Honor 600e
Specifikacije Honor 600e
Splošno
| Znamka | Honor |
| Model | 600e |
| Drugo ime modela | LNA-NX3 (Mednarodno) |
| Predstavljen | Petek, 01. Maj 2026 |
| Na voljo od | Petek, 01. Maj 2026 |
| Status | Na voljo |
| Cene | €510 |
Oblikovanje
| Višina | 157.4 mm (6.20 palcev) |
| Širina | 75.4 mm (2.97 palcev) |
| Debljina | 7.3 mm (0.29 palcev) |
| Teža | 180 g (6.35 oz) |
| Materiali ohišja | Zadnja: Steklo Okvir: Aluminij Spredaj: Steklo |
| Barve | Zlata, Siva, Zelena |
| Odpornost | Nepremočljiv in odporen proti prahu (vodni curki pod visokim pritiskom) |
| Certifikati odpornosti | IP66 |
Zaslon
| Vrsta zaslona | AMOLED |
| Velikost zaslona | 6.6 palcev |
| Ločljivost | 1200 × 2600 pik |
| Hitrost osveževanja | 120 Hz |
| Razmerje stranic | 19.5:9 |
| Gostota pik | 434 ppi |
| Razmerje zaslona do ohišja | ≈ 90.1% |
| Vršna svetilnost | 6500 cd/m² |
| Zaščita zaslona | Aluminosilikatno steklo |
| Zaslon na dotik | Da |
| Zaslon brez robov | Da |
| Lastnosti zaslona | 1 milijarda barv 3840Hz PWM Dimming Kapacitivni zaslon na dotik Multitouch zaslon |
Strojna oprema
| Čipovje | MediaTek Dimensity 7100 Elite |
| Jedra CPU | 8 |
| Proizvodni proces | 6 nm |
| Najvišja frekvenca CPU | 2400 MHz |
| Arhitektura CPU | 64-bit |
| Mikroarhitektura | 4x 2.4 GHz – Cortex-A78 4x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Vrsta pomnilnika | LPDDR5 |
| GPU | ARM Mali-G610 MC2 |
| RAM | 8GB |
| Shramba | 512GB |
| Različice | 512GB 8GB RAM |
| Razširljiva shramba | Ne |
Programska oprema
| Operacijski sistem | Android 16 (Baklava) |
| Uporabniški vmesnik | MagicOS 10 |
Glavna kamera
| Podpora kamere | Da |
| Dvojna kamera | 108 MP, ƒ/1.8 ( Širokokotna ), 1/1.67" Velikost senzorja PDAF 5 MP, ƒ/2.2 ( Ultra širokokotna ) |
| Podpora bliskavice | Da |
| Vrsta bliskavice | LED bliskavica |
| Značilnosti | Visok dinamični razpon (HDR) Panorama |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 1080p @ 30 fps |
Prednja kamera
| Podpora kamere | Da |
| Enojna kamera | 16 MP, ƒ/2.5 ( Širokokotna ) |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 1080p @ 30 fps |
Baterija
| Tip | Li-Poly |
| Kapaciteta | 6520 mAh |
| Moč žičnega polnjenja | 45 W |
| Značilnosti | Obratno žično polnjenje |
Omrežje
| SIM kartice | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Da |
| Hitrost prenosa podatkov | 5G, LTE, HSPA |
| 2G pasovi | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G pasovi | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G pasovi | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| 5G pasovi | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Povezljivost
| Wi-Fi | Da ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardi Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcije Wi-Fi | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Da, v6.0 |
| Vrata USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB povezljivost | Polnjenje prek USB, Naprava za množično shranjevanje prek USB (UMS) |
| GPS | Da |
| Funkcije GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| NFC | Da |
Multimedija
| Zvočnik | Da |
| Priključek za slušalke | Ne |
| Avdio tehnologije | Stereo zvočniki |
Značilnosti
| Senzorji | Pospeškometer Kompas Optični bralnik prstnih odtisov pod zaslonom Senzor bližine (ultrazvočni) |
Omejitev odgovornosti: Ne moremo zagotoviti, da so podatki na tej strani 100 % pravilni.
Fotografije Honor 600e
Pogosta vprašanja
-
Kakšna je cena za Honor 600e?
Cena naprave Honor 600e znaša €510, lahko pa se v prihodnjih dneh spremeni.
-
Kdaj je izšel Honor 600e?
Honor 600e je bil uradno predstavljen Petek, 01. Maj 2026.
-
Ali je Honor 600e na voljo v trgovinah?
Da, Honor 600e je na voljo v trgovinah, ker je še vedno v proizvodnji.
-
Koliko tehta Honor 600e?
Honor 600e tehta približno 180 gramov.
-
Kakšna je diagonala zaslona pri Honor 600e?
Zaslon na Honor 600e meri 6.6 palcev.
-
Ali Honor 600e podpira omrežja 5G?
Da, Honor 600e podpira 5G na pasovih n1, n2.
-
Koliko kamer ima Honor 600e?
Honor 600e ima zadaj Dvojna kamera in spredaj Enojna kamera.