Motorola Razr 70 Ultra
Specifikacije Motorola Razr 70 Ultra
Splošno
| Znamka | Motorola |
| Model | Razr 70 Ultra |
| Predstavljen | Sreda, 29. April 2026 |
| Na voljo od | Sreda, 29. April 2026 |
| Status | Na voljo |
| Cene | €1,390 |
Oblikovanje
| Višina | 171.5 mm (6.75 palcev) |
| Širina | 74 mm (2.91 palcev) |
| Debljina | 7.2 mm (0.28 palcev) |
| Teža | 199 g (7.02 oz) |
| Materiali ohišja | Okvir: Aluminij Spredaj: Gorilla Glass Ceramic (zložen) Spredaj: Plastika (Razprta) |
| Barve | rjav, Vijolična |
| Certifikati odpornosti | IP48 |
Zaslon
| Vrsta zaslona | Zložljiv LTPO AMOLED |
| Velikost zaslona | 7 palcev |
| Ločljivost | 1224 × 2992 pik |
| Hitrost osveževanja | 165 Hz |
| Gostota pik | 462 ppi |
| Razmerje zaslona do ohišja | ≈ 87.3% |
| Vršna svetilnost | 5000 cd/m² |
| Zaščita zaslona | Corning Gorilla Glass Ceramic |
| Zaslon na dotik | Da |
| Lastnosti zaslona | 1 milijarda barv Kapacitivni zaslon na dotik Dolby Vision HDR10+ Multitouch zaslon |
Strojna oprema
| Čipovje | Qualcomm Snapdragon 8 Elite |
| Jedra CPU | 8 |
| Proizvodni proces | 3 nm |
| Najvišja frekvenca CPU | 4320 MHz |
| Arhitektura CPU | 64-bit |
| Mikroarhitektura | 2x 4.32 GHz – Oryon V2 Phoenix L 6x 3.53 GHz – Oryon V2 Phoenix M |
| Vrsta pomnilnika | LPDDR5X |
| GPU | Qualcomm Adreno 830 (1100 MHz) |
| RAM | 16GB |
| Shramba | 512GB |
| Vrsta notranje shrambe | UFS 4.0 |
| Različice | 512GB 16GB RAM |
| Razširljiva shramba | Ne |
Programska oprema
| Operacijski sistem | Android 16 (Baklava) |
Glavna kamera
| Podpora kamere | Da |
| Dvojna kamera | 50 MP, ƒ/1.8 ( Širokokotna ), 2.0 μm, 1/1.56" Velikost senzorja Optična stabilizacija slike (OIS) PDAF 50 MP, ƒ/2.0, 122° ( Ultra širokokotna ), 1.2 μm, 1/2.93" Velikost senzorja |
| Podpora bliskavice | Da |
| Vrsta bliskavice | LED bliskavica |
| Značilnosti | Visok dinamični razpon (HDR) Panorama |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 4320p @ 30 fps 2160p @ 30/60/120 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
Prednja kamera
| Podpora kamere | Da |
| Enojna kamera | 50 MP, ƒ/2.0 ( Širokokotna ), 1.28 μm |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
Baterija
| Kapaciteta | 5000 mAh |
| Moč žičnega polnjenja | 68 W |
| Podpora za brezžično polnjenje | Da |
| Moč brezžičnega polnjenja | 30 W |
| Značilnosti | Obratno žično polnjenje |
Omrežje
| SIM kartice | Dual SIM (Nano-SIM + eSIM) |
| VoLTE | Da |
| Hitrost prenosa podatkov | 5G, LTE, HSPA |
| 2G pasovi | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G pasovi | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G pasovi | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| 5G pasovi | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n12 (700), n14 (700), n20 (800), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n29 (700), n30 (2300), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n70 (2000), n71 (600), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Povezljivost
| Wi-Fi | Da ( Wi-Fi 7 ) |
| Standardi Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Funkcije Wi-Fi | Tri-band |
| Bluetooth | Da, v5.4 |
| Vrata USB | USB Type-C 2.0 |
| USB povezljivost | Polnjenje prek USB, Naprava za množično shranjevanje prek USB (UMS) |
| GPS | Da |
| Funkcije GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC | Da |
Multimedija
| Zvočnik | Da |
| Priključek za slušalke | Ne |
| FM radio | Ne |
Značilnosti
| Senzorji | Pospeškometer Barometer Kompas Giroskop Senzor bližine Stranski čitalnik prstnih odtisov |
Omejitev odgovornosti: Ne moremo zagotoviti, da so podatki na tej strani 100 % pravilni.
Fotografije Motorola Razr 70 Ultra
Pogosta vprašanja
-
Kakšna je cena za Motorola Razr 70 Ultra?
Cena naprave Motorola Razr 70 Ultra znaša €1,390, lahko pa se v prihodnjih dneh spremeni.
-
Kdaj je izšel Motorola Razr 70 Ultra?
Motorola Razr 70 Ultra je bil uradno predstavljen Sreda, 29. April 2026.
-
Ali je Motorola Razr 70 Ultra na voljo v trgovinah?
Da, Motorola Razr 70 Ultra je na voljo v trgovinah, ker je še vedno v proizvodnji.
-
Koliko tehta Motorola Razr 70 Ultra?
Motorola Razr 70 Ultra tehta približno 199 gramov.
-
Kakšna je diagonala zaslona pri Motorola Razr 70 Ultra?
Zaslon na Motorola Razr 70 Ultra meri 7 palcev.
-
Ali Motorola Razr 70 Ultra podpira omrežja 5G?
Da, Motorola Razr 70 Ultra podpira 5G na pasovih n1, n2, n3, n5, n7, n12, n14, n20, n25, n26, n28, n29, n30, n38, n40, n41, n48, n66, n70, n71, n77, n78.
-
Koliko kamer ima Motorola Razr 70 Ultra?
Motorola Razr 70 Ultra ima zadaj Dvojna kamera in spredaj Enojna kamera.