Ulefone Armor Mini 20
Specifikacije Ulefone Armor Mini 20
Splošno
| Znamka | Ulefone |
| Model | Armor Mini 20 |
| Predstavljen | Nedelja, 01. September 2024 |
| Na voljo od | Nedelja, 01. September 2024 |
| Status | Na voljo |
Oblikovanje
| Višina | 133.5 mm (5.26 palcev) |
| Širina | 63.3 mm (2.49 palcev) |
| Debljina | 24.9 mm (0.98 palcev) |
| Teža | 301 g (10.62 oz) |
| Barve | Črna |
| Odpornost | Odporen na prah in vodo (odporen na visokotlačne vodne curke; potopljiv do 2 m za 30 minut) |
| Certifikati odpornosti | IP68, IP69K |
Zaslon
| Vrsta zaslona | IPS LCD |
| Velikost zaslona | 4.7 palcev |
| Ločljivost | 720 × 1600 pik |
| Hitrost osveževanja | 90 Hz |
| Razmerje stranic | 20:9 |
| Gostota pik | 373 ppi |
| Razmerje zaslona do ohišja | ≈ 63.1% |
| Zaščita zaslona | Steklo Corning Gorilla Glass Victus, Odporno na padce (do 2 m), V skladu z MIL-STD-810H, Mohs raven 4 |
| Zaslon na dotik | Da |
| Zaslon brez robov | Ne |
| Lastnosti zaslona | Kapacitivni zaslon na dotik Multitouch zaslon |
Strojna oprema
| Čipovje | MediaTek Helio G99 |
| Jedra CPU | 8 |
| Proizvodni proces | 6 nm |
| Najvišja frekvenca CPU | 2.2 GHz |
| Arhitektura CPU | 64-bit |
| Mikroarhitektura | 2x 2.2 GHz – Cortex-A76 6x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Vrsta pomnilnika | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G57 MC2 |
| RAM | 8GB |
| Shramba | 256GB |
| Vrsta notranje shrambe | UFS 2.2 |
| Različice | 256GB 8GB RAM |
| Razširljiva shramba | Da |
| Reže za kartice | microSDXC |
Programska oprema
| Operacijski sistem | Android 14 (Upside Down Cake) |
Glavna kamera
| Podpora kamere | Da |
| Dvojna kamera | 50 MP, ƒ/2.0 ( Širokokotna ), 1.2 μm, 1/1.31" Velikost senzorja 64 MP, ƒ/1.8 ( Nočni vid ) 2 infrardeče luči |
| Podpora bliskavice | Da |
| Vrsta bliskavice | Dvojna LED bliskavica |
| Značilnosti | Visok dinamični razpon (HDR) Panorama |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 1440p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Prednja kamera
| Podpora kamere | Da |
| Enojna kamera | 32 MP, ƒ/2.5 ( Širokokotna ), 0.8 μm, 1/2.8" Velikost senzorja |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 1440p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Baterija
| Tip | Li-Poly |
| Kapaciteta | 6200 mAh |
| Moč žičnega polnjenja | 33 W |
| Podpora za brezžično polnjenje | Da |
| Moč brezžičnega polnjenja | 15 W |
| Značilnosti | Obratno brezžično polnjenje |
Omrežje
| SIM kartice | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Hitrost prenosa podatkov | LTE, HSPA |
| 2G pasovi | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| 3G pasovi | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| 4G pasovi | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
Povezljivost
| Wi-Fi | Da ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardi Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcije Wi-Fi | Dual-band |
| Bluetooth | Da, v5.2 |
| Vrata USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB povezljivost | Polnjenje prek USB, Naprava za množično shranjevanje prek USB (UMS) |
| GPS | Da |
| Funkcije GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC | Da |
Multimedija
| Zvočnik | Da |
| Priključek za slušalke | Da |
| FM radio | Da |
Značilnosti
| Senzorji | Pospeškometer Barometer Kompas Giroskop Senzor bližine Stranski čitalnik prstnih odtisov |
| Posebnosti | Posebna svetilka s 500 lumni |
Omejitev odgovornosti: Ne moremo zagotoviti, da so podatki na tej strani 100 % pravilni.
Fotografije Ulefone Armor Mini 20
Pogosta vprašanja
-
Kdaj je izšel Ulefone Armor Mini 20?
Ulefone Armor Mini 20 je bil uradno predstavljen Nedelja, 01. September 2024.
-
Ali je Ulefone Armor Mini 20 na voljo v trgovinah?
Da, Ulefone Armor Mini 20 je na voljo v trgovinah, ker je še vedno v proizvodnji.
-
Koliko tehta Ulefone Armor Mini 20?
Ulefone Armor Mini 20 tehta približno 301 gramov.
-
Kakšna je diagonala zaslona pri Ulefone Armor Mini 20?
Zaslon na Ulefone Armor Mini 20 meri 4.7 palcev.
-
Ali Ulefone Armor Mini 20 podpira omrežja 5G?
Ne, Ulefone Armor Mini 20 ne podpira omrežja 5G.
-
Koliko kamer ima Ulefone Armor Mini 20?
Ulefone Armor Mini 20 ima zadaj Dvojna kamera in spredaj Enojna kamera.