Xiaomi Poco M7 Plus
Specifikacije Xiaomi Poco M7 Plus
Splošno
| Znamka | Xiaomi |
| Model | Poco M7 Plus |
| Predstavljen | Sreda, 13. Avgust 2025 |
| Na voljo od | Torek, 19. Avgust 2025 |
| Status | Na voljo |
| Cene | ₹12,895 |
Oblikovanje
| Višina | 168.5 mm (6.63 palcev) |
| Širina | 80.5 mm (3.17 palcev) |
| Debljina | 8.4 mm (0.33 palcev) |
| Teža | 217 g (7.65 oz) |
| Barve | Črna, Modra, Srebrna |
| Odpornost | Prahotesen in vodoodporen (proti prskanju vode) |
| Certifikati odpornosti | IP64 |
Zaslon
| Vrsta zaslona | IPS LCD |
| Velikost zaslona | 6.9 palcev |
| Ločljivost | 1080 × 2340 pik |
| Hitrost osveževanja | 144 Hz |
| Razmerje stranic | 19.5:9 |
| Gostota pik | 374 ppi |
| Razmerje zaslona do ohišja | ≈ 86.2% |
| Vršna svetilnost | 850 cd/m² |
| Zaščita zaslona | Steklo Corning Gorilla Glass 3 |
| Zaslon na dotik | Da |
| Lastnosti zaslona | Kapacitivni zaslon na dotik Multitouch zaslon |
Strojna oprema
| Čipovje | Qualcomm Snapdragon 6s Gen 3 |
| Jedra CPU | 8 |
| Proizvodni proces | 6 nm |
| Najvišja frekvenca CPU | 2.3 GHz |
| Arhitektura CPU | 64-bit |
| Mikroarhitektura | 2x 2.3 GHz – Cortex-A78 6x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Vrsta pomnilnika | LPDDR4X |
| GPU | Qualcomm Adreno 619 |
| RAM | 4GB, 6GB, 8GB |
| Shramba | 128GB |
| Različice | 128GB 4GB RAM 128GB 6GB RAM 128GB 8GB RAM |
| Razširljiva shramba | Da |
| Reže za kartice | microSDXC |
Programska oprema
| Operacijski sistem | Android 15 (Vanilla Ice Cream), z do 2 glavnimi nadgradnjami za Android |
| Uporabniški vmesnik | HyperOS 2 |
Glavna kamera
| Podpora kamere | Da |
| Dvojna kamera | 50 MP, ƒ/1.8 ( Širokokotna ) PDAF 2 MP ( Pomožni senzor ) |
| Podpora bliskavice | Da |
| Vrsta bliskavice | LED bliskavica |
| Značilnosti | Visok dinamični razpon (HDR) |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 1080p @ 30 fps |
Prednja kamera
| Podpora kamere | Da |
| Enojna kamera | 8 MP, ƒ/2.0 ( Širokokotna ) |
| Značilnosti | Visok dinamični razpon (HDR) |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 1080p @ 30 fps |
Baterija
| Tip | Si/C Li-Ion |
| Kapaciteta | 7000 mAh |
| Moč žičnega polnjenja | 33 W |
| Značilnosti | Obratno žično polnjenje |
Omrežje
| SIM kartice | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Da |
| Hitrost prenosa podatkov | 5G, LTE, HSPA |
| 2G pasovi | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G pasovi | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| 4G pasovi | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b8 (900), b20 (800), b28 (700), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
| 5G pasovi | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n8 (900), n20 (800), n28 (700), n40 (2300), n78 (3500 MHz) |
Povezljivost
| Wi-Fi | Da ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardi Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcije Wi-Fi | Dual-band |
| Bluetooth | Da, v5.1 |
| Vrata USB | USB Type-C 2.0 |
| USB povezljivost | Polnjenje prek USB, Naprava za množično shranjevanje prek USB (UMS) |
| GPS | Da |
| Funkcije GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| NFC | Da |
Multimedija
| Zvočnik | Da |
| Priključek za slušalke | Ne |
| Avdio tehnologije | 24-bitni/192kHz Hi-Res zvok |
| FM radio | Ne |
Značilnosti
| Senzorji | Pospeškometer Kompas Stranski čitalnik prstnih odtisov Virtualni senzor bližine |
Omejitev odgovornosti: Ne moremo zagotoviti, da so podatki na tej strani 100 % pravilni.
Fotografije Xiaomi Poco M7 Plus
Pogosta vprašanja
-
Kakšna je cena za Xiaomi Poco M7 Plus?
Cena naprave Xiaomi Poco M7 Plus znaša ₹12,895, lahko pa se v prihodnjih dneh spremeni.
-
Kdaj je izšel Xiaomi Poco M7 Plus?
Xiaomi Poco M7 Plus je bil uradno predstavljen Torek, 19. Avgust 2025.
-
Ali je Xiaomi Poco M7 Plus na voljo v trgovinah?
Da, Xiaomi Poco M7 Plus je na voljo v trgovinah, ker je še vedno v proizvodnji.
-
Koliko tehta Xiaomi Poco M7 Plus?
Xiaomi Poco M7 Plus tehta približno 217 gramov.
-
Kakšna je diagonala zaslona pri Xiaomi Poco M7 Plus?
Zaslon na Xiaomi Poco M7 Plus meri 6.9 palcev.
-
Ali Xiaomi Poco M7 Plus podpira omrežja 5G?
Da, Xiaomi Poco M7 Plus podpira 5G na pasovih n1, n3, n5, n8, n20, n28, n40, n78.
-
Koliko kamer ima Xiaomi Poco M7 Plus?
Xiaomi Poco M7 Plus ima zadaj Dvojna kamera in spredaj Enojna kamera.