Oppo K15 Pro+
Specifikacije Oppo K15 Pro+
Splošno
| Znamka | Oppo |
| Model | K15 Pro+ |
| Status | Po govoricah |
Oblikovanje
| Debljina | 8.3 mm (0.33 palcev) |
| Teža | 213 g (7.51 oz) |
| Barve | Siva, Rožnata, Srebrna |
| Odpornost | Odporen na prah in vodo (zdrži visokotlačne vodne curke; potopljiv do 1,5 m za 30 minut) |
| Certifikati odpornosti | IP68, IP69 |
Zaslon
| Vrsta zaslona | AMOLED |
| Velikost zaslona | 6.78 palcev |
| Ločljivost | 1280 × 2800 pik |
| Hitrost osveževanja | 165 Hz |
| Razmerje stranic | 19.5:9 |
| Gostota pik | 454 ppi |
| Lastnosti zaslona | 1 milijarda barv Kapacitivni zaslon na dotik Multitouch zaslon |
Strojna oprema
| Čipovje | MediaTek Dimensity 9500s |
| Jedra CPU | 8 |
| Proizvodni proces | 3 nm |
| Najvišja frekvenca CPU | 3.73 GHz |
| Arhitektura CPU | 64-bit |
| Mikroarhitektura | 1x 3.73 GHz – Cortex-X925 3x 3.3 GHz – Cortex-X4 4x 2.4 GHz – Cortex-A720 |
| Vrsta pomnilnika | LPDDR5X |
| GPU | ARM Immortalis-G925 MC12 |
| RAM | 12GB |
| Shramba | 256GB, 512GB |
| Vrsta notranje shrambe | UFS 4.1 |
| Različice | 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM |
| Razširljiva shramba | Ne |
Programska oprema
| Operacijski sistem | Android 16 (Baklava) |
| Uporabniški vmesnik | ColorOS 16 |
Glavna kamera
| Podpora kamere | Da |
| Dvojna kamera | 50 MP, ƒ/1.8, 27 mm ( Širokokotna ) Optična stabilizacija slike (OIS) PDAF 8 MP ( Ultra širokokotna ) |
| Podpora bliskavice | Da |
| Vrsta bliskavice | LED bliskavica |
| Značilnosti | Visok dinamični razpon (HDR) Panorama |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30 fps |
Prednja kamera
| Podpora kamere | Da |
| Enojna kamera | 16 MP, ƒ/2.4, 22 mm ( Širokokotna ) |
| Video podpora | Da |
Baterija
| Tip | Si/C Li-Ion |
| Kapaciteta | 8000 mAh |
| Moč žičnega polnjenja | 100 W |
| Značilnosti | Neposredno polnjenje Obratno žično polnjenje |
Omrežje
| SIM kartice | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Da |
| Hitrost prenosa podatkov | 5G, LTE, HSPA |
| 2G pasovi | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G pasovi | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G pasovi | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| 5G pasovi | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Povezljivost
| Wi-Fi | Da ( Wi-Fi 7 ) |
| Standardi Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Funkcije Wi-Fi | Dual-band |
| Bluetooth | Da, v5.4 |
| Vrata USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB povezljivost | Polnjenje prek USB, Naprava za množično shranjevanje prek USB (UMS) |
| GPS | Da |
| Funkcije GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC | Da |
Multimedija
| Zvočnik | Da |
| Priključek za slušalke | Ne |
| Avdio tehnologije | Stereo zvočniki |
| FM radio | Ne |
Značilnosti
| Senzorji | Pospeškometer Kompas Giroskop Senzor bližine Ultrazvočni senzor prstnih odtisov pod zaslonom |
| Posebnosti | Vgrajen hladilni ventilator Programirljiv napajalnik (PPS) RGB LED lučka na zadnji strani Univerzalna specifikacija hitrega polnjenja (UFCS) USB Power Delivery |
Omejitev odgovornosti: Ne moremo zagotoviti, da so podatki na tej strani 100 % pravilni.
Fotografije Oppo K15 Pro+
Pogosta vprašanja
-
Ali je Oppo K15 Pro+ na voljo v trgovinah?
Ne, Oppo K15 Pro+ ni v uradnih trgovinah, ker še ni izšel.
-
Koliko tehta Oppo K15 Pro+?
Oppo K15 Pro+ tehta približno 213 gramov.
-
Kakšna je diagonala zaslona pri Oppo K15 Pro+?
Zaslon na Oppo K15 Pro+ meri 6.78 palcev.
-
Koliko kamer ima Oppo K15 Pro+?
Oppo K15 Pro+ ima zadaj Dvojna kamera in spredaj Enojna kamera.