Motorola Moto Pad (2026)
Specifikacije Motorola Moto Pad (2026)
Splošno
| Znamka | Motorola |
| Model | Moto Pad (2026) |
| Predstavljen | Torek, 07. April 2026 |
| Na voljo od | Četrtek, 30. April 2026 |
| Status | Na voljo |
| Cene | €250 |
Oblikovanje
| Višina | 254.6 mm (10.02 palcev) |
| Širina | 166.2 mm (6.54 palcev) |
| Debljina | 7 mm (0.28 palcev) |
| Teža | 480 g (16.93 oz) |
| Materiali ohišja | Hrbtna stran: aluminij Okvir: Aluminij Spredaj: Steklo |
| Barve | Zelena |
| Odpornost | Odporen na pršice |
| Oblikovne podrobnosti | Podpora za pisalo |
Zaslon
| Vrsta zaslona | IPS LCD |
| Velikost zaslona | 11 palcev |
| Ločljivost | 1600 × 2560 pik |
| Hitrost osveževanja | 90 Hz |
| Razmerje stranic | 16:10 |
| Gostota pik | 274 ppi |
| Razmerje zaslona do ohišja | ≈ 82.9% |
| Vršna svetilnost | 500 cd/m² |
| Zaslon na dotik | Da |
| Zaslon brez robov | Ne |
| Lastnosti zaslona | Kapacitivni zaslon na dotik Multitouch zaslon |
Strojna oprema
| Čipovje | MediaTek Dimensity 6300 |
| Jedra CPU | 8 |
| Proizvodni proces | 6 nm |
| Najvišja frekvenca CPU | 2.4 GHz |
| Arhitektura CPU | 64-bit |
| Mikroarhitektura | 2x 2.4 GHz – Cortex-A76 6x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Vrsta pomnilnika | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G57 MC2 |
| RAM | 8GB |
| Shramba | 128GB |
| Vrsta notranje shrambe | UFS 2.2 |
| Različice | 128GB 8GB RAM |
| Razširljiva shramba | Da |
| Reže za kartice | microSDXC |
Programska oprema
| Operacijski sistem | Android 15 (Vanilla Ice Cream) |
Glavna kamera
| Podpora kamere | Da |
| Enojna kamera | 8 MP ( Širokokotna ) Samodejno ostrenje (AF) |
| Podpora bliskavice | Da |
| Vrsta bliskavice | LED bliskavica |
| Video podpora | Da |
Prednja kamera
| Podpora kamere | Da |
| Enojna kamera | 5 MP ( Širokokotna ) |
| Video podpora | Da |
Baterija
| Kapaciteta | 7040 mAh |
| Moč žičnega polnjenja | 20 W |
Omrežje
| SIM kartice | Single SIM (Nano-SIM) |
| VoLTE | Da |
| Hitrost prenosa podatkov | 5G, LTE, HSPA |
| 2G pasovi | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G pasovi | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| 4G pasovi | LTE: b2 (1900), b4 (1700), b5 (850), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b25 (1900), b26 (850), b29 (700), b30 (2300), b41 (2500), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| 5G pasovi | 5G: n2 (1900), n5 (850), n12 (700), n14 (700), n25 (1900), n30 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n71 (600), n77 (3700 MHz) |
Povezljivost
| Wi-Fi | Da ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardi Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcije Wi-Fi | Dual-band |
| Bluetooth | Da, v5.2 |
| Vrata USB | USB Type-C 2.0 |
| USB povezljivost | Polnjenje prek USB, Naprava za množično shranjevanje prek USB (UMS) |
| GPS | Da |
| Funkcije GPS | GALILEO, GLONASS, GPS |
| NFC | Ne |
Multimedija
| Zvočnik | Da |
| Priključek za slušalke | Da |
| Avdio tehnologije | Dolby Atmos, Štirje zvočniki, Stereo zvočniki |
| FM radio | Ne |
Značilnosti
| Senzorji | Pospeškometer Senzor bližine (samo za dodatke) |
Omejitev odgovornosti: Ne moremo zagotoviti, da so podatki na tej strani 100 % pravilni.
Fotografije Motorola Moto Pad (2026)
Pogosta vprašanja
-
Kakšna je cena za Motorola Moto Pad (2026)?
Cena naprave Motorola Moto Pad (2026) znaša €250, lahko pa se v prihodnjih dneh spremeni.
-
Kdaj je izšel Motorola Moto Pad (2026)?
Motorola Moto Pad (2026) je bil uradno predstavljen Četrtek, 30. April 2026.
-
Ali je Motorola Moto Pad (2026) na voljo v trgovinah?
Da, Motorola Moto Pad (2026) je na voljo v trgovinah, ker je še vedno v proizvodnji.
-
Koliko tehta Motorola Moto Pad (2026)?
Motorola Moto Pad (2026) tehta približno 480 gramov.
-
Kakšna je diagonala zaslona pri Motorola Moto Pad (2026)?
Zaslon na Motorola Moto Pad (2026) meri 11 palcev.
-
Ali Motorola Moto Pad (2026) podpira omrežja 5G?
Da, Motorola Moto Pad (2026) podpira 5G na pasovih n2, n5, n12, n14, n25, n30, n41, n48, n66, n71, n77.
-
Koliko kamer ima Motorola Moto Pad (2026)?
Motorola Moto Pad (2026) ima zadaj Enojna kamera in spredaj Enojna kamera.