Oppo K15 Pro
Specifikacije Oppo K15 Pro
Splošno
| Znamka | Oppo |
| Model | K15 Pro |
| Na voljo od | Sreda, 01. April 2026 |
| Status | Po govoricah |
Oblikovanje
| Debljina | 8.3 mm (0.33 palcev) |
| Teža | 197 g (6.95 oz) |
| Barve | Črna, Siva, Rožnata, Srebrna |
| Odpornost | Odporen na prah in vodo (zdrži visokotlačne vodne curke; potopljiv do 1,5 m za 30 minut) |
| Certifikati odpornosti | IP68, IP69 |
Zaslon
| Vrsta zaslona | AMOLED |
| Velikost zaslona | 6.59 palcev |
| Ločljivost | 1280 × 2800 pik |
| Hitrost osveževanja | 144 Hz |
| Razmerje stranic | 19.5:9 |
| Gostota pik | 467 ppi |
| Zaslon na dotik | Da |
| Zaslon brez robov | Da |
| Lastnosti zaslona | 1 milijarda barv Kapacitivni zaslon na dotik Multitouch zaslon |
Strojna oprema
| Čipovje | MediaTek Dimensity 8500 |
| Jedra CPU | 8 |
| Proizvodni proces | 4 nm |
| Najvišja frekvenca CPU | 3400 MHz |
| Arhitektura CPU | 64-bit |
| Mikroarhitektura | 1x 3.4 GHz – Cortex-A725 3x 3.2 GHz – Cortex-A725 4x 2.2 GHz – Cortex-A725 |
| Vrsta pomnilnika | LPDDR5X |
| GPU | ARM Mali-G720 MP8 |
| RAM | 12GB |
| Shramba | 256GB, 512GB |
| Vrsta notranje shrambe | UFS 4.0 |
| Različice | 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM |
| Razširljiva shramba | Ne |
Programska oprema
| Operacijski sistem | Android 16 (Baklava) |
| Uporabniški vmesnik | ColorOS 16 |
Glavna kamera
| Podpora kamere | Da |
| Dvojna kamera | 50 MP, ƒ/1.8, 27 mm ( Širokokotna ) PDAF 8 MP ( Ultra širokokotna ) |
| Podpora bliskavice | Da |
| Vrsta bliskavice | LED bliskavica |
| Značilnosti | Visok dinamični razpon (HDR) Panorama |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30 fps |
Prednja kamera
| Podpora kamere | Da |
| Enojna kamera | 16 MP, ƒ/2.4, 22 mm ( Širokokotna ) |
| Video podpora | Da |
Baterija
| Tip | Si/C Li-Ion |
| Kapaciteta | 7500 mAh |
| Moč žičnega polnjenja | 80 W |
| Značilnosti | Neposredno polnjenje Obratno žično polnjenje |
Omrežje
| SIM kartice | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Da |
| Hitrost prenosa podatkov | 5G, LTE, HSPA |
| 2G pasovi | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G pasovi | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G pasovi | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| 5G pasovi | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Povezljivost
| Wi-Fi | Da ( Wi-Fi 6 ) |
| Standardi Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Funkcije Wi-Fi | Dual-band |
| Bluetooth | Da, v5.4 |
| Vrata USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB povezljivost | Polnjenje prek USB, Naprava za množično shranjevanje prek USB (UMS) |
| GPS | Da |
| Funkcije GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC | Da |
Multimedija
| Zvočnik | Da |
| Priključek za slušalke | Ne |
| Avdio tehnologije | Stereo zvočniki |
| FM radio | Ne |
Značilnosti
| Senzorji | Pospeškometer Kompas Giroskop Optični bralnik prstnih odtisov pod zaslonom Senzor bližine |
| Posebnosti | Vgrajen hladilni ventilator Programirljiv napajalnik (PPS) RGB LED lučka na zadnji strani Univerzalna specifikacija hitrega polnjenja (UFCS) USB Power Delivery |
Omejitev odgovornosti: Ne moremo zagotoviti, da so podatki na tej strani 100 % pravilni.
Fotografije Oppo K15 Pro
Pogosta vprašanja
-
Kdaj naj bi Oppo K15 Pro izšel?
Po govoricah naj bi Oppo K15 Pro izšel Sreda, 01. April 2026.
-
Ali je Oppo K15 Pro na voljo v trgovinah?
Ne, Oppo K15 Pro ni v uradnih trgovinah, ker še ni izšel.
-
Koliko tehta Oppo K15 Pro?
Oppo K15 Pro tehta približno 197 gramov.
-
Kakšna je diagonala zaslona pri Oppo K15 Pro?
Zaslon na Oppo K15 Pro meri 6.59 palcev.
-
Ali Oppo K15 Pro podpira omrežja 5G?
Da, Oppo K15 Pro podpira 5G na pasovih n1, n2.
-
Koliko kamer ima Oppo K15 Pro?
Oppo K15 Pro ima zadaj Dvojna kamera in spredaj Enojna kamera.