Vivo iQOO 5 5G
Specifikacije Vivo iQOO 5 5G
Splošno
| Znamka | Vivo |
| Model | iQOO 5 5G |
| Drugo ime modela | V2024A (Mednarodno) |
| Predstavljen | Ponedeljek, 24. Avgust 2020 |
| Na voljo od | Ponedeljek, 24. Avgust 2020 |
| Status | Ukinjeno |
| Cene | €490 |
Oblikovanje
| Višina | 160 mm (6.30 palcev) |
| Širina | 75.6 mm (2.98 palcev) |
| Debljina | 8.3 mm (0.33 palcev) |
| Teža | 197 g (6.95 oz) |
| Materiali ohišja | Zadnja stran: Gorilla Glass 5 Spredaj: Steklo |
| Barve | Modra, Siva |
Zaslon
| Vrsta zaslona | AMOLED |
| Velikost zaslona | 6.56 palcev |
| Ločljivost | 1080 × 2376 pik |
| Hitrost osveževanja | 120 Hz |
| Gostota pik | 398 ppi |
| Razmerje zaslona do ohišja | ≈ 86.5% |
| Zaslon na dotik | Da |
| Zaslon brez robov | Da |
| Lastnosti zaslona | Kapacitivni zaslon na dotik Multitouch zaslon |
Strojna oprema
| Čipovje | Qualcomm Snapdragon 865 |
| Jedra CPU | 8 |
| Proizvodni proces | 7 nm |
| Najvišja frekvenca CPU | 2.84 GHz |
| Arhitektura CPU | 64-bit |
| Mikroarhitektura | 1x 2.84 GHz – Cortex-A77 3x 2.42 GHz – Cortex-A77 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| Vrsta pomnilnika | LPDDR5 |
| GPU | Qualcomm Adreno 650 |
| RAM | 8GB, 12GB |
| Shramba | 128GB, 256GB |
| Vrsta notranje shrambe | UFS 3.1 |
| Različice | 128GB 8GB RAM 128GB 12GB RAM 256GB 12GB RAM |
| Razširljiva shramba | Ne |
Programska oprema
| Operacijski sistem | Android 10 (Quince Tart) |
| Uporabniški vmesnik | IQOO UI 1.5 |
Glavna kamera
| Podpora kamere | Da |
| Trojna kamera | 50 MP, ƒ/1.9 ( Širokokotna ), 1.2 μm, 1/1.31" Velikost senzorja Dual-Pixel PDAF 13 MP, ƒ/2.5, 50 mm ( Telefoto ), 0.8 μm, x2 Optični zoom, 1/2.8" Velikost senzorja 13 MP, ƒ/2.2, 16 mm, 120° ( Ultra širokokotna ), 1.12 μm, 1/4.0" Velikost senzorja |
| Podpora bliskavice | Da |
| Vrsta bliskavice | Dvojna LED bliskavica |
| Značilnosti | Samodejna bliskavica Način neprekinjenega fotografiranja Digitalni zoom Kompensacija osvetlitve Prepoznavanje obraza Visok dinamični razpon (HDR) Nastavitve ISO Panorama Dotaknite za fokus |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
| Video funkcije | Gyro-EIS |
Prednja kamera
| Podpora kamere | Da |
| Enojna kamera | 16 MP, ƒ/2.5 ( Širokokotna ) |
| Značilnosti | Panorama |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 1080p @ 30 fps |
Baterija
| Kapaciteta | 4500 mAh |
| Moč žičnega polnjenja | 55 W |
| Podpora za hitro polnjenje | Da |
Omrežje
| SIM kartice | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Da |
| Hitrost prenosa podatkov | 5G, LTE, HSPA |
| 2G pasovi | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| 3G pasovi | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G pasovi | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
| 5G pasovi | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n28 (700), n38 (2600), n41 (2500), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700 MHz) |
Povezljivost
| Wi-Fi | Da ( Wi-Fi 6 ) |
| Standardi Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Funkcije Wi-Fi | Dual-band, Mobilna dostopna točka, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Da, v5.1 |
| Vrata USB | USB Type-C USB On-The-Go |
| USB povezljivost | Polnjenje prek USB, Naprava za množično shranjevanje prek USB (UMS) |
| GPS | Da |
| Funkcije GPS | BDS, GPS (L1 & L5), GALILEO, GLONASS |
| NFC | Da |
Multimedija
| Zvočnik | Da |
| Priključek za slušalke | Ne |
| Avdio tehnologije | 32-bitni/192kHz Hi-Res zvok |
| FM radio | Ne |
Značilnosti
| Senzorji | Pospeškometer Kompas / Magnetometer Senzor prstnih odtisov Giroskop Senzor bližine |
Omejitev odgovornosti: Ne moremo zagotoviti, da so podatki na tej strani 100 % pravilni.
Fotografije Vivo iQOO 5 5G
Pogosta vprašanja
-
Kakšna je cena za Vivo iQOO 5 5G?
Cena naprave Vivo iQOO 5 5G znaša €490, lahko pa se v prihodnjih dneh spremeni.
-
Kdaj je izšel Vivo iQOO 5 5G?
Vivo iQOO 5 5G je bil uradno predstavljen Ponedeljek, 24. Avgust 2020.
-
Ali je Vivo iQOO 5 5G na voljo v trgovinah?
Ne, Vivo iQOO 5 5G ni na voljo v uradnih trgovinah, ker ni več v proizvodnji. Morda ga boste našli pri preprodajalcih.
-
Koliko tehta Vivo iQOO 5 5G?
Vivo iQOO 5 5G tehta približno 197 gramov.
-
Kakšna je diagonala zaslona pri Vivo iQOO 5 5G?
Zaslon na Vivo iQOO 5 5G meri 6.56 palcev.
-
Ali Vivo iQOO 5 5G podpira omrežja 5G?
Da, Vivo iQOO 5 5G podpira 5G na pasovih n1, n3, n28, n38, n41, n77, n78, n79.
-
Koliko kamer ima Vivo iQOO 5 5G?
Vivo iQOO 5 5G ima zadaj Trojna kamera in spredaj Enojna kamera.