Vivo V70 FE
Specifikacije Vivo V70 FE
Splošno
| Znamka | Vivo |
| Model | V70 FE |
| Drugo ime modela | V2550 (Mednarodno) |
| Predstavljen | Ponedeljek, 09. Marec 2026 |
| Na voljo od | Torek, 17. Marec 2026 |
| Status | Na voljo |
| Cene | ₹40,890 |
Oblikovanje
| Višina | 163.7 mm (6.44 palcev) |
| Širina | 76.2 mm (3.00 palcev) |
| Debljina | 7.6 mm (0.30 palcev) |
| Teža | 200 g (7.05 oz) |
| Materiali ohišja | Zadnja: Plastika Okvir: Plastika Spredaj: Steklo |
| Barve | temno modra, Vijolična, Srebrna |
| Odpornost | odporen na prah in vodo (prenese curke vode pod visokim pritiskom; potopljiv do 1,5 m za 2 uri) |
| Certifikati odpornosti | IP68, IP69 |
Zaslon
| Vrsta zaslona | AMOLED |
| Velikost zaslona | 6.83 palcev |
| Ločljivost | 1260 × 2800 pik |
| Hitrost osveževanja | 120 Hz |
| Razmerje stranic | 20:9 |
| Gostota pik | 449 ppi |
| Razmerje zaslona do ohišja | ≈ 90.7% |
| Vršna svetilnost | 1900 cd/m² |
| Zaščita zaslona | Mohs raven 4 |
| Zaslon na dotik | Da |
| Lastnosti zaslona | 1 milijarda barv Kapacitivni zaslon na dotik HDR10+ Multitouch zaslon |
Strojna oprema
| Čipovje | Mediatek Dimensity 7360 Turbo |
| Jedra CPU | 8 |
| Proizvodni proces | 4 nm |
| Najvišja frekvenca CPU | 2.5 GHz |
| Arhitektura CPU | 64-bit |
| Mikroarhitektura | 4x 2.5 GHz – Cortex-A78 4x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Vrsta pomnilnika | LPDDR5 |
| GPU | ARM Mali-G615 MC2 |
| RAM | 8GB, 12GB |
| Shramba | 128GB, 256GB, 512GB |
| Vrsta notranje shrambe | UFS 3.1 |
| Različice | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM 512GB 8GB RAM |
| Razširljiva shramba | Ne |
Programska oprema
| Operacijski sistem | Android 16 (Baklava) |
| Uporabniški vmesnik | OriginOS 6 |
Glavna kamera
| Podpora kamere | Da |
| Dvojna kamera | 200 MP, ƒ/1.9, 24 mm ( Širokokotna ), 1/1.56" Velikost senzorja Optična stabilizacija slike (OIS) PDAF 8 MP, ƒ/2.2, 120° ( Ultra širokokotna ), 1/4.0" Velikost senzorja |
| Podpora bliskavice | Da |
| Vrsta bliskavice | Obročna LED-bliskavica |
| Značilnosti | Visok dinamični razpon (HDR) Panorama |
| Video funkcije | Gyro-EIS, Optična stabilizacija slike (OIS) |
Prednja kamera
| Podpora kamere | Da |
| Dvojna kamera | 32 MP, ƒ/2.2, 22 mm ( Širokokotna ), 0.7 μm, 1/3.1" Velikost senzorja 50 MP, ƒ/2.0, 21 mm ( Širokokotna ) Samodejno ostrenje (AF) (Samo Indija) |
Baterija
| Tip | Si/C Li-Ion |
| Kapaciteta | 7000 mAh |
| Moč žičnega polnjenja | 90 W |
| Značilnosti | Bypass polnjenje Obratno žično polnjenje Žično polnjenje od 0 do 100 % v 60 minutah (kot navedeno) |
Omrežje
| SIM kartice | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Da |
| Hitrost prenosa podatkov | 5G, LTE, HSPA |
| 2G pasovi | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G pasovi | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G pasovi | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b43 (3700), b48 (3800), b66 (1700 MHz) |
| 5G pasovi | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n20 (800), n26 (850), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n66 (2100), n75 (1500), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Povezljivost
| Wi-Fi | Da |
| Funkcije Wi-Fi | Dual-band |
| Bluetooth | Da, v5.4 |
| Vrata USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB povezljivost | Polnjenje prek USB, Naprava za množično shranjevanje prek USB (UMS) |
| GPS | Da |
| Funkcije GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC | Da |
Multimedija
| Zvočnik | Da |
| Priključek za slušalke | Ne |
| Avdio tehnologije | Stereo zvočniki |
| FM radio | Ne |
Značilnosti
| Senzorji | Pospeškometer Kompas Giroskop Optični bralnik prstnih odtisov pod zaslonom Senzor bližine |
| Posebnosti | Tehnologija Darkness Glow (odvisno od trga) |
Omejitev odgovornosti: Ne moremo zagotoviti, da so podatki na tej strani 100 % pravilni.
Fotografije Vivo V70 FE
Pogosta vprašanja
-
Kakšna je cena za Vivo V70 FE?
Cena naprave Vivo V70 FE znaša ₹40,890, lahko pa se v prihodnjih dneh spremeni.
-
Kdaj je izšel Vivo V70 FE?
Vivo V70 FE je bil uradno predstavljen Torek, 17. Marec 2026.
-
Ali je Vivo V70 FE na voljo v trgovinah?
Da, Vivo V70 FE je na voljo v trgovinah, ker je še vedno v proizvodnji.
-
Koliko tehta Vivo V70 FE?
Vivo V70 FE tehta približno 200 gramov.
-
Kakšna je diagonala zaslona pri Vivo V70 FE?
Zaslon na Vivo V70 FE meri 6.83 palcev.
-
Ali Vivo V70 FE podpira omrežja 5G?
Da, Vivo V70 FE podpira 5G na pasovih n1, n2, n3, n5, n7, n8, n20, n26, n28, n38, n40, n41, n66, n75, n77, n78.
-
Koliko kamer ima Vivo V70 FE?
Vivo V70 FE ima zadaj Dvojna kamera in spredaj Dvojna kamera.