Ulefone Tab A12 Pro
Specifikacije Ulefone Tab A12 Pro
Splošno
| Znamka | Ulefone |
| Model | Tab A12 Pro |
| Predstavljen | Petek, 01. Maj 2026 |
| Na voljo od | Ponedeljek, 01. Junij 2026 |
| Status | Prihaja kmalu |
Oblikovanje
| Višina | 277.8 mm (10.94 palcev) |
| Širina | 191.5 mm (7.54 palcev) |
| Debljina | 7.5 mm (0.30 palcev) |
| Teža | 610 g (21.52 oz) |
| Barve | Siva |
Zaslon
| Vrsta zaslona | IPS LCD |
| Velikost zaslona | 12.2 palcev |
| Ločljivost | 2400 × 1600 pik |
| Hitrost osveževanja | 90 Hz |
| Razmerje stranic | 3:2 |
| Gostota pik | 236 ppi |
| Razmerje zaslona do ohišja | ≈ 83.3% |
| Vršna svetilnost | 450 cd/m² |
| Zaščita zaslona | Mohs raven 4 |
| Zaslon na dotik | Da |
| Zaslon brez robov | Ne |
| Lastnosti zaslona | Kapacitivni zaslon na dotik Multitouch zaslon |
Strojna oprema
| Čipovje | Unisoc T7300 |
| Jedra CPU | 8 |
| Proizvodni proces | 6 nm |
| Najvišja frekvenca CPU | 2200 MHz |
| Arhitektura CPU | 64-bit |
| Mikroarhitektura | 2x 2.2 GHz – Cortex-A78 6x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| GPU | ARM Mali-G57 MP2 @950 MHz |
| RAM | 8GB |
| Shramba | 128GB |
| Vrsta notranje shrambe | UFS 2.1 |
| Različice | 128GB 8GB RAM |
| Razširljiva shramba | Da |
| Reže za kartice | microSDXC |
Programska oprema
| Operacijski sistem | Android 16 (Baklava) |
Glavna kamera
| Podpora kamere | Da |
| Enojna kamera | 13 MP, ƒ/2.2 ( Širokokotna ), 1.12 μm |
| Podpora bliskavice | Da |
| Vrsta bliskavice | LED bliskavica |
| Značilnosti | Visok dinamični razpon (HDR) Panorama |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 1440p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Prednja kamera
| Podpora kamere | Da |
| Enojna kamera | 5 MP, ƒ/2.2 ( Širokokotna ), 1.12 μm |
| Video podpora | Da |
Baterija
| Tip | Li-Poly |
| Kapaciteta | 9000 mAh |
| Moč žičnega polnjenja | 18 W |
Omrežje
| SIM kartice | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Hitrost prenosa podatkov | LTE, HSPA |
| 2G pasovi | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G pasovi | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G pasovi | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
Povezljivost
| Wi-Fi | Da ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardi Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcije Wi-Fi | Dual-band |
| Bluetooth | Da, v5.0 |
| Vrata USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB povezljivost | Polnjenje prek USB, Naprava za množično shranjevanje prek USB (UMS) |
| GPS | Da |
| Funkcije GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| NFC | Ne |
Multimedija
| Zvočnik | Da |
| Priključek za slušalke | Ne |
| Avdio tehnologije | 103 dB, Štirje zvočniki, Stereo zvočniki |
| FM radio | Da |
Značilnosti
| Senzorji | Pospeškometer Senzor bližine (samo za dodatke) |
Omejitev odgovornosti: Ne moremo zagotoviti, da so podatki na tej strani 100 % pravilni.
Fotografije Ulefone Tab A12 Pro
Pogosta vprašanja
-
Kdaj naj bi Ulefone Tab A12 Pro izšel?
Ulefone Tab A12 Pro bo na voljo od Ponedeljek, 01. Junij 2026.
-
Ali je Ulefone Tab A12 Pro na voljo v trgovinah?
Ne, Ulefone Tab A12 Pro ni v uradnih trgovinah, ker še ni izšel.
-
Koliko tehta Ulefone Tab A12 Pro?
Ulefone Tab A12 Pro tehta približno 610 gramov.
-
Kakšna je diagonala zaslona pri Ulefone Tab A12 Pro?
Zaslon na Ulefone Tab A12 Pro meri 12.2 palcev.
-
Koliko kamer ima Ulefone Tab A12 Pro?
Ulefone Tab A12 Pro ima zadaj Enojna kamera in spredaj Enojna kamera.