OnePlus Ace 6 Ultra
Specifikacije OnePlus Ace 6 Ultra
Splošno
| Znamka | OnePlus |
| Model | Ace 6 Ultra |
| Predstavljen | Torek, 28. April 2026 |
| Na voljo od | Torek, 28. April 2026 |
| Status | Na voljo |
| Cene | €440 |
Oblikovanje
| Višina | 162.5 mm (6.40 palcev) |
| Širina | 77.5 mm (3.05 palcev) |
| Debljina | 8.5 mm (0.33 palcev) |
| Teža | 217 g (7.65 oz) |
| Materiali ohišja | Hrbtna stran: Steklo ali silikonski polimer (eko usnje) Okvir: Aluminij Spredaj: Crystal Shield Glass |
| Barve | Črna, Bela |
| Odpornost | Odporen na prah in vodo (zdrži visokotlačne vodne curke; potopljiv do 1,5 m za 30 minut) |
| Certifikati odpornosti | IP66, IP68, IP69, IP69K |
Zaslon
| Vrsta zaslona | AMOLED |
| Velikost zaslona | 6.78 palcev |
| Ločljivost | 1272 × 2772 pik |
| Hitrost osveževanja | 165 Hz |
| Razmerje stranic | 19.5:9 |
| Gostota pik | 450 ppi |
| Razmerje zaslona do ohišja | ≈ 89.3% |
| Vršna svetilnost | 1800 cd/m² |
| Zaščita zaslona | Steklo Crystal Shield |
| Zaslon na dotik | Da |
| Zaslon brez robov | Da |
| Lastnosti zaslona | 1 milijarda barv Kapacitivni zaslon na dotik Dolby Vision HDR10+ Multitouch zaslon PWM Dimming |
Strojna oprema
| Čipovje | MediaTek Dimensity 9500 |
| Jedra CPU | 8 |
| Proizvodni proces | 3 nm |
| Najvišja frekvenca CPU | 4.21 GHz |
| Arhitektura CPU | 64-bit |
| Mikroarhitektura | 1x 4.21 GHz – C1-Ultra 3x 3.5 GHz – C1-Premium 4x 2.7 GHz – C1-Pro |
| Vrsta pomnilnika | LPDDR5X |
| GPU | ARM Mali-G1 Ultra MC12 (12-jedrni) |
| RAM | 12GB, 16GB |
| Shramba | 256GB, 512GB, 1TB |
| Vrsta notranje shrambe | UFS 4.1 |
| Različice | 256GB 12GB RAM 256GB 16GB RAM 512GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM 1TB 16GB RAM |
| Razširljiva shramba | Ne |
Programska oprema
| Operacijski sistem | Android 16 (Baklava) |
| Uporabniški vmesnik | ColorOS 16 |
Glavna kamera
| Podpora kamere | Da |
| Dvojna kamera | 50 MP, ƒ/1.8, 23 mm ( Širokokotna ), 1/1.55" Velikost senzorja Optična stabilizacija slike (OIS) PDAF 8 MP, ƒ/2.2, 16 mm, 112° ( Ultra širokokotna ) |
| Podpora bliskavice | Da |
| Vrsta bliskavice | LED bliskavica |
| Značilnosti | Visok dinamični razpon (HDR) Panorama |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/240 fps |
| Video funkcije | Gyro-EIS |
Prednja kamera
| Podpora kamere | Da |
| Enojna kamera | 16 MP, ƒ/2.4, 23 mm ( Širokokotna ), 1/3" Velikost senzorja |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 1080p @ 30 fps |
Baterija
| Tip | Si/C Li-Ion |
| Kapaciteta | 8600 mAh |
| Moč žičnega polnjenja | 120 W |
Omrežje
| SIM kartice | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Da |
| Hitrost prenosa podatkov | 5G, LTE, HSPA |
| 2G pasovi | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G pasovi | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| 5G pasovi | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n8 (900), n18 (850), n26 (850), n34 (2100), n38 (2600), n39 (1900), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Povezljivost
| Funkcije Wi-Fi | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Da, v6.0 |
| Vrata USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB povezljivost | Polnjenje prek USB, Naprava za množično shranjevanje prek USB (UMS) |
| GPS | Da |
| Funkcije GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS (L1 & L5), NavIC, QZSS |
| NFC | Da |
Multimedija
| Zvočnik | Da |
| Priključek za slušalke | Ne |
| Avdio tehnologije | Stereo zvočniki |
| FM radio | Ne |
Značilnosti
| Senzorji | Pospeškometer Kompas Giroskop Senzor bližine Ultrazvočni senzor prstnih odtisov pod zaslonom |
| Posebnosti | Programirljiv napajalnik (PPS) USB Power Delivery |
Omejitev odgovornosti: Ne moremo zagotoviti, da so podatki na tej strani 100 % pravilni.
Fotografije OnePlus Ace 6 Ultra
Pogosta vprašanja
-
Kakšna je cena za OnePlus Ace 6 Ultra?
Cena naprave OnePlus Ace 6 Ultra znaša €440, lahko pa se v prihodnjih dneh spremeni.
-
Kdaj je izšel OnePlus Ace 6 Ultra?
OnePlus Ace 6 Ultra je bil uradno predstavljen Torek, 28. April 2026.
-
Ali je OnePlus Ace 6 Ultra na voljo v trgovinah?
Da, OnePlus Ace 6 Ultra je na voljo v trgovinah, ker je še vedno v proizvodnji.
-
Koliko tehta OnePlus Ace 6 Ultra?
OnePlus Ace 6 Ultra tehta približno 217 gramov.
-
Kakšna je diagonala zaslona pri OnePlus Ace 6 Ultra?
Zaslon na OnePlus Ace 6 Ultra meri 6.78 palcev.
-
Ali OnePlus Ace 6 Ultra podpira omrežja 5G?
Da, OnePlus Ace 6 Ultra podpira 5G na pasovih n1, n3, n5, n8, n18, n26, n34, n38, n39, n40, n41, n48, n66, n77, n78.
-
Koliko kamer ima OnePlus Ace 6 Ultra?
OnePlus Ace 6 Ultra ima zadaj Dvojna kamera in spredaj Enojna kamera.