Vivo V25e
Specifikacije Vivo V25e
Splošno
| Znamka | Vivo |
| Model | V25e |
| Drugo ime modela | V2201 (Mednarodno) |
| Predstavljen | Torek, 30. Avgust 2022 |
| Na voljo od | Sreda, 07. September 2022 |
| Status | Na voljo |
| Cene | €300 |
Oblikovanje
| Višina | 159.2 mm (6.27 palcev) |
| Širina | 74.2 mm (2.92 palcev) |
| Debljina | 7.8 mm (0.31 palcev) |
| Teža | 183 g (6.46 oz) |
| Materiali ohišja | Zadnja: Steklo Spredaj: Steklo |
| Barve | Diamantno črna, Sunrise Gold |
| Odpornost | Odporen na prah Vodoodporen (proti vodnim kapljicam) |
| Certifikati odpornosti | IP54 |
| Oblikovne podrobnosti | Spreminjanje barve zadnje plošče |
Zaslon
| Vrsta zaslona | AMOLED |
| Velikost zaslona | 6.44 palcev |
| Ločljivost | 1080 × 2404 pik |
| Hitrost osveževanja | 90 Hz |
| Razmerje stranic | 20:9 |
| Gostota pik | 409 ppi |
| Razmerje zaslona do ohišja | ≈ 84.7% |
| Vršna svetilnost | 1300 cd/m² |
| Zaslon na dotik | Da |
| Zaslon brez robov | Da |
| Lastnosti zaslona | Kapacitivni zaslon na dotik Multitouch zaslon |
Strojna oprema
| Čipovje | MediaTek Helio G99 |
| Jedra CPU | 8 |
| Proizvodni proces | 6 nm |
| Najvišja frekvenca CPU | 2.2 GHz |
| Arhitektura CPU | 64-bit |
| Mikroarhitektura | 2x 2.2 GHz – Cortex-A76 6x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Vrsta pomnilnika | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G57 MC2 |
| RAM | 8GB, 12GB |
| Shramba | 128GB, 256GB |
| Različice | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM |
| Razširljiva shramba | Da |
| Reže za kartice | microSDXC |
Programska oprema
| Operacijski sistem | Android 12 (Snow Cone) |
| Uporabniški vmesnik | Funtouch 12 |
Glavna kamera
| Podpora kamere | Da |
| Trojna kamera | 64 MP, ƒ/1.8 ( Širokokotna ), 0.7 μm Optična stabilizacija slike (OIS) 2 MP ( Makro ) 0.08 MP ( Pomožni senzor ) |
| Podpora bliskavice | Da |
| Vrsta bliskavice | LED bliskavica |
| Značilnosti | Način neprekinjenega fotografiranja Kompensacija osvetlitve Prepoznavanje obraza Visok dinamični razpon (HDR) Nastavitve ISO Panorama Dotaknite za fokus |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 1080p @ 30 fps |
Prednja kamera
| Podpora kamere | Da |
| Enojna kamera | 32 MP, ƒ/2.0 ( Širokokotna ) |
| Značilnosti | Visok dinamični razpon (HDR) |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 1080p @ 30 fps |
Baterija
| Kapaciteta | 4500 mAh |
| Moč žičnega polnjenja | 44 W |
| Podpora za hitro polnjenje | Da |
Omrežje
| SIM kartice | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Da |
| Hitrost prenosa podatkov | LTE, HSPA |
| 2G pasovi | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G pasovi | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| 4G pasovi | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b20 (800), b28 (700), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Povezljivost
| Wi-Fi | Da ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardi Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcije Wi-Fi | Dual-band, Mobilna dostopna točka, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Da, v5.2 |
| Vrata USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB povezljivost | Polnjenje prek USB, Naprava za množično shranjevanje prek USB (UMS) |
| GPS | Da |
| Funkcije GPS | GPS, BDS, GALILEO, GLONASS, QZSS |
| NFC | Da |
Multimedija
| Zvočnik | Da |
| Priključek za slušalke | Ne |
Značilnosti
| Senzorji | Pospeškometer Kompas / Magnetometer Giroskop Senzor bližine Optični bralnik prstnih odtisov pod zaslonom |
Omejitev odgovornosti: Ne moremo zagotoviti, da so podatki na tej strani 100 % pravilni.
Fotografije Vivo V25e
Pogosta vprašanja
-
Kakšna je cena za Vivo V25e?
Cena naprave Vivo V25e znaša €300, lahko pa se v prihodnjih dneh spremeni.
-
Kdaj je izšel Vivo V25e?
Vivo V25e je bil uradno predstavljen Sreda, 07. September 2022.
-
Ali je Vivo V25e na voljo v trgovinah?
Da, Vivo V25e je na voljo v trgovinah, ker je še vedno v proizvodnji.
-
Koliko tehta Vivo V25e?
Vivo V25e tehta približno 183 gramov.
-
Kakšna je diagonala zaslona pri Vivo V25e?
Zaslon na Vivo V25e meri 6.44 palcev.
-
Ali Vivo V25e podpira omrežja 5G?
Ne, Vivo V25e ne podpira omrežja 5G.
-
Koliko kamer ima Vivo V25e?
Vivo V25e ima zadaj Trojna kamera in spredaj Enojna kamera.