Vivo X100 Ultra
Specifikacije Vivo X100 Ultra
Splošno
| Znamka | Vivo |
| Model | X100 Ultra |
| Drugo ime modela | V2366GA (Mednarodno) V2366HA (Mednarodno) |
| Predstavljen | Ponedeljek, 13. Maj 2024 |
| Na voljo od | Torek, 28. Maj 2024 |
| Status | Na voljo |
| Cene | €980 |
Oblikovanje
| Višina | 164.1 mm (6.46 palcev) |
| Širina | 75.6 mm (2.98 palcev) |
| Debljina | 9.2 mm (0.36 palcev) |
| Teža | 229 g (8.08 oz) |
| Materiali ohišja | Zadnja: Steklo Okvir: Aluminij Spredaj: Steklo |
| Barve | Siva, Titanova, Bela |
| Odpornost | Odporen na prah in vodo (zdrži visokotlačne vodne curke; potopljiv do 1,5 m za 30 minut) |
| Certifikati odpornosti | IP69, IP68 |
Zaslon
| Vrsta zaslona | LTPO AMOLED |
| Velikost zaslona | 6.78 palcev |
| Ločljivost | 1440 × 3200 pik |
| Hitrost osveževanja | 120 Hz |
| Razmerje stranic | 20:9 |
| Gostota pik | 517 ppi |
| Razmerje zaslona do ohišja | ≈ 89.8% |
| Vršna svetilnost | 3000 cd/m² |
| Zaslon na dotik | Da |
| Lastnosti zaslona | 1 milijarda barv Kapacitivni zaslon na dotik Dolby Vision Multitouch zaslon |
Strojna oprema
| Čipovje | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 |
| Jedra CPU | 8 |
| Proizvodni proces | 4 nm |
| Najvišja frekvenca CPU | 3.3 GHz |
| Arhitektura CPU | 64-bit |
| Mikroarhitektura | 1x 3.3 GHz – Cortex-X4 3x 3.15 GHz – Cortex-A720 2x 2.96 GHz – Cortex-A720 2x 2.26 GHz – Cortex-A520 |
| Vrsta pomnilnika | LPDDR5X |
| GPU | Qualcomm Adreno 750 |
| RAM | 12GB, 16GB |
| Shramba | 256GB, 512GB, 1TB |
| Vrsta notranje shrambe | UFS 4.0 |
| Različice | 256GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM 1TB 16GB RAM |
| Razširljiva shramba | Ne |
Programska oprema
| Operacijski sistem | Android 14 (Upside Down Cake), Nadgradljivo na Android 15 (Vanilla Ice Cream) |
| Uporabniški vmesnik | OriginOS 4 |
Glavna kamera
| Podpora kamere | Da |
| Trojna kamera | 50 MP, ƒ/1.8, 23 mm ( Širokokotna ), 1.6 μm, 1/0.98" Velikost senzorja Dual-Pixel PDAF gimbal OIS 200 MP, ƒ/2.7, 85 mm ( Periskopski telefoto ), 0.56 μm, x3.7 Optični zoom, 1/1.4" Velikost senzorja Multi-Directional PDAF Optična stabilizacija slike (OIS) 50 MP, ƒ/2.2, 14 mm, 116° ( Ultra širokokotna ), 0.8 μm, 1/2.0" Velikost senzorja Samodejno ostrenje (AF) |
| Podpora bliskavice | Da |
| Vrsta bliskavice | LED bliskavica |
| Značilnosti | 3D LUT import Senzor barvnega spektra Visok dinamični razpon (HDR) Avtomatsko ostrenje z laserjem Panorama Optika Zeiss Premaz objektiva Zeiss T* |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 4320p @ 30 fps 2160p @ 30/60/120 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
| Video funkcije | Dolby Vision HDR, Gyro-EIS |
Prednja kamera
| Podpora kamere | Da |
| Enojna kamera | 50 MP, ƒ/2.5, 24 mm ( Širokokotna ), 0.64 μm, 1/2.76" Velikost senzorja Samodejno ostrenje (AF) |
| Značilnosti | Visok dinamični razpon (HDR) |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
Baterija
| Tip | Si/C Li-Ion |
| Kapaciteta | 5500 mAh |
| Moč žičnega polnjenja | 80 W |
| Podpora za brezžično polnjenje | Da |
| Moč brezžičnega polnjenja | 30 W |
| Značilnosti | Obratno žično polnjenje |
Omrežje
| SIM kartice | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Da |
| Hitrost prenosa podatkov | 5G, LTE, HSPA |
| 2G pasovi | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| 3G pasovi | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| 4G pasovi | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b66 (1700 MHz) |
| 5G pasovi | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n12 (700), n20 (800), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n66 (2100), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700 MHz) |
Povezljivost
| Wi-Fi | Da ( Wi-Fi 7 ) |
| Standardi Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Funkcije Wi-Fi | Dual-band |
| Bluetooth | Da, v5.4 |
| Vrata USB | USB Type-C 3.2 USB On-The-Go DisplayPort |
| USB povezljivost | Polnjenje prek USB, Naprava za množično shranjevanje prek USB (UMS) |
| GPS | Da |
| Funkcije GPS | BDS (B1I & B1C & B2a), GALILEO (E1 & E5a), GLONASS, GPS (L1 & L5), QZSS (L1 & L5) |
| NFC | Da |
Multimedija
| Zvočnik | Da |
| Priključek za slušalke | Ne |
| Avdio tehnologije | 24-bitni/192kHz Hi-Res zvok, Stereo zvočniki |
| FM radio | Ne |
Značilnosti
| Senzorji | Kompas Giroskop Senzor bližine Optični bralnik prstnih odtisov pod zaslonom |
| Posebnosti | Nujni SOS prek satelita (sporočila in klici) - na voljo samo pri modelu 16 GB + 1 TB |
Omejitev odgovornosti: Ne moremo zagotoviti, da so podatki na tej strani 100 % pravilni.
Fotografije Vivo X100 Ultra
Pogosta vprašanja
-
Kakšna je cena za Vivo X100 Ultra?
Cena naprave Vivo X100 Ultra znaša €980, lahko pa se v prihodnjih dneh spremeni.
-
Kdaj je izšel Vivo X100 Ultra?
Vivo X100 Ultra je bil uradno predstavljen Torek, 28. Maj 2024.
-
Ali je Vivo X100 Ultra na voljo v trgovinah?
Da, Vivo X100 Ultra je na voljo v trgovinah, ker je še vedno v proizvodnji.
-
Koliko tehta Vivo X100 Ultra?
Vivo X100 Ultra tehta približno 229 gramov.
-
Kakšna je diagonala zaslona pri Vivo X100 Ultra?
Zaslon na Vivo X100 Ultra meri 6.78 palcev.
-
Ali Vivo X100 Ultra podpira omrežja 5G?
Da, Vivo X100 Ultra podpira 5G na pasovih n1, n2, n3, n5, n7, n8, n12, n20, n25, n26, n28, n38, n40, n41, n66, n77, n78, n79.
-
Koliko kamer ima Vivo X100 Ultra?
Vivo X100 Ultra ima zadaj Trojna kamera in spredaj Enojna kamera.