Xiaomi Redmi Note 15 Special
Specifikacije Xiaomi Redmi Note 15 Special
Splošno
| Znamka | Xiaomi |
| Model | Redmi Note 15 Special |
| Na voljo od | Nedelja, 01. Marec 2026 |
| Status | Po govoricah |
Oblikovanje
| Višina | 165 mm (6.50 palcev) |
| Širina | 75.4 mm (2.97 palcev) |
| Debljina | 7.4 mm (0.29 palcev) |
| Barve | Črna, Rdeča, Bela |
| Odpornost | Prahotesen in vodoodporen (potopljiv do 1,5 m za 30 minut) |
| Certifikati odpornosti | IP68 |
Zaslon
| Vrsta zaslona | AMOLED |
| Velikost zaslona | 6.77 palcev |
| Ločljivost | 1080 × 2392 pik |
| Hitrost osveževanja | 120 Hz |
| Gostota pik | 388 ppi |
| Razmerje zaslona do ohišja | ≈ 89.1% |
| Vršna svetilnost | 3200 cd/m² |
| Zaslon na dotik | Da |
| Lastnosti zaslona | Kapacitivni zaslon na dotik Multitouch zaslon |
Strojna oprema
| Čipovje | Qualcomm Snapdragon 6 Gen 3 |
| Jedra CPU | 8 |
| Proizvodni proces | 4 nm |
| Najvišja frekvenca CPU | 2.4 GHz |
| Arhitektura CPU | 64-bit |
| Mikroarhitektura | 4x 2.4 GHz – Cortex-A78 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| Vrsta pomnilnika | LPDDR5 |
| GPU | Qualcomm Adreno 710 |
| RAM | 8GB |
| Shramba | 128GB, 256GB |
| Vrsta notranje shrambe | UFS |
| Različice | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM |
| Razširljiva shramba | Da |
| Reže za kartice | microSDXC |
Programska oprema
| Operacijski sistem | Android 16 (Baklava) |
| Uporabniški vmesnik | HyperOS 3 |
Glavna kamera
| Podpora kamere | Da |
| Dvojna kamera | 50 MP, ƒ/1.8 ( Širokokotna ), 0.61 μm, 1/2.88" Velikost senzorja PDAF 2 MP ( Pomožni senzor ) |
| Podpora bliskavice | Da |
| Vrsta bliskavice | LED bliskavica |
| Značilnosti | Visok dinamični razpon (HDR) Panorama |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
| Video funkcije | Gyro-EIS |
Prednja kamera
| Podpora kamere | Da |
| Enojna kamera | 8 MP ( Širokokotna ) |
| Značilnosti | Visok dinamični razpon (HDR) Panorama |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 1080p @ 30/60 fps |
Baterija
| Tip | Li-Ion |
| Kapaciteta | 5800 mAh |
| Moč žičnega polnjenja | 45 W |
| Značilnosti | Obratno žično polnjenje |
Omrežje
| SIM kartice | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Da |
| Hitrost prenosa podatkov | 5G, LTE, HSPA |
| 2G pasovi | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G pasovi | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| 4G pasovi | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| 5G pasovi | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Povezljivost
| Wi-Fi | Da ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardi Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcije Wi-Fi | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Da, v5.4 |
| Vrata USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB povezljivost | Polnjenje prek USB, Naprava za množično shranjevanje prek USB (UMS) |
| GPS | Da |
| Funkcije GPS | BDS (B1I & B1C), GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
Multimedija
| Zvočnik | Da |
| Priključek za slušalke | Ne |
| Avdio tehnologije | 24-bitni/192kHz Hi-Res zvok, Dolby Atmos, Brezžični Hi-Res zvok, Stereo zvočniki |
| FM radio | Ne |
Značilnosti
| Senzorji | Pospeškometer Kompas Giroskop Optični bralnik prstnih odtisov pod zaslonom Senzor bližine |
Omejitev odgovornosti: Ne moremo zagotoviti, da so podatki na tej strani 100 % pravilni.
Fotografije Xiaomi Redmi Note 15 Special
Pogosta vprašanja
-
Kdaj naj bi Xiaomi Redmi Note 15 Special izšel?
Po govoricah naj bi Xiaomi Redmi Note 15 Special izšel Nedelja, 01. Marec 2026.
-
Ali je Xiaomi Redmi Note 15 Special na voljo v trgovinah?
Ne, Xiaomi Redmi Note 15 Special ni v uradnih trgovinah, ker še ni izšel.
-
Kakšna je diagonala zaslona pri Xiaomi Redmi Note 15 Special?
Zaslon na Xiaomi Redmi Note 15 Special meri 6.77 palcev.
-
Ali Xiaomi Redmi Note 15 Special podpira omrežja 5G?
Da, Xiaomi Redmi Note 15 Special podpira 5G na pasovih n1, n2.
-
Koliko kamer ima Xiaomi Redmi Note 15 Special?
Xiaomi Redmi Note 15 Special ima zadaj Dvojna kamera in spredaj Enojna kamera.