Vivo X27
Specifikacije Vivo X27
Splošno
| Znamka | Vivo |
| Model | X27 |
| Drugo ime modela | V1829T/A (Mednarodno) V1829A (Mednarodno) V1838A (Mednarodno) V1829T (Mednarodno) |
| Predstavljen | Petek, 01. Marec 2019 |
| Na voljo od | Petek, 01. Marec 2019 |
| Status | Ukinjeno |
| Cene | €380 |
Oblikovanje
| Višina | 157.7 mm (6.21 palcev) |
| Širina | 74.3 mm (2.93 palcev) |
| Debljina | 9 mm (0.35 palcev) |
| Teža | 188 g (6.63 oz) |
| Barve | Simfonična poletna barva |
Zaslon
| Vrsta zaslona | Super AMOLED |
| Velikost zaslona | 6.39 palcev |
| Ločljivost | 1080 × 2340 pik |
| Razmerje stranic | 19.5:9 |
| Gostota pik | 400 ppi |
| Razmerje zaslona do ohišja | ≈ 86.8% |
| Zaslon na dotik | Da |
| Zaslon brez robov | Da |
| Lastnosti zaslona | Kapacitivni zaslon na dotik Multitouch zaslon |
Strojna oprema
| Čipovje | Qualcomm Snapdragon 710 |
| Jedra CPU | 8 |
| Proizvodni proces | 10 nm |
| Najvišja frekvenca CPU | 2.2 GHz |
| Arhitektura CPU | 64-bit |
| Mikroarhitektura | Cortex-A75 Cortex-A55 Qualcomm Kryo 360 |
| Vrsta pomnilnika | LPDDR4X |
| GPU | Qualcomm Adreno 616 |
| RAM | 8GB |
| Shramba | 128GB, 256GB |
| Različice | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM |
| Razširljiva shramba | Da |
| Reže za kartice | microSDXC |
Programska oprema
| Operacijski sistem | Android 9.0 (Pie) |
| Uporabniški vmesnik | Funtouch 9 |
Glavna kamera
| Podpora kamere | Da |
| Trojna kamera | 48 MP, ƒ/1.8 ( Širokokotna ), 0.8 μm, 1/2.0" Velikost senzorja PDAF 13 MP, 13 mm ( Ultra širokokotna ) 2 MP ( Pomožni senzor ) |
| Podpora bliskavice | Da |
| Vrsta bliskavice | LED bliskavica |
| Značilnosti | Način neprekinjenega fotografiranja Kompensacija osvetlitve Prepoznavanje obraza Visok dinamični razpon (HDR) Nastavitve ISO Panorama Dotaknite za fokus |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30/60 fps |
Prednja kamera
| Podpora kamere | Da |
| Enojna kamera | 16 MP, ƒ/2.0, 26 mm ( Širokokotna ), 1.0 μm, 1/3.06" Velikost senzorja |
| Značilnosti | Visok dinamični razpon (HDR) |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 1080p @ 30 fps |
Baterija
| Kapaciteta | 4000 mAh |
| Možnost odstranitve | Neodstranljiva |
| Moč žičnega polnjenja | 18 W |
| Podpora za hitro polnjenje | Da |
Omrežje
| SIM kartice | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Da |
| Hitrost prenosa podatkov | LTE (2CA) Cat12 600/50 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| 2G pasovi | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| 3G pasovi | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G pasovi | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b8 (900), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Povezljivost
| Wi-Fi | Da ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardi Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcije Wi-Fi | Dual-band, Mobilna dostopna točka, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Da, v5.0 |
| Vrata USB | USB Type-C 2.0 |
| USB povezljivost | Polnjenje prek USB, Naprava za množično shranjevanje prek USB (UMS) |
| GPS | Da |
| Funkcije GPS | BDS, GLONASS, GPS |
| NFC | Da |
Multimedija
| Zvočnik | Da |
| Priključek za slušalke | Da |
| FM radio | Da |
Značilnosti
| Senzorji | Pospeškometer Kompas / Magnetometer Senzor prstnih odtisov Giroskop Senzor bližine |
Omejitev odgovornosti: Ne moremo zagotoviti, da so podatki na tej strani 100 % pravilni.
Ocene Vivo X27
Video pregledi
Fotografije Vivo X27
Pogosta vprašanja
-
Kakšna je cena za Vivo X27?
Cena naprave Vivo X27 znaša €380, lahko pa se v prihodnjih dneh spremeni.
-
Kdaj je izšel Vivo X27?
Vivo X27 je bil uradno predstavljen Petek, 01. Marec 2019.
-
Ali je Vivo X27 na voljo v trgovinah?
Ne, Vivo X27 ni na voljo v uradnih trgovinah, ker ni več v proizvodnji. Morda ga boste našli pri preprodajalcih.
-
Koliko tehta Vivo X27?
Vivo X27 tehta približno 188 gramov.
-
Kakšna je diagonala zaslona pri Vivo X27?
Zaslon na Vivo X27 meri 6.39 palcev.
-
Koliko kamer ima Vivo X27?
Vivo X27 ima zadaj Trojna kamera in spredaj Enojna kamera.