Vivo T5
Specifikacije Vivo T5
Splošno
| Znamka | Vivo |
| Model | T5 |
| Drugo ime modela | V2545 (Mednarodno) |
| Predstavljen | Petek, 29. Maj 2026 |
| Na voljo od | Petek, 29. Maj 2026 |
| Status | Na voljo |
| Cene | €290 |
Oblikovanje
| Višina | 166.6 mm (6.56 palcev) |
| Širina | 78.4 mm (3.09 palcev) |
| Debljina | 8.4 mm (0.33 palcev) |
| Teža | 219 g (7.73 oz) |
| Materiali ohišja | Zadnja: Plastika Okvir: Plastika Spredaj: Steklo |
| Barve | Črna, Zlata |
| Odpornost | Odporen na prah in vodo (zdrži visokotlačne vodne curke; potopljiv do 1,5 m za 30 minut) |
| Certifikati odpornosti | IP68, IP69 |
Zaslon
| Vrsta zaslona | IPS LCD |
| Velikost zaslona | 6.75 palcev |
| Ločljivost | 720 × 1570 pik |
| Hitrost osveževanja | 120 Hz |
| Razmerje stranic | 19.5:9 |
| Gostota pik | 256 ppi |
| Razmerje zaslona do ohišja | ≈ 85.3% |
| Vršna svetilnost | 1250 cd/m² |
| Zaščita zaslona | Ne zagotavlja trdnosti ali uporabe v ekstremnih pogojih, V skladu z MIL-STD-810H |
| Zaslon na dotik | Da |
| Lastnosti zaslona | Kapacitivni zaslon na dotik Multitouch zaslon |
Strojna oprema
| Čipovje | Qualcomm Snapdragon 6s 4G Gen 2 |
| Jedra CPU | 8 |
| Proizvodni proces | 6 nm |
| Najvišja frekvenca CPU | 2900 MHz |
| Arhitektura CPU | 64-bit |
| Mikroarhitektura | 4x 2.9 GHz – Cortex-A73 4x 1.9 GHz – Cortex-A53 |
| Vrsta pomnilnika | LPDDR4X |
| GPU | Qualcomm Adreno 610 |
| RAM | 8GB |
| Shramba | 256GB |
| Vrsta notranje shrambe | UFS 3.1 |
| Različice | 256GB 8GB RAM |
| Razširljiva shramba | Ne |
Programska oprema
| Operacijski sistem | Android 16 (Baklava) |
| Uporabniški vmesnik | OriginOS 6 |
Glavna kamera
| Podpora kamere | Da |
| Dvojna kamera | 50 MP, ƒ/2.0 ( Širokokotna ) 2 MP, ƒ/2.4 ( Globinski senzor ) |
| Podpora bliskavice | Da |
| Vrsta bliskavice | LED bliskavica |
| Značilnosti | Visok dinamični razpon (HDR) Panorama |
| Video podpora | Da |
Prednja kamera
| Podpora kamere | Da |
| Enojna kamera | 32 MP, ƒ/2.45 ( Širokokotna ) |
| Video podpora | Da |
Baterija
| Tip | Si/C Li-Ion |
| Kapaciteta | 7200 mAh |
| Moč žičnega polnjenja | 44 W |
| Značilnosti | Obratno žično polnjenje |
Omrežje
| SIM kartice | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Hitrost prenosa podatkov | LTE, HSPA |
| 2G pasovi | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G pasovi | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| 4G pasovi | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b13 (700), b18 (800), b19 (800), b26 (850), b28 (700), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
Povezljivost
| Wi-Fi | Da ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardi Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcije Wi-Fi | Dual-band |
| Bluetooth | Da, v5.1 |
| Vrata USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB povezljivost | Polnjenje prek USB, Naprava za množično shranjevanje prek USB (UMS) |
| GPS | Da |
| Funkcije GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC | Da |
Multimedija
| Zvočnik | Da |
| Priključek za slušalke | Ne |
| FM radio | Ne |
Značilnosti
| Senzorji | Pospeškometer Kompas Giroskop Senzor bližine Stranski čitalnik prstnih odtisov |
Omejitev odgovornosti: Ne moremo zagotoviti, da so podatki na tej strani 100 % pravilni.
Fotografije Vivo T5
Pogosta vprašanja
-
Kakšna je cena za Vivo T5?
Cena naprave Vivo T5 znaša €290, lahko pa se v prihodnjih dneh spremeni.
-
Kdaj je izšel Vivo T5?
Vivo T5 je bil uradno predstavljen Petek, 29. Maj 2026.
-
Ali je Vivo T5 na voljo v trgovinah?
Da, Vivo T5 je na voljo v trgovinah, ker je še vedno v proizvodnji.
-
Koliko tehta Vivo T5?
Vivo T5 tehta približno 219 gramov.
-
Kakšna je diagonala zaslona pri Vivo T5?
Zaslon na Vivo T5 meri 6.75 palcev.
-
Ali Vivo T5 podpira omrežja 5G?
Ne, Vivo T5 ne podpira omrežja 5G.
-
Koliko kamer ima Vivo T5?
Vivo T5 ima zadaj Dvojna kamera in spredaj Enojna kamera.