Motorola Moto G47
Specifikacije Motorola Moto G47
Splošno
| Znamka | Motorola |
| Model | Moto G47 |
| Predstavljen | Sreda, 29. April 2026 |
| Na voljo od | Petek, 01. Maj 2026 |
| Status | Prihaja kmalu |
| Cene | €320 |
Oblikovanje
| Višina | 166.2 mm (6.54 palcev) |
| Širina | 76.5 mm (3.01 palcev) |
| Debljina | 7.8 mm (0.31 palcev) |
| Teža | 191 g (6.74 oz) |
| Materiali ohišja | Zadnja stran: silikonski polimer (eko usnje) Okvir: Plastika Spredaj: Gorilla steklo 3 |
| Barve | Modra, Siva, Rdeča |
| Odpornost | Odporen na vodo |
| Certifikati odpornosti | IP64 |
Zaslon
| Vrsta zaslona | IPS LCD |
| Velikost zaslona | 6.67 palcev |
| Ločljivost | 1080 × 2400 pik |
| Hitrost osveževanja | 120 Hz |
| Razmerje stranic | 20:9 |
| Gostota pik | 395 ppi |
| Razmerje zaslona do ohišja | ≈ 84.5% |
| Zaščita zaslona | Steklo Corning Gorilla Glass 7i, V skladu z MIL-STD-810H, Vodoodporna zasnova |
| Zaslon na dotik | Da |
| Lastnosti zaslona | Kapacitivni zaslon na dotik Multitouch zaslon |
Strojna oprema
| Čipovje | MediaTek Dimensity 6300 |
| Jedra CPU | 8 |
| Proizvodni proces | 6 nm |
| Najvišja frekvenca CPU | 2.4 GHz |
| Arhitektura CPU | 64-bit |
| Mikroarhitektura | 2x 2.4 GHz – Cortex-A76 6x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Vrsta pomnilnika | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G57 MC2 |
| RAM | 8GB |
| Shramba | 128GB, 256GB |
| Vrsta notranje shrambe | UFS 2.2 |
| Različice | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM |
| Razširljiva shramba | Da |
| Reže za kartice | microSDXC |
Programska oprema
| Operacijski sistem | Android 16 (Baklava) |
Glavna kamera
| Podpora kamere | Da |
| Dvojna kamera | 108 MP, ƒ/1.7, 0.64 μm PDAF 2 MP, ƒ/2.4 ( Makro ), 1.12 μm |
| Podpora bliskavice | Da |
| Vrsta bliskavice | LED bliskavica |
| Značilnosti | Visok dinamični razpon (HDR) Panorama |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 1440p @ 30 fps 1080p @ 30/60 fps |
Prednja kamera
| Podpora kamere | Da |
| Enojna kamera | 8 MP, ƒ/2.0, 1.12 μm |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 1440p @ 30 fps 1080p @ 30/60 fps |
Baterija
| Kapaciteta | 5200 mAh |
| Moč žičnega polnjenja | 20 W |
| Značilnosti | Obratno žično polnjenje |
Omrežje
| SIM kartice | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Da |
| Hitrost prenosa podatkov | 5G, LTE, HSPA |
| 2G pasovi | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G pasovi | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G pasovi | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b71 (600 MHz) |
| 5G pasovi | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n20 (800), n26 (850), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n71 (600), n75 (1500), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Povezljivost
| Wi-Fi | Da ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardi Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcije Wi-Fi | Dual-band |
| Bluetooth | Da, v5.4 |
| Vrata USB | USB Type-C 2.0 |
| USB povezljivost | Polnjenje prek USB, Naprava za množično shranjevanje prek USB (UMS) |
| GPS | Da |
| Funkcije GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC | Da |
Multimedija
| Zvočnik | Da |
| Priključek za slušalke | Da |
| Avdio tehnologije | 24-bitni/192kHz Hi-Res zvok, Dolby Atmos, Stereo zvočniki |
| FM radio | Da |
Značilnosti
| Senzorji | Pospeškometer Kompas Giroskop Senzor bližine Stranski čitalnik prstnih odtisov |
Omejitev odgovornosti: Ne moremo zagotoviti, da so podatki na tej strani 100 % pravilni.
Fotografije Motorola Moto G47
Pogosta vprašanja
-
Kakšna je cena za Motorola Moto G47?
Cena naprave Motorola Moto G47 znaša €320, lahko pa se v prihodnjih dneh spremeni.
-
Kdaj naj bi Motorola Moto G47 izšel?
Motorola Moto G47 bo na voljo od Petek, 01. Maj 2026.
-
Ali je Motorola Moto G47 na voljo v trgovinah?
Ne, Motorola Moto G47 ni v uradnih trgovinah, ker še ni izšel.
-
Koliko tehta Motorola Moto G47?
Motorola Moto G47 tehta približno 191 gramov.
-
Kakšna je diagonala zaslona pri Motorola Moto G47?
Zaslon na Motorola Moto G47 meri 6.67 palcev.
-
Ali Motorola Moto G47 podpira omrežja 5G?
Da, Motorola Moto G47 podpira 5G na pasovih n1, n3, n5, n7, n8, n20, n26, n28, n38, n40, n41, n71, n75, n77, n78.
-
Koliko kamer ima Motorola Moto G47?
Motorola Moto G47 ima zadaj Dvojna kamera in spredaj Enojna kamera.