Vivo iQOO 15T
Specifikacije Vivo iQOO 15T
Splošno
| Znamka | Vivo |
| Model | iQOO 15T |
| Status | Po govoricah |
Oblikovanje
| Višina | 163.4 mm (6.43 palcev) |
| Širina | 76.7 mm (3.02 palcev) |
| Debljina | 8.3 mm (0.33 palcev) |
| Teža | 216 g (7.62 oz) |
| Materiali ohišja | Okvir: Aluminij Spredaj: Steklo |
| Barve | Siva, Druge barve |
| Odpornost | Odporen na prah in vodo (zdrži visokotlačne vodne curke; potopljiv do 1,5 m za 30 minut) |
| Certifikati odpornosti | IP68, IP69 |
Zaslon
| Vrsta zaslona | AMOLED |
| Velikost zaslona | 6.83 palcev |
| Ločljivost | 1260 × 2800 pik |
| Hitrost osveževanja | 144 Hz |
| Razmerje stranic | 20:9 |
| Gostota pik | 450 ppi |
| Razmerje zaslona do ohišja | ≈ 89.9% |
| Zaslon na dotik | Da |
| Zaslon brez robov | Da |
| Lastnosti zaslona | 1 milijarda barv Kapacitivni zaslon na dotik Dolby Vision HDR10+ Multitouch zaslon PWM Dimming |
Strojna oprema
| Čipovje | MediaTek Dimensity 9500 |
| Jedra CPU | 8 |
| Proizvodni proces | 3 nm |
| Najvišja frekvenca CPU | 4.21 GHz |
| Arhitektura CPU | 64-bit |
| Mikroarhitektura | 1x 4.21 GHz – C1-Ultra 3x 3.5 GHz – C1-Premium 4x 2.7 GHz – C1-Pro |
| Vrsta pomnilnika | LPDDR5X |
| GPU | ARM Mali-G1 Ultra MC12 (12-jedrni) |
| RAM | 12GB, 16GB |
| Shramba | 256GB, 512GB, 1TB |
| Vrsta notranje shrambe | UFS 4.1 |
| Različice | 256GB 12GB RAM 256GB 16GB RAM 512GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM 1TB 16GB RAM |
| Razširljiva shramba | Ne |
Programska oprema
| Operacijski sistem | Android 16 (Baklava) |
| Uporabniški vmesnik | OriginOS 6 |
Glavna kamera
| Podpora kamere | Da |
| Dvojna kamera | 200 MP ( Širokokotna ), 0.5 μm, 1/1.56" Velikost senzorja Optična stabilizacija slike (OIS) PDAF 50 MP, ƒ/2.1, 15 mm ( Ultra širokokotna ), 0.64 μm, 1/2.76" Velikost senzorja Samodejno ostrenje (AF) |
| Podpora bliskavice | Da |
| Vrsta bliskavice | LED bliskavica |
| Značilnosti | Visok dinamični razpon (HDR) Panorama |
| Video podpora | Da |
Prednja kamera
| Podpora kamere | Da |
| Enojna kamera | 16 MP ( Širokokotna ) |
| Značilnosti | Visok dinamični razpon (HDR) |
| Video podpora | Da |
Baterija
| Tip | Si/C Li-Ion |
| Kapaciteta | 8000 mAh |
| Moč žičnega polnjenja | 100 W |
| Značilnosti | Bypass polnjenje |
Omrežje
| SIM kartice | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Da |
| Hitrost prenosa podatkov | 5G, LTE, HSPA |
| 2G pasovi | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G pasovi | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| 4G pasovi | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| 5G pasovi | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Povezljivost
| Wi-Fi | Da ( Wi-Fi 7 ) |
| Standardi Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Funkcije Wi-Fi | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Da, v6.0 |
| Vrata USB | USB Type-C |
| USB povezljivost | Polnjenje prek USB, Naprava za množično shranjevanje prek USB (UMS) |
| GPS | Da |
| Funkcije GPS | BDS (B1I & B1C & B2a), GALILEO (E1 & E5a), GLONASS (G1), GPS (L1 & L5), QZSS (L1 & L5) |
| NFC | Da |
Multimedija
| Zvočnik | Da |
| Priključek za slušalke | Ne |
| Avdio tehnologije | 24-bitni/192kHz Hi-Res zvok, Stereo zvočniki |
| FM radio | Ne |
Značilnosti
| Senzorji | Pospeškometer Kompas Giroskop Senzor bližine Ultrazvočni senzor prstnih odtisov pod zaslonom |
| Posebnosti | Zadnja plošča, ki menja barvo (samo v sivi barvi) Programirljiv napajalnik (PPS) USB Power Delivery |
Omejitev odgovornosti: Ne moremo zagotoviti, da so podatki na tej strani 100 % pravilni.
Fotografije Vivo iQOO 15T
Pogosta vprašanja
-
Ali je Vivo iQOO 15T na voljo v trgovinah?
Ne, Vivo iQOO 15T ni v uradnih trgovinah, ker še ni izšel.
-
Koliko tehta Vivo iQOO 15T?
Vivo iQOO 15T tehta približno 216 gramov.
-
Kakšna je diagonala zaslona pri Vivo iQOO 15T?
Zaslon na Vivo iQOO 15T meri 6.83 palcev.
-
Ali Vivo iQOO 15T podpira omrežja 5G?
Da, Vivo iQOO 15T podpira 5G na pasovih n1, n2.
-
Koliko kamer ima Vivo iQOO 15T?
Vivo iQOO 15T ima zadaj Dvojna kamera in spredaj Enojna kamera.