Xiaomi Redmi K20 Pro Premium
Specifikacije Xiaomi Redmi K20 Pro Premium
Splošno
| Znamka | Xiaomi |
| Model | Redmi K20 Pro Premium |
| Predstavljen | Nedelja, 01. September 2019 |
| Na voljo od | Nedelja, 01. September 2019 |
| Status | Ukinjeno |
| Cene | €450 |
Oblikovanje
| Višina | 156.7 mm (6.17 palcev) |
| Širina | 74.3 mm (2.93 palcev) |
| Debljina | 8.8 mm (0.35 palcev) |
| Teža | 191 g (6.74 oz) |
| Materiali ohišja | Zadnja stran: Gorilla Glass 5 Okvir: Aluminij Spredaj: Gorilla steklo 5 |
| Barve | Saje, Ognjeno rdeča, Ledenik modre barve, Biserno bela barva, Poletni med |
Zaslon
| Vrsta zaslona | Super AMOLED |
| Velikost zaslona | 6.39 palcev |
| Ločljivost | 1080 × 2340 pik |
| Razmerje stranic | 19.5:9 |
| Gostota pik | 403 ppi |
| Razmerje zaslona do ohišja | ≈ 86.1% |
| Zaščita zaslona | Steklo Corning Gorilla Glass 5 |
| Zaslon na dotik | Da |
| Zaslon brez robov | Da |
| Lastnosti zaslona | Kapacitivni zaslon na dotik HDR10 Multitouch zaslon |
Strojna oprema
| Čipovje | Qualcomm Snapdragon 855+ |
| Jedra CPU | 8 |
| Proizvodni proces | 7 nm |
| Najvišja frekvenca CPU | 2.96 GHz |
| Arhitektura CPU | 64-bit |
| Mikroarhitektura | 1x 2.96 GHz – Cortex-A76 3x 2.42 GHz – Cortex-A76 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| Vrsta pomnilnika | LPDDR4X |
| GPU | Qualcomm Adreno 640 |
| RAM | 8GB, 12GB |
| Shramba | 128GB, 512GB |
| Vrsta notranje shrambe | UFS 2.1 |
| Različice | 128GB 8GB RAM 512GB 8GB RAM 512GB 12GB RAM |
| Razširljiva shramba | Ne |
Programska oprema
| Operacijski sistem | Android 10 (Quince Tart) |
| Uporabniški vmesnik | MIUI 11 |
Glavna kamera
| Podpora kamere | Da |
| Trojna kamera | 48 MP, ƒ/1.8, 26 mm ( Širokokotna ), 0.8 μm, 1/2.0" Velikost senzorja 8 MP, ƒ/2.4, 53 mm ( Telefoto ), 1.12 μm, x2 Optični zoom, 1/4.0" Velikost senzorja 13 MP, ƒ/2.4, 12 mm ( Ultra širokokotna ), 1.12 μm, 1/3.1" Velikost senzorja |
| Podpora bliskavice | Da |
| Vrsta bliskavice | Dvojna LED bliskavica |
| Značilnosti | Avtomatsko ostrenje z laserjem Način neprekinjenega fotografiranja Digitalni zoom Kompensacija osvetlitve Prepoznavanje obraza Visok dinamični razpon (HDR) Nastavitve ISO Panorama Dotaknite za fokus |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 960/30/120/240 fps |
Prednja kamera
| Podpora kamere | Da |
| Enojna kamera | 20 MP, ƒ/2.2 ( Širokokotna ), 0.8 μm, 1/3.4" Velikost senzorja |
| Značilnosti | Visok dinamični razpon (HDR) |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 1080p @ 30 fps |
Baterija
| Tip | Li-Poly |
| Kapaciteta | 4000 mAh |
| Možnost odstranitve | Neodstranljiva |
| Moč žičnega polnjenja | 27 W |
| Podpora za hitro polnjenje | Da |
Omrežje
| SIM kartice | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Da |
| Hitrost prenosa podatkov | LTE, HSPA |
| 2G pasovi | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| 3G pasovi | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G pasovi | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Povezljivost
| Wi-Fi | Da ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardi Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcije Wi-Fi | Dual-band, Mobilna dostopna točka, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Da, v5.0 |
| Vrata USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB povezljivost | Polnjenje prek USB, Naprava za množično shranjevanje prek USB (UMS) |
| GPS | Da |
| Funkcije GPS | BDS, GPS (L1 & L5), GALILEO, GLONASS |
| NFC | Da |
Multimedija
| Zvočnik | Da |
| Priključek za slušalke | Da |
| Avdio tehnologije | 24-bitni/192kHz Hi-Res zvok |
| FM radio | Da |
Značilnosti
| Senzorji | Pospeškometer Kompas / Magnetometer Senzor prstnih odtisov Giroskop Senzor bližine |
Omejitev odgovornosti: Ne moremo zagotoviti, da so podatki na tej strani 100 % pravilni.
Ocene Xiaomi Redmi K20 Pro Premium
Video pregledi
Fotografije Xiaomi Redmi K20 Pro Premium
Pogosta vprašanja
-
Kakšna je cena za Xiaomi Redmi K20 Pro Premium?
Cena naprave Xiaomi Redmi K20 Pro Premium znaša €450, lahko pa se v prihodnjih dneh spremeni.
-
Kdaj je izšel Xiaomi Redmi K20 Pro Premium?
Xiaomi Redmi K20 Pro Premium je bil uradno predstavljen Nedelja, 01. September 2019.
-
Ali je Xiaomi Redmi K20 Pro Premium na voljo v trgovinah?
Ne, Xiaomi Redmi K20 Pro Premium ni na voljo v uradnih trgovinah, ker ni več v proizvodnji. Morda ga boste našli pri preprodajalcih.
-
Koliko tehta Xiaomi Redmi K20 Pro Premium?
Xiaomi Redmi K20 Pro Premium tehta približno 191 gramov.
-
Kakšna je diagonala zaslona pri Xiaomi Redmi K20 Pro Premium?
Zaslon na Xiaomi Redmi K20 Pro Premium meri 6.39 palcev.
-
Koliko kamer ima Xiaomi Redmi K20 Pro Premium?
Xiaomi Redmi K20 Pro Premium ima zadaj Trojna kamera in spredaj Enojna kamera.