospeškometer Kompas Giroskop Senzor bližine Stranski čitalnik prstnih odtisov |
| Posebnosti | Programirljiv napajalnik (PPS) |
Omejitev odgovornosti: Ne moremo zagotoviti, da so podatki na tej strani 100 % pravilni.
Fotografije OnePlus Nord CE6 Lite
Pogosta vprašanja
-
Kakšna je cena za OnePlus Nord CE6 Lite?
Cena naprave OnePlus Nord CE6 Lite znaša €190, lahko pa se v prihodnjih dneh spremeni.
-
Kdaj je izšel OnePlus Nord CE6 Lite?
OnePlus Nord CE6 Lite je bil uradno predstavljen Torek, 12. Maj 2026.
-
Ali je OnePlus Nord CE6 Lite na voljo v trgovinah?
Da, OnePlus Nord CE6 Lite je na voljo v trgovinah, ker je še vedno v proizvodnji.
-
Koliko tehta OnePlus Nord CE6 Lite?
OnePlus Nord CE6 Lite tehta približno 208 gramov.
-
Kakšna je diagonala zaslona pri OnePlus Nord CE6 Lite?
Zaslon na OnePlus Nord CE6 Lite meri 6.72 palcev.
-
Ali OnePlus Nord CE6 Lite podpira omrežja 5G?
Da, OnePlus Nord CE6 Lite podpira 5G na pasovih n1, n3, n5, n8, n28, n40, n41, n77, n78.
-
Koliko kamer ima OnePlus Nord CE6 Lite?
OnePlus Nord CE6 Lite ima zadaj Dvojna kamera in spredaj Enojna kamera.