Motorola Moto G37 Power
Specifikacije Motorola Moto G37 Power
Splošno
| Znamka | Motorola |
| Model | Moto G37 Power |
| Predstavljen | Sreda, 29. April 2026 |
| Na voljo od | Petek, 01. Maj 2026 |
| Status | Prihaja kmalu |
| Cene | €300 |
Oblikovanje
| Višina | 166.2 mm (6.54 palcev) |
| Širina | 76.5 mm (3.01 palcev) |
| Debljina | 8.8 mm (0.35 palcev) |
| Teža | 215 g (7.58 oz) |
| Materiali ohišja | Zadnja stran: silikonski polimer (eko usnje) Okvir: Plastika Spredaj: Gorilla Glass 7i |
| Barve | Modra, Siva, Rdeča |
| Certifikati odpornosti | IP64 |
Zaslon
| Vrsta zaslona | IPS LCD |
| Velikost zaslona | 6.67 palcev |
| Ločljivost | 720 × 1604 pik |
| Hitrost osveževanja | 120 Hz |
| Razmerje stranic | 20:9 |
| Gostota pik | 264 ppi |
| Razmerje zaslona do ohišja | ≈ 84.3% |
| Vršna svetilnost | 1050 cd/m² |
| Zaščita zaslona | Steklo Corning Gorilla Glass 7i, Certificirano po MIL-STD-810H |
| Zaslon na dotik | Da |
| Lastnosti zaslona | Kapacitivni zaslon na dotik Multitouch zaslon |
Strojna oprema
| Čipovje | MediaTek Dimensity 6300 |
| Jedra CPU | 8 |
| Proizvodni proces | 6 nm |
| Najvišja frekvenca CPU | 2.4 GHz |
| Arhitektura CPU | 64-bit |
| Mikroarhitektura | 2x 2.4 GHz – Cortex-A76 6x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Vrsta pomnilnika | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G57 MC2 |
| RAM | 4GB |
| Shramba | 128GB, 256GB |
| Vrsta notranje shrambe | UFS 2.2 |
| Različice | 128GB 4GB RAM 256GB 4GB RAM |
| Razširljiva shramba | Da |
| Reže za kartice | microSDXC |
Programska oprema
| Operacijski sistem | Android 16 (Baklava) |
Glavna kamera
| Podpora kamere | Da |
| Enojna kamera | 50 MP, ƒ/1.8, 0.61 μm PDAF |
| Podpora bliskavice | Da |
| Vrsta bliskavice | Dvojna LED bliskavica |
| Značilnosti | Visok dinamični razpon (HDR) Panorama |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 1440p @ 30 fps 1080p @ 30/60 fps |
Prednja kamera
| Podpora kamere | Da |
| Enojna kamera | 8 MP, ƒ/2.0, 1.12 μm |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 1440p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Baterija
| Kapaciteta | 7000 mAh |
| Moč žičnega polnjenja | 30 W |
| Značilnosti | Obratno žično polnjenje |
Omrežje
| SIM kartice | Dual SIM (Nano-SIM + eSIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Da |
| Hitrost prenosa podatkov | 5G, LTE, HSPA |
| 2G pasovi | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G pasovi | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G pasovi | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b71 (600 MHz) |
| 5G pasovi | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n20 (800), n26 (850), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n71 (600), n75 (1500), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Povezljivost
| Wi-Fi | Da ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardi Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcije Wi-Fi | Dual-band |
| Bluetooth | Da, v5.4 |
| Vrata USB | USB Type-C 2.0 |
| USB povezljivost | Polnjenje prek USB, Naprava za množično shranjevanje prek USB (UMS) |
| GPS | Da |
| Funkcije GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC | Da |
Multimedija
| Zvočnik | Da |
| Priključek za slušalke | Da |
| Avdio tehnologije | Zvok visoke ločljivosti, Stereo zvočniki |
| FM radio | Da |
Značilnosti
| Senzorji | Pospeškometer Kompas Giroskop Senzor bližine Stranski čitalnik prstnih odtisov |
Omejitev odgovornosti: Ne moremo zagotoviti, da so podatki na tej strani 100 % pravilni.
Fotografije Motorola Moto G37 Power
Pogosta vprašanja
-
Kakšna je cena za Motorola Moto G37 Power?
Cena naprave Motorola Moto G37 Power znaša €300, lahko pa se v prihodnjih dneh spremeni.
-
Kdaj naj bi Motorola Moto G37 Power izšel?
Motorola Moto G37 Power bo na voljo od Petek, 01. Maj 2026.
-
Ali je Motorola Moto G37 Power na voljo v trgovinah?
Ne, Motorola Moto G37 Power ni v uradnih trgovinah, ker še ni izšel.
-
Koliko tehta Motorola Moto G37 Power?
Motorola Moto G37 Power tehta približno 215 gramov.
-
Kakšna je diagonala zaslona pri Motorola Moto G37 Power?
Zaslon na Motorola Moto G37 Power meri 6.67 palcev.
-
Ali Motorola Moto G37 Power podpira omrežja 5G?
Da, Motorola Moto G37 Power podpira 5G na pasovih n1, n3, n5, n7, n8, n20, n26, n28, n38, n40, n41, n71, n75, n77, n78.
-
Koliko kamer ima Motorola Moto G37 Power?
Motorola Moto G37 Power ima zadaj Enojna kamera in spredaj Enojna kamera.