Motorola Razr 50
Specifikacije Motorola Razr 50
Splošno
| Znamka | Motorola |
| Model | Razr 50 |
| Drugo ime modela | XT2453-1 (Mednarodno) |
| Predstavljen | Torek, 25. Junij 2024 |
| Na voljo od | Torek, 25. Junij 2024 |
| Status | Na voljo |
| Cene | £499.97 €499.99 ₹49,999 |
Oblikovanje
| Višina | 171.3 mm (6.74 palcev) |
| Širina | 74 mm (2.91 palcev) |
| Debljina | 7.3 mm (0.29 palcev) |
| Teža | 188 g (6.63 oz) |
| Materiali ohišja | Zadnja stran: silikonski polimer (eko usnje) Okvir: Aluminij (serija 6000) Spredaj: Gorilla Glass Victus (Zložen) Spredaj: Plastika (Razprta) Tečaj: Nerjaveče jeklo |
| Barve | Črna, Siva, Oranžna |
| Odpornost | Odpornost na vodo (do 1,5 m za 30 minut) |
| Certifikati odpornosti | IPX8 |
| Oblikovne podrobnosti | Zložljiv telefon |
Zaslon
| Vrsta zaslona | AMOLED, Zložljiv LTPO AMOLED |
| Velikost zaslona | 6.9 palcev |
| Ločljivost | 1080 × 2640 pik |
| Hitrost osveževanja | 120 Hz |
| Gostota pik | 413 ppi |
| Razmerje zaslona do ohišja | ≈ 84.9% |
| Vršna svetilnost | 3000 cd/m² |
| Zaščita zaslona | Steklo Corning Gorilla Glass Victus |
| Zaslon na dotik | Da |
| Lastnosti zaslona | 1 milijarda barv Kapacitivni zaslon na dotik HDR10+ Multitouch zaslon |
Strojna oprema
| Čipovje | Mediatek Dimensity 7300X |
| Jedra CPU | 8 |
| Proizvodni proces | 4 nm |
| Najvišja frekvenca CPU | 2.5 GHz |
| Arhitektura CPU | 64-bit |
| Mikroarhitektura | 4x 2.5 GHz – Cortex-A78 4x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Vrsta pomnilnika | LPDDR5 |
| GPU | ARM Mali-G615 MC2 |
| RAM | 8GB, 12GB |
| Shramba | 256GB, 512GB |
| Vrsta notranje shrambe | UFS 2.2 |
| Različice | 256GB 8GB RAM 512GB 12GB RAM |
| Razširljiva shramba | Ne |
Programska oprema
| Operacijski sistem | Android 14 (Upside Down Cake) |
Glavna kamera
| Podpora kamere | Da |
| Dvojna kamera | 50 MP, ƒ/1.7, 25 mm ( Širokokotna ), 0.8 μm, 1/1.95" Velikost senzorja Dual-Pixel PDAF Optična stabilizacija slike (OIS) 13 MP, ƒ/2.2, 120° ( Ultra širokokotna ), 1.12 μm, 1/3.0" Velikost senzorja Samodejno ostrenje (AF) |
| Podpora bliskavice | Da |
| Vrsta bliskavice | LED bliskavica |
| Značilnosti | Visok dinamični razpon (HDR) Panorama |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30/60 fps |
| Video funkcije | Gyro-EIS |
Prednja kamera
| Podpora kamere | Da |
| Enojna kamera | 32 MP, ƒ/2.4, 25 mm ( Širokokotna ), 0.7 μm, 1/3.14" Velikost senzorja |
| Značilnosti | Visok dinamični razpon (HDR) |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30/60 fps |
Baterija
| Kapaciteta | 4200 mAh |
| Moč žičnega polnjenja | 30 W |
| Podpora za brezžično polnjenje | Da |
| Moč brezžičnega polnjenja | 15 W |
Omrežje
| SIM kartice | Dual SIM (Nano-SIM + eSIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Da |
| Hitrost prenosa podatkov | 5G, LTE, HSPA |
| 2G pasovi | GSM: 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| 3G pasovi | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G pasovi | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b43 (3700), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| 5G pasovi | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n20 (800), n26 (850), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n66 (2100), n71 (600), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Povezljivost
| Wi-Fi | Da ( Wi-Fi 6 ) |
| Standardi Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Funkcije Wi-Fi | Dual-band |
| Bluetooth | Da, v5.4 |
| Vrata USB | USB Type-C 2.0 |
| USB povezljivost | Polnjenje prek USB, Naprava za množično shranjevanje prek USB (UMS) |
| GPS | Da |
| Funkcije GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC | Da |
Multimedija
| Zvočnik | Da |
| Priključek za slušalke | Ne |
| Avdio tehnologije | Stereo zvočniki |
| FM radio | Ne |
Značilnosti
| Senzorji | Pospeškometer Barometer Kompas Giroskop Senzor bližine Stranski čitalnik prstnih odtisov |
Omejitev odgovornosti: Ne moremo zagotoviti, da so podatki na tej strani 100 % pravilni.
Fotografije Motorola Razr 50
Pogosta vprašanja
-
Kakšna je cena za Motorola Razr 50?
Cena naprave Motorola Razr 50 znaša €499.99, lahko pa se v prihodnjih dneh spremeni.
-
Kdaj je izšel Motorola Razr 50?
Motorola Razr 50 je bil uradno predstavljen Torek, 25. Junij 2024.
-
Ali je Motorola Razr 50 na voljo v trgovinah?
Da, Motorola Razr 50 je na voljo v trgovinah, ker je še vedno v proizvodnji.
-
Koliko tehta Motorola Razr 50?
Motorola Razr 50 tehta približno 188 gramov.
-
Kakšna je diagonala zaslona pri Motorola Razr 50?
Zaslon na Motorola Razr 50 meri 6.9 palcev.
-
Ali Motorola Razr 50 podpira omrežja 5G?
Da, Motorola Razr 50 podpira 5G na pasovih n1, n2, n3, n5, n7, n8, n20, n26, n28, n38, n40, n41, n66, n71, n77, n78.
-
Koliko kamer ima Motorola Razr 50?
Motorola Razr 50 ima zadaj Dvojna kamera in spredaj Enojna kamera.