Meni

Tema

Jezik

ZTE Blade A55 4
ZTE

ZTE Blade A55

  • Operacijski sistem Android 14
  • Zaslon 6.75 palec 720x1600 pik
  • Baterija 5000 mAh Li-Poly
  • Zmogljivost 4GB RAM SC9863A1
  • Kamera 13MP 1080p
  • Shramba 64/128GB eMMC 5.1

Specifikacije ZTE Blade A55

Splošno

Znamka
ZTE
Model
Blade A55
Drugo ime modela
Z2450
Predstavljen
Ponedeljek, 01. Januar 2024
Na voljo od
Ponedeljek, 01. Julij 2024
Status
Na voljo

Oblikovanje

Višina
167.7 mm (6.60 palcev)
Širina
77.4 mm (3.05 palcev)
Debljina
8.5 mm (0.33 palcev)
Barve
Črna, Zelena, Oranžna

Zaslon

Vrsta zaslona
IPS LCD
Velikost zaslona
6.75 palcev
Ločljivost
720 × 1600 pik
Hitrost osveževanja
90 Hz
Razmerje stranic
20:9
Gostota pik
260 ppi
Razmerje zaslona do ohišja
≈ 84.7%
Zaslon na dotik
Da
Lastnosti zaslona
Kapacitivni zaslon na dotik
Multitouch zaslon

Strojna oprema

Čipovje
Unisoc SC9863A1
Jedra CPU
8
Proizvodni proces
22 nm
Najvišja frekvenca CPU
1.6 GHz
Arhitektura CPU
64-bit
Mikroarhitektura
Cortex-A55
Vrsta pomnilnika
LPDDR4
GPU
IMG PowerVR GE8322
RAM
4GB
Shramba
64GB, 128GB
Vrsta notranje shrambe
eMMC 5.1
Različice
64GB 4GB RAM
128GB 4GB RAM
Razširljiva shramba
Da
Reže za kartice
microSDXC

Programska oprema

Operacijski sistem
Android 14 (Upside Down Cake)

Glavna kamera

Podpora kamere
Da
Dvojna kamera
13 MP
Samodejno ostrenje (AF)

0.08 MP ( Pomožni senzor )
Podpora bliskavice
Da
Vrsta bliskavice
LED bliskavica
Video podpora
Da
Najvišja video ločljivost
1080p @ 30 fps

Prednja kamera

Podpora kamere
Da
Enojna kamera
8 MP
Video podpora
Da

Baterija

Tip
Li-Poly
Kapaciteta
5000 mAh
Moč žičnega polnjenja
10 W

Omrežje

SIM kartice
Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM)
Hitrost prenosa podatkov
LTE, HSPA
2G pasovi
GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz
3G pasovi
HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz
4G pasovi
LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b20 (800), b28 (700), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500 MHz)

Povezljivost

Wi-Fi
Da ( Wi-Fi 4 )
Standardi Wi-Fi
802.11/b/g/n
Bluetooth
Da, v5.2
Vrata USB
USB Type-C 2.0
USB On-The-Go
USB povezljivost
Polnjenje prek USB, Naprava za množično shranjevanje prek USB (UMS)
GPS
Da
Funkcije GPS
GALILEO, GLONASS, GPS
NFC
Ne

Multimedija

Zvočnik
Da
Priključek za slušalke
Da
FM radio
Da

Značilnosti

Senzorji
Pospeškometer
Stranski čitalnik prstnih odtisov

Omejitev odgovornosti: Ne moremo zagotoviti, da so podatki na tej strani 100 % pravilni.

Fotografije ZTE Blade A55

Pogosta vprašanja

Kdaj je izšel ZTE Blade A55?

ZTE Blade A55 je bil uradno predstavljen Ponedeljek, 01. Julij 2024.

Ali je ZTE Blade A55 na voljo v trgovinah?

Da, ZTE Blade A55 je na voljo v trgovinah, ker je še vedno v proizvodnji.

Kakšna je diagonala zaslona pri ZTE Blade A55?

Zaslon na ZTE Blade A55 meri 6.75 palcev.

Ali ZTE Blade A55 podpira omrežja 5G?

Ne, ZTE Blade A55 ne podpira omrežja 5G.

Koliko kamer ima ZTE Blade A55?

ZTE Blade A55 ima zadaj Dvojna kamera in spredaj Enojna kamera.