Xiaomi Mi Play
Specifikacije Xiaomi Mi Play
Splošno
| Znamka | Xiaomi |
| Model | Mi Play |
| Drugo ime modela | M1901F9E (Mednarodno) |
| Predstavljen | Sobota, 01. December 2018 |
| Na voljo od | Sobota, 01. December 2018 |
| Status | Ukinjeno |
| Cene | €170 |
Oblikovanje
| Višina | 147.8 mm (5.82 palcev) |
| Širina | 71.9 mm (2.83 palcev) |
| Debljina | 7.8 mm (0.31 palcev) |
| Teža | 150 g (5.29 oz) |
| Barve | Črna, Sanjska modra barva, Twilight Gold. |
Zaslon
| Vrsta zaslona | IPS LCD |
| Velikost zaslona | 5.84 palcev |
| Ločljivost | 1080 × 2280 pik |
| Razmerje stranic | 19:9 |
| Gostota pik | 432 ppi |
| Razmerje zaslona do ohišja | ≈ 80.1% |
| Zaslon na dotik | Da |
| Zaslon brez robov | Da |
| Lastnosti zaslona | Kapacitivni zaslon na dotik Multitouch zaslon |
Strojna oprema
| Čipovje | MediaTek Helio P35 |
| Jedra CPU | 8 |
| Proizvodni proces | 16 nm |
| Najvišja frekvenca CPU | 2300 MHz |
| Arhitektura CPU | 64-bit |
| Mikroarhitektura | 4x 2.3 GHz – Cortex-A53 4x 1.8 GHz – Cortex-A53 |
| Vrsta pomnilnika | LPDDR4X |
| GPU | IMG PowerVR GE8320 |
| RAM | 4GB, 6GB |
| Shramba | 64GB, 128GB |
| Vrsta notranje shrambe | eMMC 5.1 |
| Različice | 64GB 4GB RAM 128GB 6GB RAM |
| Razširljiva shramba | Da |
| Reže za kartice | microSDXC |
Programska oprema
| Operacijski sistem | Android 9.0 (Pie) |
Glavna kamera
| Podpora kamere | Da |
| Dvojna kamera | 12 MP, ƒ/2.2 PDAF 2 MP ( Pomožni senzor ) |
| Podpora bliskavice | Da |
| Vrsta bliskavice | LED bliskavica |
| Značilnosti | Samodejna bliskavica Način neprekinjenega fotografiranja Digitalni zoom Kompensacija osvetlitve Prepoznavanje obraza Visok dinamični razpon (HDR) Nastavitve ISO Panorama Dotaknite za fokus |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 1080p @ 30 fps |
Prednja kamera
| Podpora kamere | Da |
| Enojna kamera | 8 MP |
| Značilnosti | Visok dinamični razpon (HDR) |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 1080p @ 30 fps |
Baterija
| Tip | Li-Ion |
| Kapaciteta | 3000 mAh |
| Možnost odstranitve | Neodstranljiva |
| Moč žičnega polnjenja | 10 W |
Omrežje
| SIM kartice | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Da |
| Hitrost prenosa podatkov | LTE, HSPA |
| 2G pasovi | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| 3G pasovi | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G pasovi | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Povezljivost
| Wi-Fi | Da ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardi Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcije Wi-Fi | Dual-band, Mobilna dostopna točka, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Da, v4.2 |
| Vrata USB | Micro-USB 2.0 USB On-The-Go |
| USB povezljivost | Polnjenje prek USB, Naprava za množično shranjevanje prek USB (UMS) |
| GPS | Da |
| Funkcije GPS | BDS, GLONASS, GPS |
| NFC | Ne |
Multimedija
| Zvočnik | Da |
| Priključek za slušalke | Da |
| FM radio | Da |
Značilnosti
| Senzorji | Pospeškometer Kompas / Magnetometer Senzor prstnih odtisov Giroskop Senzor bližine |
Omejitev odgovornosti: Ne moremo zagotoviti, da so podatki na tej strani 100 % pravilni.
Ocene Xiaomi Mi Play
Video pregledi
Fotografije Xiaomi Mi Play
Pogosta vprašanja
-
Kakšna je cena za Xiaomi Mi Play?
Cena naprave Xiaomi Mi Play znaša €170, lahko pa se v prihodnjih dneh spremeni.
-
Kdaj je izšel Xiaomi Mi Play?
Xiaomi Mi Play je bil uradno predstavljen Sobota, 01. December 2018.
-
Ali je Xiaomi Mi Play na voljo v trgovinah?
Ne, Xiaomi Mi Play ni na voljo v uradnih trgovinah, ker ni več v proizvodnji. Morda ga boste našli pri preprodajalcih.
-
Koliko tehta Xiaomi Mi Play?
Xiaomi Mi Play tehta približno 150 gramov.
-
Kakšna je diagonala zaslona pri Xiaomi Mi Play?
Zaslon na Xiaomi Mi Play meri 5.84 palcev.
-
Koliko kamer ima Xiaomi Mi Play?
Xiaomi Mi Play ima zadaj Dvojna kamera in spredaj Enojna kamera.