Ulefone Armor Mini 5
Specifikacije Ulefone Armor Mini 5
Splošno
| Znamka | Ulefone |
| Model | Armor Mini 5 |
| Predstavljen | Petek, 01. Maj 2026 |
| Na voljo od | Petek, 01. Maj 2026 |
| Status | Na voljo |
| Cene | €90 |
Oblikovanje
| Višina | 142 mm (5.59 palcev) |
| Širina | 62 mm (2.44 palcev) |
| Debljina | 16.5 mm (0.65 palcev) |
| Teža | 170 g (6.00 oz) |
| Barve | Črna |
| Odpornost | Odpornost na padce (do 2 m) Odporen na prah in vodo (odporen na visokotlačne vodne curke; potopljiv do 2 m za 30 minut) |
| Certifikati odpornosti | IP68, IP69K |
Zaslon
| Vrsta zaslona | TFT LCD |
| Velikost zaslona | 2.8 palcev |
| Ločljivost | 240 × 320 pik |
| Razmerje stranic | 4:3 |
| Gostota pik | 143 ppi |
| Razmerje zaslona do ohišja | ≈ 27.6% |
| Zaščita zaslona | V skladu z MIL-STD-810H |
Strojna oprema
| RAM | 1GB |
| Shramba | 8GB |
| Različice | 8GB 1GB RAM |
| Razširljiva shramba | Da |
| Reže za kartice | microSDHC |
Programska oprema
| Operacijski sistem | Android 11 (Red Velvet Cake) |
Glavna kamera
| Podpora kamere | Da |
| Enojna kamera | 0.3 MP |
| Podpora bliskavice | Da |
| Vrsta bliskavice | LED bliskavica |
| Video podpora | Da |
Baterija
| Kapaciteta | 2500 mAh |
| Moč žičnega polnjenja | 5 W |
Omrežje
| SIM kartice | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Hitrost prenosa podatkov | LTE, HSPA |
| 2G pasovi | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G pasovi | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G pasovi | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b20 (800), b28 (700), b38 (2600), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
Povezljivost
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Da, v2.1 |
| Vrata USB | USB Type-C |
| USB povezljivost | Polnjenje prek USB, Naprava za množično shranjevanje prek USB (UMS) |
| GPS | Ne |
| NFC | Ne |
Multimedija
| Zvočnik | Da |
| Priključek za slušalke | Da |
| FM radio | Da |
Značilnosti
| Posebnosti | LED svetilka MP3/MP4-predvajalnik |
Omejitev odgovornosti: Ne moremo zagotoviti, da so podatki na tej strani 100 % pravilni.
Fotografije Ulefone Armor Mini 5
Pogosta vprašanja
-
Kakšna je cena za Ulefone Armor Mini 5?
Cena naprave Ulefone Armor Mini 5 znaša €90, lahko pa se v prihodnjih dneh spremeni.
-
Kdaj je izšel Ulefone Armor Mini 5?
Ulefone Armor Mini 5 je bil uradno predstavljen Petek, 01. Maj 2026.
-
Ali je Ulefone Armor Mini 5 na voljo v trgovinah?
Da, Ulefone Armor Mini 5 je na voljo v trgovinah, ker je še vedno v proizvodnji.
-
Koliko tehta Ulefone Armor Mini 5?
Ulefone Armor Mini 5 tehta približno 170 gramov.
-
Kakšna je diagonala zaslona pri Ulefone Armor Mini 5?
Zaslon na Ulefone Armor Mini 5 meri 2.8 palcev.
-
Ali Ulefone Armor Mini 5 podpira omrežja 5G?
Ne, Ulefone Armor Mini 5 ne podpira omrežja 5G.
-
Koliko kamer ima Ulefone Armor Mini 5?
Ulefone Armor Mini 5 ima zadaj Enojna kamera in nima sprednje kamere.