Oppo Reno16 (China)
Specifikacije Oppo Reno16 (China)
Splošno
| Znamka | Oppo |
| Model | Reno16 (China) |
| Status | Po govoricah |
Oblikovanje
| Materiali ohišja | Zadnja: Steklo Okvir: Aluminij Spredaj: Steklo |
| Barve | Črna, Vijolična, Bela |
| Odpornost | Odporen na prah in vodo (odporen na visokotlačne vodne curke; potopljiv do 2 m za 30 minut) |
| Certifikati odpornosti | IP68, IP69 |
Zaslon
| Vrsta zaslona | AMOLED |
| Velikost zaslona | 6.32 palcev |
| Ločljivost | 1216 × 2640 pik |
| Hitrost osveževanja | 120 Hz |
| Razmerje stranic | 19.5:9 |
| Gostota pik | 460 ppi |
| Zaslon na dotik | Da |
| Zaslon brez robov | Da |
| Lastnosti zaslona | 1 milijarda barv 3840Hz PWM Dimming Kapacitivni zaslon na dotik HDR10+ Multitouch zaslon |
Strojna oprema
| Čipovje | MediaTek Dimensity 8500 |
| Jedra CPU | 8 |
| Proizvodni proces | 4 nm |
| Najvišja frekvenca CPU | 3400 MHz |
| Arhitektura CPU | 64-bit |
| Mikroarhitektura | 1x 3.4 GHz – Cortex-A725 3x 3.2 GHz – Cortex-A725 4x 2.2 GHz – Cortex-A725 |
| Vrsta pomnilnika | LPDDR5X |
| GPU | ARM Mali-G720 MP8 |
| RAM | 12GB, 16GB |
| Shramba | 256GB, 512GB, 1TB |
| Vrsta notranje shrambe | UFS |
| Različice | 256GB 12GB RAM 256GB 16GB RAM 512GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM 1TB 16GB RAM |
| Razširljiva shramba | Ne |
Programska oprema
| Operacijski sistem | Android 16 (Baklava) |
| Uporabniški vmesnik | ColorOS 16 |
Glavna kamera
| Podpora kamere | Da |
| Trojna kamera | 200 MP, ƒ/1.8, 24 mm ( Širokokotna ), 0.5 μm, 1/1.56" Velikost senzorja Optična stabilizacija slike (OIS) PDAF 50 MP, ƒ/2.8, 85 mm ( Telefoto ), x3.5 Optični zoom Optična stabilizacija slike (OIS) PDAF 50 MP, ƒ/2.0, 16 mm, 116° ( Ultra širokokotna ) Samodejno ostrenje (AF) |
| Podpora bliskavice | Da |
| Vrsta bliskavice | LED bliskavica |
| Značilnosti | Senzor barvnega spektra Visok dinamični razpon (HDR) Panorama |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
| Video funkcije | Gyro-EIS, HDR |
Prednja kamera
| Podpora kamere | Da |
| Enojna kamera | 50 MP, ƒ/2.0, 18 mm, 100° ( Ultra širokokotna ) Samodejno ostrenje (AF) |
| Značilnosti | Visok dinamični razpon (HDR) Panorama |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
| Video funkcije | Gyro-EIS, HDR |
Baterija
| Kapaciteta | 6700 mAh |
| Moč žičnega polnjenja | 80 W |
| Značilnosti | Obratno žično polnjenje |
Omrežje
| SIM kartice | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Da |
| Hitrost prenosa podatkov | 5G, LTE, HSPA |
| 2G pasovi | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G pasovi | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 2100 / 800 MHz |
| 4G pasovi | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| 5G pasovi | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Povezljivost
| Wi-Fi | Da ( Wi-Fi 6 ) |
| Standardi Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Funkcije Wi-Fi | Dual-band |
| Bluetooth | Da, v5.4 |
| Vrata USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB povezljivost | Polnjenje prek USB, Naprava za množično shranjevanje prek USB (UMS) |
| GPS | Da |
| Funkcije GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC | Da |
Multimedija
| Zvočnik | Da |
| Priključek za slušalke | Ne |
| Avdio tehnologije | Stereo zvočniki |
| FM radio | Ne |
Značilnosti
| Senzorji | Pospeškometer Kompas Giroskop Optični bralnik prstnih odtisov pod zaslonom Senzor bližine |
| Posebnosti | Programirljiv napajalnik (PPS) Univerzalna specifikacija hitrega polnjenja (UFCS) USB Power Delivery |
Omejitev odgovornosti: Ne moremo zagotoviti, da so podatki na tej strani 100 % pravilni.
Fotografije Oppo Reno16 (China)
Pogosta vprašanja
-
Ali je Oppo Reno16 (China) na voljo v trgovinah?
Ne, Oppo Reno16 (China) ni v uradnih trgovinah, ker še ni izšel.
-
Kakšna je diagonala zaslona pri Oppo Reno16 (China)?
Zaslon na Oppo Reno16 (China) meri 6.32 palcev.
-
Ali Oppo Reno16 (China) podpira omrežja 5G?
Da, Oppo Reno16 (China) podpira 5G na pasovih n1, n2.
-
Koliko kamer ima Oppo Reno16 (China)?
Oppo Reno16 (China) ima zadaj Trojna kamera in spredaj Enojna kamera.