Ulefone Note 7P
Specifikacije Ulefone Note 7P
Splošno
| Znamka | Ulefone |
| Model | Note 7P |
| Predstavljen | Sreda, 01. Maj 2019 |
| Na voljo od | Sreda, 01. Maj 2019 |
| Status | Ukinjeno |
Oblikovanje
| Višina | 156.1 mm (6.15 palcev) |
| Širina | 73.7 mm (2.90 palcev) |
| Debljina | 9.7 mm (0.38 palcev) |
| Teža | 178 g (6.28 oz) |
| Barve | Črna, Zlata, Mrak |
Zaslon
| Vrsta zaslona | IPS LCD |
| Velikost zaslona | 6.1 palcev |
| Ločljivost | 600 × 1280 pik |
| Gostota pik | 232 ppi |
| Razmerje zaslona do ohišja | ≈ 80.2% |
| Zaslon na dotik | Da |
| Zaslon brez robov | Da |
| Lastnosti zaslona | Kapacitivni zaslon na dotik Multitouch zaslon |
Strojna oprema
| Čipovje | MediaTek Helio A22 |
| Jedra CPU | 4 |
| Proizvodni proces | 16 nm |
| Najvišja frekvenca CPU | 2.0 GHz |
| Arhitektura CPU | 64-bit |
| Mikroarhitektura | Cortex-A53 |
| Vrsta pomnilnika | LPDDR4X |
| GPU | IMG PowerVR |
| RAM | 3GB |
| Shramba | 32GB |
| Vrsta notranje shrambe | eMMC 5.1 |
| Različice | 32GB 3GB RAM |
| Razširljiva shramba | Da |
| Reže za kartice | microSDXC |
Programska oprema
| Operacijski sistem | Android 9.0 (Pie) |
Glavna kamera
| Podpora kamere | Da |
| Dvojna kamera | 8 MP, ƒ/1.8 ( Širokokotna ) Samodejna bliskavica 2 MP |
| Podpora bliskavice | Da |
| Vrsta bliskavice | LED bliskavica |
| Značilnosti | Način neprekinjenega fotografiranja Digitalni zoom Kompensacija osvetlitve Prepoznavanje obraza Visok dinamični razpon (HDR) Nastavitve ISO Dotaknite za fokus |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 1080p @ 30 fps |
Prednja kamera
| Podpora kamere | Da |
| Enojna kamera | 5 MP |
Baterija
| Tip | Li-Poly |
| Kapaciteta | 3500 mAh |
Omrežje
| SIM kartice | Dual SIM (Nano-SIM + Micro-SIM) |
| VoLTE | Da |
| Hitrost prenosa podatkov | LTE (2CA) Cat7 300/150 Mbps, HSPA 42.2/11.5 Mbps |
| 2G pasovi | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G pasovi | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| 4G pasovi | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b20 (800 MHz) |
Povezljivost
| Wi-Fi | Da ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardi Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcije Wi-Fi | Dual-band, Mobilna dostopna točka, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Da, v5.0 |
| Vrata USB | Micro-USB 2.0 |
| USB povezljivost | Polnjenje prek USB, Naprava za množično shranjevanje prek USB (UMS) |
| GPS | Da |
| Funkcije GPS | GPS, GLONASS |
| NFC | Ne |
Multimedija
| Zvočnik | Da |
| Priključek za slušalke | Da |
| FM radio | Da |
Značilnosti
| Senzorji | Pospeškometer Senzor prstnih odtisov Senzor bližine |
Omejitev odgovornosti: Ne moremo zagotoviti, da so podatki na tej strani 100 % pravilni.
Ocene Ulefone Note 7P
Video pregledi
Fotografije Ulefone Note 7P
Pogosta vprašanja
-
Kdaj je izšel Ulefone Note 7P?
Ulefone Note 7P je bil uradno predstavljen Sreda, 01. Maj 2019.
-
Ali je Ulefone Note 7P na voljo v trgovinah?
Ne, Ulefone Note 7P ni na voljo v uradnih trgovinah, ker ni več v proizvodnji. Morda ga boste našli pri preprodajalcih.
-
Koliko tehta Ulefone Note 7P?
Ulefone Note 7P tehta približno 178 gramov.
-
Kakšna je diagonala zaslona pri Ulefone Note 7P?
Zaslon na Ulefone Note 7P meri 6.1 palcev.
-
Koliko kamer ima Ulefone Note 7P?
Ulefone Note 7P ima zadaj Dvojna kamera in spredaj Enojna kamera.