Vivo iQOO 10 Pro
Specifikacije Vivo iQOO 10 Pro
Splošno
| Znamka | Vivo |
| Model | iQOO 10 Pro |
| Drugo ime modela | V2218A (Mednarodno) |
| Predstavljen | Torek, 19. Julij 2022 |
| Na voljo od | Ponedeljek, 25. Julij 2022 |
| Status | Na voljo |
| Cene | €870 |
Oblikovanje
| Višina | 164.9 mm (6.49 palcev) |
| Širina | 75.5 mm (2.97 palcev) |
| Debljina | 9.5 mm (0.37 palcev) |
| Teža | 215 g (7.58 oz) |
| Barve | Črna, Bela |
| Odpornost | Odporen na prah Vodoodporen (proti vodnim kapljicam) |
Zaslon
| Vrsta zaslona | LTPO3 AMOLED |
| Velikost zaslona | 6.78 palcev |
| Ločljivost | 1440 × 3200 pik |
| Hitrost osveževanja | 120 Hz |
| Razmerje stranic | 20:9 |
| Gostota pik | 518 ppi |
| Razmerje zaslona do ohišja | ≈ 89.1% |
| Vršna svetilnost | 1500 cd/m² |
| Zaslon na dotik | Da |
| Zaslon brez robov | Da |
| Lastnosti zaslona | 1 milijarda barv Kapacitivni zaslon na dotik HDR10+ Multitouch zaslon |
Strojna oprema
| Čipovje | Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 |
| Jedra CPU | 8 |
| Proizvodni proces | 4 nm |
| Najvišja frekvenca CPU | 3.0 GHz |
| Arhitektura CPU | 64-bit |
| Mikroarhitektura | 1x 3.0 GHz – Cortex-X2 3x 2.5 GHz – Cortex-A710 4x 1.8 GHz – Cortex-A510 |
| Vrsta pomnilnika | LPDDR5 |
| GPU | Qualcomm Adreno 730 |
| RAM | 8GB, 12GB |
| Shramba | 256GB, 512GB |
| Vrsta notranje shrambe | UFS 3.1 |
| Različice | 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM |
| Razširljiva shramba | Ne |
Programska oprema
| Operacijski sistem | Android 12 (Snow Cone) |
| Uporabniški vmesnik | Funtouch 12 (mednarodno), OriginOS Ocean (Kitajska) |
| Storitve Google Play | Da |
Glavna kamera
| Podpora kamere | Da |
| Trojna kamera | 50 MP, ƒ/1.9 ( Širokokotna ), 1.0 μm, 1/1.57" Velikost senzorja gimbal OIS PDAF 14.6 MP, ƒ/2.2, 69 mm ( Telefoto ), x3 Optični zoom Optična stabilizacija slike (OIS) PDAF 50 MP, ƒ/2.3, 15 mm, 150° ( Ultra širokokotna ), 0.64 μm, 1/2.76" Velikost senzorja Samodejno ostrenje (AF) |
| Podpora bliskavice | Da |
| Vrsta bliskavice | Dvojna LED bliskavica |
| Značilnosti | Kompensacija osvetlitve Prepoznavanje obraza Visok dinamični razpon (HDR) Panorama Dotaknite za fokus |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 4320p @ 30 fps 2160p @ 24/30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
| Video funkcije | Gyro-EIS |
Prednja kamera
| Podpora kamere | Da |
| Enojna kamera | 16 MP, ƒ/2.5 ( Širokokotna ), 1.0 μm, 1/3.1" Velikost senzorja |
| Značilnosti | Visok dinamični razpon (HDR) |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 1080p @ 30 fps |
| Video funkcije | Gyro-EIS |
Baterija
| Kapaciteta | 4700 mAh |
| Moč žičnega polnjenja | 200 W |
| Podpora za brezžično polnjenje | Da |
| Moč brezžičnega polnjenja | 50 W |
| Podpora za hitro polnjenje | Da |
| Značilnosti | Obratno brezžično polnjenje |
Omrežje
| SIM kartice | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Da |
| Hitrost prenosa podatkov | 5G, LTE, HSPA |
| 2G pasovi | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| 3G pasovi | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G pasovi | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b66 (1700 MHz) |
| 5G pasovi | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n12 (700), n20 (800), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n66 (2100), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700 MHz) |
Povezljivost
| Wi-Fi | Da ( Wi-Fi 6 ) |
| Standardi Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Funkcije Wi-Fi | Dual-band, Mobilna dostopna točka, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Da, v5.3 |
| Vrata USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB povezljivost | Polnjenje prek USB, Naprava za množično shranjevanje prek USB (UMS) |
| GPS | Da |
| Funkcije GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC | Da |
Multimedija
| Zvočnik | Da |
| Priključek za slušalke | Ne |
| Avdio tehnologije | 32-bitni/384kHz Hi-Res zvok, Dvojni zvočniki, Snapdragon Sound tehnologija |
| FM radio | Ne |
Značilnosti
| Senzorji | Pospeškometer Kompas / Magnetometer Senzor prstnih odtisov Giroskop Senzor bližine |
Omejitev odgovornosti: Ne moremo zagotoviti, da so podatki na tej strani 100 % pravilni.
Ocene Vivo iQOO 10 Pro
Video pregledi
Fotografije Vivo iQOO 10 Pro
Pogosta vprašanja
-
Kakšna je cena za Vivo iQOO 10 Pro?
Cena naprave Vivo iQOO 10 Pro znaša €870, lahko pa se v prihodnjih dneh spremeni.
-
Kdaj je izšel Vivo iQOO 10 Pro?
Vivo iQOO 10 Pro je bil uradno predstavljen Ponedeljek, 25. Julij 2022.
-
Ali je Vivo iQOO 10 Pro na voljo v trgovinah?
Da, Vivo iQOO 10 Pro je na voljo v trgovinah, ker je še vedno v proizvodnji.
-
Koliko tehta Vivo iQOO 10 Pro?
Vivo iQOO 10 Pro tehta približno 215 gramov.
-
Kakšna je diagonala zaslona pri Vivo iQOO 10 Pro?
Zaslon na Vivo iQOO 10 Pro meri 6.78 palcev.
-
Ali Vivo iQOO 10 Pro podpira omrežja 5G?
Da, Vivo iQOO 10 Pro podpira 5G na pasovih n1, n3, n5, n7, n8, n12, n20, n28, n38, n40, n41, n66, n77, n78, n79.
-
Koliko kamer ima Vivo iQOO 10 Pro?
Vivo iQOO 10 Pro ima zadaj Trojna kamera in spredaj Enojna kamera.
-
Ali lahko na napravi Vivo iQOO 10 Pro uporabljam storitve Google Play?
Da, storitve Google Play so v celoti podprte na Vivo iQOO 10 Pro.