OnePlus 9
Specifikacije OnePlus 9
Splošno
| Znamka | OnePlus |
| Model | 9 |
| Drugo ime modela | LE2113 (Mednarodno) LE2111 (Mednarodno) LE2110 (Mednarodno) LE2117 (Mednarodno) LE2115 (Mednarodno) |
| Predstavljen | Torek, 23. Marec 2021 |
| Na voljo od | Petek, 26. Marec 2021 |
| Status | Na voljo |
| Cene | €123.27 $179 £240 |
Oblikovanje
| Višina | 160 mm (6.30 palcev) |
| Širina | 74.2 mm (2.92 palcev) |
| Debljina | 8.7 mm (0.34 palcev) |
| Teža | 192 g (6.77 oz) |
| Certifikati odpornosti | IP68 |
Zaslon
| Velikost zaslona | 6.55 palcev |
| Ločljivost | 1080 × 2400 pik |
| Hitrost osveževanja | 120 Hz |
| Razmerje stranic | 20:9 |
| Gostota pik | 402 ppi |
| Razmerje zaslona do ohišja | ≈ 87.6% |
| Vršna svetilnost | 1100 cd/m² |
Strojna oprema
| Čipovje | Qualcomm Snapdragon 888 |
| Jedra CPU | 8 |
| Proizvodni proces | 5 nm |
| Najvišja frekvenca CPU | 2.84 GHz |
| Arhitektura CPU | 64-bit |
| Mikroarhitektura | 1x 2.84 GHz – Cortex-X1 3x 2.42 GHz – Cortex-A78 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| Vrsta pomnilnika | LPDDR5 |
| GPU | Qualcomm Adreno 660 |
| RAM | 8GB, 12GB |
| Shramba | 128GB, 256GB |
| Vrsta notranje shrambe | UFS 3.1 |
| Različice | 128GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM |
| Razširljiva shramba | Ne |
Programska oprema
| Operacijski sistem | Android 11 (Red Velvet Cake), Nadgradljivo na Android 13 (Tiramisu) |
Glavna kamera
| Podpora kamere | Da |
| Trojna kamera | 48 MP, ƒ/1.8, 23 mm ( Širokokotna ), 1.12 μm, 1/1.43" Velikost senzorja 50 MP, ƒ/2.2, 14 mm ( Ultra širokokotna ), 1.0 μm, 1/1.56" Velikost senzorja 2 MP, ƒ/2.4 ( Monokromatska ) |
| Podpora bliskavice | Da |
| Vrsta bliskavice | Dvojna LED bliskavica |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 4320p @ 30 fps 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/240 fps |
Prednja kamera
| Podpora kamere | Da |
| Enojna kamera | 16 MP, ƒ/2.4 ( Širokokotna ), 1.0 μm, 1/3.06" Velikost senzorja |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 1080p @ 30 fps |
Baterija
| Tip | Li-Poly |
| Kapaciteta | 4500 mAh |
| Moč žičnega polnjenja | 65 W |
| Podpora za brezžično polnjenje | Da |
| Moč brezžičnega polnjenja | 15 W |
Omrežje
| SIM kartice | Single SIM (Nano-SIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Da |
| Hitrost prenosa podatkov | 5G, LTE Cat20 2000/200 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| 2G pasovi | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| 3G pasovi | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 / 1800 MHz |
| 4G pasovi | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b30 (2300), b32 (1500), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b46 (5200), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| 5G pasovi | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n20 (800), n25 (1900), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n71 (600), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700 MHz) |
Povezljivost
| Wi-Fi | Da ( Wi-Fi 6 ) |
| Standardi Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Bluetooth | Da, v5.2 |
| Vrata USB | USB Type-C 3.1 USB On-The-Go |
| GPS | Da |
| NFC | Da |
Multimedija
| Zvočnik | Da |
| Priključek za slušalke | Ne |
| FM radio | Ne |
Omejitev odgovornosti: Ne moremo zagotoviti, da so podatki na tej strani 100 % pravilni.
Ocene OnePlus 9
Video pregledi
Fotografije OnePlus 9
Pogosta vprašanja
-
Kakšna je cena za OnePlus 9?
Cena naprave OnePlus 9 znaša €123.27, lahko pa se v prihodnjih dneh spremeni.
-
Kdaj je izšel OnePlus 9?
OnePlus 9 je bil uradno predstavljen Petek, 26. Marec 2021.
-
Ali je OnePlus 9 na voljo v trgovinah?
Da, OnePlus 9 je na voljo v trgovinah, ker je še vedno v proizvodnji.
-
Koliko tehta OnePlus 9?
OnePlus 9 tehta približno 192 gramov.
-
Kakšna je diagonala zaslona pri OnePlus 9?
Zaslon na OnePlus 9 meri 6.55 palcev.
-
Ali OnePlus 9 podpira omrežja 5G?
Da, OnePlus 9 podpira 5G na pasovih n1, n2, n3, n5, n7, n8, n20, n25, n28, n38, n40, n41, n48, n66, n71, n77, n78, n79.
-
Koliko kamer ima OnePlus 9?
OnePlus 9 ima zadaj Trojna kamera in spredaj Enojna kamera.