Xiaomi Poco Pad C1
Specifikacije Xiaomi Poco Pad C1
Splošno
| Znamka | Xiaomi |
| Model | Poco Pad C1 |
| Predstavljen | Četrtek, 21. Maj 2026 |
| Na voljo od | Četrtek, 21. Maj 2026 |
| Status | Prihaja kmalu |
Oblikovanje
| Višina | 226.5 mm (8.92 palcev) |
| Širina | 148 mm (5.83 palcev) |
| Debljina | 7.4 mm (0.29 palcev) |
| Teža | 406 g (14.32 oz) |
| Materiali ohišja | Hrbtna stran: aluminij Okvir: Aluminij Spredaj: Steklo |
| Barve | Modra, Siva |
| Odpornost | Odporen proti prahu in brizganju |
Zaslon
| Vrsta zaslona | IPS LCD |
| Velikost zaslona | 9.7 palcev |
| Ločljivost | 1280 × 2048 pik |
| Hitrost osveževanja | 120 Hz |
| Gostota pik | 268 ppi |
| Razmerje zaslona do ohišja | ≈ 87.9% |
| Vršna svetilnost | 600 cd/m² |
| Zaslon na dotik | Da |
| Zaslon brez robov | Ne |
| Lastnosti zaslona | Kapacitivni zaslon na dotik Multitouch zaslon |
Strojna oprema
| Čipovje | Qualcomm Snapdragon 6s 4G Gen 2 |
| Jedra CPU | 8 |
| Proizvodni proces | 6 nm |
| Najvišja frekvenca CPU | 2900 MHz |
| Arhitektura CPU | 64-bit |
| Mikroarhitektura | 4x 2.9 GHz – Cortex-A73 4x 1.9 GHz – Cortex-A53 |
| Vrsta pomnilnika | LPDDR4X |
| GPU | Qualcomm Adreno 610 |
| RAM | 4GB, 6GB |
| Shramba | 64GB, 128GB |
| Vrsta notranje shrambe | UFS 2.2 |
| Različice | 64GB 4GB RAM 128GB 6GB RAM |
| Razširljiva shramba | Da |
| Reže za kartice | microSDXC |
Programska oprema
| Operacijski sistem | Android 16 (Baklava) |
| Uporabniški vmesnik | HyperOS 3 |
Glavna kamera
| Podpora kamere | Da |
| Enojna kamera | 8 MP, ƒ/2.0 ( Širokokotna ), 1.12 μm, 1/4.0" Velikost senzorja |
| Podpora bliskavice | Da |
| Vrsta bliskavice | LED bliskavica |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 1080p @ 30 fps |
Prednja kamera
| Podpora kamere | Da |
| Enojna kamera | 5 MP, ƒ/2.2 ( Širokokotna ), 1.12 μm, 1/5.0" Velikost senzorja |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 1080p @ 30 fps |
Baterija
| Tip | Li-Poly |
| Kapaciteta | 7600 mAh |
| Moč žičnega polnjenja | 18 W |
Omrežje
| Mobilna povezljivost | Ne |
Povezljivost
| Wi-Fi | Da ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardi Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcije Wi-Fi | Dual-band |
| Bluetooth | Da, v5.0 |
| Vrata USB | USB Type-C |
| USB povezljivost | Polnjenje prek USB, Naprava za množično shranjevanje prek USB (UMS) |
| GPS | Ne |
| NFC | Ne |
Multimedija
| Zvočnik | Da |
| Priključek za slušalke | Da |
| Avdio tehnologije | 24-bitni/192kHz Hi-Res zvok, Stereo zvočniki |
| FM radio | Ne |
Značilnosti
| Senzorji | Pospeškometer Senzor bližine (samo za dodatke) |
Omejitev odgovornosti: Ne moremo zagotoviti, da so podatki na tej strani 100 % pravilni.
Fotografije Xiaomi Poco Pad C1
Pogosta vprašanja
-
Kdaj naj bi Xiaomi Poco Pad C1 izšel?
Xiaomi Poco Pad C1 bo na voljo od Četrtek, 21. Maj 2026.
-
Ali je Xiaomi Poco Pad C1 na voljo v trgovinah?
Ne, Xiaomi Poco Pad C1 ni v uradnih trgovinah, ker še ni izšel.
-
Koliko tehta Xiaomi Poco Pad C1?
Xiaomi Poco Pad C1 tehta približno 406 gramov.
-
Kakšna je diagonala zaslona pri Xiaomi Poco Pad C1?
Zaslon na Xiaomi Poco Pad C1 meri 9.7 palcev.
-
Koliko kamer ima Xiaomi Poco Pad C1?
Xiaomi Poco Pad C1 ima zadaj Enojna kamera in spredaj Enojna kamera.