Vivo Y600 Pro
Specifikacije Vivo Y600 Pro
Splošno
| Znamka | Vivo |
| Model | Y600 Pro |
| Drugo ime modela | V2561A (Mednarodno) |
| Predstavljen | Ponedeljek, 27. April 2026 |
| Na voljo od | Ponedeljek, 27. April 2026 |
| Status | Na voljo |
| Cene | €250 |
Oblikovanje
| Višina | 163.9 mm (6.45 palcev) |
| Širina | 76.5 mm (3.01 palcev) |
| Debljina | 8.2 mm (0.32 palcev) |
| Teža | 221 g (7.80 oz) |
| Barve | Črna, Modra, Zlata, Vijolična |
| Odpornost | Odporen proti prahu in vodi (odporen na curke vode pod visokim tlakom; potopljiv do 1,5 m za 24 ur) |
| Certifikati odpornosti | IP68, IP69 |
Zaslon
| Vrsta zaslona | AMOLED |
| Velikost zaslona | 6.83 palcev |
| Ločljivost | 1260 × 2800 pik |
| Hitrost osveževanja | 120 Hz |
| Razmerje stranic | 20:9 |
| Gostota pik | 450 ppi |
| Razmerje zaslona do ohišja | ≈ 89.8% |
| Zaslon na dotik | Da |
| Zaslon brez robov | Da |
| Lastnosti zaslona | 1 milijarda barv 4320Hz PWM Dimming Kapacitivni zaslon na dotik Multitouch zaslon |
Strojna oprema
| Čipovje | Mediatek Dimensity 7300 Energy |
| Jedra CPU | 8 |
| Proizvodni proces | 4 nm |
| Najvišja frekvenca CPU | 2.5 GHz |
| Arhitektura CPU | 64-bit |
| Mikroarhitektura | 4x 2.5 GHz – Cortex-A78 4x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Vrsta pomnilnika | LPDDR5 |
| GPU | ARM Mali-G615 MC2 |
| RAM | 8GB, 12GB |
| Shramba | 128GB, 256GB, 512GB |
| Vrsta notranje shrambe | UFS 3.1 |
| Različice | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM 512GB 8GB RAM 512GB 12GB RAM |
| Razširljiva shramba | Ne |
Programska oprema
| Operacijski sistem | Android 16 (Baklava) |
| Uporabniški vmesnik | OriginOS 6 |
Glavna kamera
| Podpora kamere | Da |
| Enojna kamera | 50 MP, ƒ/1.8 ( Širokokotna ) PDAF |
| Podpora bliskavice | Da |
| Vrsta bliskavice | LED bliskavica |
| Značilnosti | Visok dinamični razpon (HDR) Panorama |
| Video funkcije | Gyro-EIS |
Prednja kamera
| Podpora kamere | Da |
| Enojna kamera | 32 MP, ƒ/2.5 ( Širokokotna ) |
| Značilnosti | Panorama |
Baterija
| Tip | Si/C Li-Ion |
| Kapaciteta | 10200 mAh |
| Moč žičnega polnjenja | 90 W |
| Značilnosti | Obratno žično polnjenje |
Omrežje
| SIM kartice | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Da |
| Hitrost prenosa podatkov | 5G, LTE, HSPA |
| 2G pasovi | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G pasovi | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| 4G pasovi | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| 5G pasovi | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Povezljivost
| Wi-Fi | Da ( Wi-Fi 6 ) |
| Standardi Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Funkcije Wi-Fi | Dual-band |
| Bluetooth | Da, v5.4 |
| Vrata USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB povezljivost | Polnjenje prek USB, Naprava za množično shranjevanje prek USB (UMS) |
| GPS | Da |
| Funkcije GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC | Da |
Multimedija
| Zvočnik | Da |
| Priključek za slušalke | Ne |
| Avdio tehnologije | Stereo zvočniki |
| FM radio | Ne |
Značilnosti
| Senzorji | Pospeškometer Kompas Giroskop Optični bralnik prstnih odtisov pod zaslonom Senzor bližine |
Omejitev odgovornosti: Ne moremo zagotoviti, da so podatki na tej strani 100 % pravilni.
Fotografije Vivo Y600 Pro
Pogosta vprašanja
-
Kakšna je cena za Vivo Y600 Pro?
Cena naprave Vivo Y600 Pro znaša €250, lahko pa se v prihodnjih dneh spremeni.
-
Kdaj je izšel Vivo Y600 Pro?
Vivo Y600 Pro je bil uradno predstavljen Ponedeljek, 27. April 2026.
-
Ali je Vivo Y600 Pro na voljo v trgovinah?
Da, Vivo Y600 Pro je na voljo v trgovinah, ker je še vedno v proizvodnji.
-
Koliko tehta Vivo Y600 Pro?
Vivo Y600 Pro tehta približno 221 gramov.
-
Kakšna je diagonala zaslona pri Vivo Y600 Pro?
Zaslon na Vivo Y600 Pro meri 6.83 palcev.
-
Ali Vivo Y600 Pro podpira omrežja 5G?
Da, Vivo Y600 Pro podpira 5G na pasovih n1, n2.
-
Koliko kamer ima Vivo Y600 Pro?
Vivo Y600 Pro ima zadaj Enojna kamera in spredaj Enojna kamera.