Meni

Tema

Jezik

ZTE Avid 579 5
ZTE

ZTE Avid 579

  • Operacijski sistem Android 10
  • Zaslon 5.45 palec 720x1440 pik
  • Baterija 2660 mAh Li-Ion
  • Zmogljivost 2GB RAM Helio A20
  • Kamera 8MP
  • Shramba 32GB eMMC 5.1

Specifikacije ZTE Avid 579

Splošno

Znamka
ZTE
Model
Avid 579
Predstavljen
Sreda, 24. Junij 2020
Na voljo od
Sreda, 24. Junij 2020
Status
Ukinjeno
Cene
€20

Oblikovanje

Višina
147 mm (5.79 palcev)
Širina
71 mm (2.80 palcev)
Debljina
9.6 mm (0.38 palcev)
Teža
160 g (5.64 oz)
Barve
Črna

Zaslon

Vrsta zaslona
TFT LCD
Velikost zaslona
5.45 palcev
Ločljivost
720 × 1440 pik
Razmerje stranic
18:9
Gostota pik
295 ppi
Razmerje zaslona do ohišja
≈ 73.4%
Zaslon na dotik
Da
Zaslon brez robov
Da
Lastnosti zaslona
Kapacitivni zaslon na dotik
Multitouch zaslon

Strojna oprema

Čipovje
MediaTek Helio A20
Jedra CPU
4
Proizvodni proces
12 nm
Najvišja frekvenca CPU
1.8 GHz
Arhitektura CPU
64-bit
Mikroarhitektura
Cortex-A53
Vrsta pomnilnika
LPDDR4
GPU
IMG PowerVR GE8300
RAM
2GB
Shramba
32GB
Vrsta notranje shrambe
eMMC 5.1
Različice
32GB 2GB RAM
Razširljiva shramba
Da
Reže za kartice
microSDXC

Programska oprema

Operacijski sistem
Android 10 (Quince Tart)
Storitve Google Play
Da

Glavna kamera

Podpora kamere
Da
Enojna kamera
8 MP
Podpora bliskavice
Da
Vrsta bliskavice
LED bliskavica

Prednja kamera

Podpora kamere
Da
Enojna kamera
2 MP

Baterija

Tip
Li-Ion
Kapaciteta
2660 mAh
Možnost odstranitve
Odstranljiva

Omrežje

SIM kartice
Single SIM (Nano-SIM)
VoLTE
Da
Hitrost prenosa podatkov
LTE, HSPA
2G pasovi
GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz
3G pasovi
HSPA: 850 / 1700 / 1900 MHz
4G pasovi
LTE: b2 (1900), b4 (1700), b5 (850), b12 (700), b41 (2500), b66 (1700), b71 (600 MHz)

Povezljivost

Wi-Fi
Da ( Wi-Fi 4 )
Standardi Wi-Fi
802.11/b/g/n
Funkcije Wi-Fi
Mobilna dostopna točka
Bluetooth
Da, v4.2
Vrata USB
Micro-USB
USB povezljivost
Polnjenje prek USB, Naprava za množično shranjevanje prek USB (UMS)
GPS
Da
Funkcije GPS
GPS
NFC
Ne

Multimedija

Zvočnik
Da
Priključek za slušalke
Da
FM radio
Da

Značilnosti

Senzorji
Pospeškometer
Senzor bližine

Omejitev odgovornosti: Ne moremo zagotoviti, da so podatki na tej strani 100 % pravilni.

Ocene ZTE Avid 579

Fotografije ZTE Avid 579

Pogosta vprašanja

Kakšna je cena za ZTE Avid 579?

Cena naprave ZTE Avid 579 znaša €20, lahko pa se v prihodnjih dneh spremeni.

Kdaj je izšel ZTE Avid 579?

ZTE Avid 579 je bil uradno predstavljen Sreda, 24. Junij 2020.

Ali je ZTE Avid 579 na voljo v trgovinah?

Ne, ZTE Avid 579 ni na voljo v uradnih trgovinah, ker ni več v proizvodnji. Morda ga boste našli pri preprodajalcih.

Koliko tehta ZTE Avid 579?

ZTE Avid 579 tehta približno 160 gramov.

Kakšna je diagonala zaslona pri ZTE Avid 579?

Zaslon na ZTE Avid 579 meri 5.45 palcev.

Ali ZTE Avid 579 podpira omrežja 5G?

Ne, ZTE Avid 579 ne podpira omrežja 5G.

Koliko kamer ima ZTE Avid 579?

ZTE Avid 579 ima zadaj Enojna kamera in spredaj Enojna kamera.

Ali lahko na napravi ZTE Avid 579 uporabljam storitve Google Play?

Da, storitve Google Play so v celoti podprte na ZTE Avid 579.