Vivo S15e
Specifikacije Vivo S15e
Splošno
| Znamka | Vivo |
| Model | S15e |
| Drugo ime modela | V2190A (Mednarodno) |
| Predstavljen | Ponedeljek, 25. April 2022 |
| Na voljo od | Sobota, 30. April 2022 |
| Status | Na voljo |
| Cene | €300 |
Oblikovanje
| Višina | 159.7 mm (6.29 palcev) |
| Širina | 73.6 mm (2.90 palcev) |
| Debljina | 8.5 mm (0.33 palcev) |
| Teža | 190 g (6.70 oz) |
| Barve | Črna, Modra, Srebrno/roza |
Zaslon
| Vrsta zaslona | AMOLED |
| Velikost zaslona | 6.44 palcev |
| Ločljivost | 1080 × 2404 pik |
| Hitrost osveževanja | 90 Hz |
| Razmerje stranic | 20:9 |
| Gostota pik | 409 ppi |
| Razmerje zaslona do ohišja | ≈ 85.1% |
| Zaslon na dotik | Da |
| Zaslon brez robov | Da |
| Lastnosti zaslona | Kapacitivni zaslon na dotik HDR10+ Multitouch zaslon |
Strojna oprema
| Čipovje | Samsung Exynos 1080 |
| Jedra CPU | 8 |
| Proizvodni proces | 5 nm |
| Najvišja frekvenca CPU | 2.8 GHz |
| Arhitektura CPU | 64-bit |
| Mikroarhitektura | 1x 2.8 GHz – Cortex-A78 3x 2.6 GHz – Cortex-A78 4x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Vrsta pomnilnika | LPDDR5 |
| GPU | ARM Mali-G78 MP10 |
| RAM | 8GB, 12GB |
| Shramba | 128GB, 256GB |
| Vrsta notranje shrambe | UFS 3.1 |
| Različice | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM |
| Razširljiva shramba | Ne |
Programska oprema
| Operacijski sistem | Android 11 (Red Velvet Cake) |
| Uporabniški vmesnik | OriginOS Ocean |
Glavna kamera
| Podpora kamere | Da |
| Trojna kamera | 50 MP, ƒ/1.8, 26 mm ( Širokokotna ) 8 MP, ƒ/2.2 ( Ultra širokokotna ) 2 MP ( Makro ) |
| Podpora bliskavice | Da |
| Vrsta bliskavice | LED bliskavica |
| Značilnosti | Samodejna bliskavica Način neprekinjenega fotografiranja Digitalni zoom Kompensacija osvetlitve Prepoznavanje obraza Visok dinamični razpon (HDR) Nastavitve ISO Panorama Dotaknite za fokus |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
| Video funkcije | Gyro-EIS |
Prednja kamera
| Podpora kamere | Da |
| Enojna kamera | 16 MP, ƒ/2.0 ( Širokokotna ) Samodejna bliskavica |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 1080p @ 30 fps |
Baterija
| Kapaciteta | 4700 mAh |
| Moč žičnega polnjenja | 66 W |
| Podpora za hitro polnjenje | Da |
Omrežje
| SIM kartice | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Da |
| Hitrost prenosa podatkov | 5G, LTE, HSPA |
| 2G pasovi | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| 3G pasovi | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 2100 MHz |
| 4G pasovi | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b8 (900), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
| 5G pasovi | 5G: n1 (2100), n5 (850), n8 (900), n28 (700), n41 (2500), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Povezljivost
| Wi-Fi | Da ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardi Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcije Wi-Fi | Dual-band, Mobilna dostopna točka, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Da, v5.2 |
| Vrata USB | USB Type-C USB On-The-Go |
| USB povezljivost | Polnjenje prek USB, Naprava za množično shranjevanje prek USB (UMS) |
| GPS | Da |
| Funkcije GPS | GPS, BDS, GALILEO, GLONASS, QZSS |
| NFC | Da |
Multimedija
| Zvočnik | Da |
| Priključek za slušalke | Ne |
| Avdio tehnologije | 24-bitni/192kHz Hi-Res zvok |
| FM radio | Ne |
Značilnosti
| Senzorji | Pospeškometer Kompas / Magnetometer Senzor prstnih odtisov Giroskop Senzor bližine |
Omejitev odgovornosti: Ne moremo zagotoviti, da so podatki na tej strani 100 % pravilni.
Fotografije Vivo S15e
Pogosta vprašanja
-
Kakšna je cena za Vivo S15e?
Cena naprave Vivo S15e znaša €300, lahko pa se v prihodnjih dneh spremeni.
-
Kdaj je izšel Vivo S15e?
Vivo S15e je bil uradno predstavljen Sobota, 30. April 2022.
-
Ali je Vivo S15e na voljo v trgovinah?
Da, Vivo S15e je na voljo v trgovinah, ker je še vedno v proizvodnji.
-
Koliko tehta Vivo S15e?
Vivo S15e tehta približno 190 gramov.
-
Kakšna je diagonala zaslona pri Vivo S15e?
Zaslon na Vivo S15e meri 6.44 palcev.
-
Ali Vivo S15e podpira omrežja 5G?
Da, Vivo S15e podpira 5G na pasovih n1, n5, n8, n28, n41, n77, n78.
-
Koliko kamer ima Vivo S15e?
Vivo S15e ima zadaj Trojna kamera in spredaj Enojna kamera.