Motorola Razr 70+
Specifikacije Motorola Razr 70+
Splošno
| Znamka | Motorola |
| Model | Razr 70+ |
| Predstavljen | Sreda, 29. April 2026 |
| Na voljo od | Sreda, 29. April 2026 |
| Status | Na voljo |
| Cene | €1,150 |
Oblikovanje
| Višina | 171.4 mm (6.75 palcev) |
| Širina | 74 mm (2.91 palcev) |
| Debljina | 7.1 mm (0.28 palcev) |
| Teža | 189 g (6.67 oz) |
| Materiali ohišja | Spredaj: Gorilla Glass Victus (Zložen) Spredaj: Plastika (Razprta) Tečaj: titan |
| Barve | Zelena |
| Certifikati odpornosti | IP48 |
Zaslon
| Vrsta zaslona | Zložljiv LTPO AMOLED |
| Velikost zaslona | 6.9 palcev |
| Ločljivost | 1084 × 2640 pik |
| Hitrost osveževanja | 165 Hz |
| Gostota pik | 414 ppi |
| Razmerje zaslona do ohišja | ≈ 85.1% |
| Vršna svetilnost | 3000 cd/m² |
| Zaščita zaslona | Steklo Corning Gorilla Glass Victus |
| Zaslon na dotik | Da |
| Lastnosti zaslona | 1 milijarda barv Kapacitivni zaslon na dotik Dolby Vision HDR10+ Multitouch zaslon |
Strojna oprema
| Čipovje | Qualcomm Snapdragon 8s Gen 3 |
| Jedra CPU | 8 |
| Proizvodni proces | 4 nm |
| Najvišja frekvenca CPU | 3.0 GHz |
| Arhitektura CPU | 64-bit |
| Mikroarhitektura | 1x 3.0 GHz – Cortex-X4 4x 2.8 GHz – Cortex-A720 3x 2.0 GHz – Cortex-A520 |
| Vrsta pomnilnika | LPDDR5X |
| GPU | Qualcomm Adreno 735 |
| RAM | 12GB |
| Shramba | 256GB |
| Vrsta notranje shrambe | UFS 4.0 |
| Različice | 256GB 12GB RAM |
| Razširljiva shramba | Ne |
Programska oprema
| Operacijski sistem | Android 16 (Baklava) |
Glavna kamera
| Podpora kamere | Da |
| Dvojna kamera | 50 MP, ƒ/1.8 ( Širokokotna ), 0.8 μm, 1/1.95" Velikost senzorja Optična stabilizacija slike (OIS) PDAF 50 MP, ƒ/2.0, 122° ( Ultra širokokotna ), 1.28 μm, 1/2.76" Velikost senzorja |
| Podpora bliskavice | Da |
| Vrsta bliskavice | LED bliskavica |
| Značilnosti | Visok dinamični razpon (HDR) Panorama |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/240 fps |
| Video funkcije | Dolby Vision, HDR10+ |
Prednja kamera
| Podpora kamere | Da |
| Enojna kamera | 32 MP, ƒ/2.4 ( Širokokotna ), 0.7 μm |
| Značilnosti | Visok dinamični razpon (HDR) |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
Baterija
| Kapaciteta | 4500 mAh |
| Moč žičnega polnjenja | 45 W |
| Podpora za brezžično polnjenje | Da |
| Moč brezžičnega polnjenja | 15 W |
| Značilnosti | Obratno žično polnjenje |
Omrežje
| SIM kartice | Dual SIM (Nano-SIM + eSIM) |
| VoLTE | Da |
| Hitrost prenosa podatkov | 5G, LTE, HSPA |
| 2G pasovi | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G pasovi | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G pasovi | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b46 (5200), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| 5G pasovi | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n12 (700), n14 (700), n20 (800), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n29 (700), n30 (2300), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n70 (2000), n71 (600), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Povezljivost
| Wi-Fi | Da ( Wi-Fi 7 ) |
| Standardi Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Funkcije Wi-Fi | Tri-band |
| Bluetooth | Da, v5.4 |
| Vrata USB | USB Type-C 2.0 |
| USB povezljivost | Polnjenje prek USB, Naprava za množično shranjevanje prek USB (UMS) |
| GPS | Da |
| Funkcije GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC | Da |
Multimedija
| Zvočnik | Da |
| Priključek za slušalke | Ne |
| Avdio tehnologije | Dolby Atmos, Stereo zvočniki |
| FM radio | Ne |
Značilnosti
| Senzorji | Pospeškometer Barometer Kompas Giroskop Stranski čitalnik prstnih odtisov |
Omejitev odgovornosti: Ne moremo zagotoviti, da so podatki na tej strani 100 % pravilni.
Fotografije Motorola Razr 70+
Pogosta vprašanja
-
Kakšna je cena za Motorola Razr 70+?
Cena naprave Motorola Razr 70+ znaša €1,150, lahko pa se v prihodnjih dneh spremeni.
-
Kdaj je izšel Motorola Razr 70+?
Motorola Razr 70+ je bil uradno predstavljen Sreda, 29. April 2026.
-
Ali je Motorola Razr 70+ na voljo v trgovinah?
Da, Motorola Razr 70+ je na voljo v trgovinah, ker je še vedno v proizvodnji.
-
Koliko tehta Motorola Razr 70+?
Motorola Razr 70+ tehta približno 189 gramov.
-
Kakšna je diagonala zaslona pri Motorola Razr 70+?
Zaslon na Motorola Razr 70+ meri 6.9 palcev.
-
Ali Motorola Razr 70+ podpira omrežja 5G?
Da, Motorola Razr 70+ podpira 5G na pasovih n1, n2, n3, n5, n7, n12, n14, n20, n25, n26, n28, n29, n30, n38, n40, n41, n48, n66, n70, n71, n77, n78.
-
Koliko kamer ima Motorola Razr 70+?
Motorola Razr 70+ ima zadaj Dvojna kamera in spredaj Enojna kamera.