Ulefone Armor 7
Specifikacije Ulefone Armor 7
Splošno
| Znamka | Ulefone |
| Model | Armor 7 |
| Predstavljen | Torek, 01. Oktober 2019 |
| Na voljo od | Torek, 01. Oktober 2019 |
| Status | Ukinjeno |
| Cene | €440 |
Oblikovanje
| Višina | 165.9 mm (6.53 palcev) |
| Širina | 81 mm (3.19 palcev) |
| Debljina | 13.6 mm (0.54 palcev) |
| Teža | 290 g (10.23 oz) |
| Barve | Črna |
| Odpornost | Odporen na prah Odpornost na vodo |
| Certifikati odpornosti | IP68, IP69K |
Zaslon
| Vrsta zaslona | IPS LCD |
| Velikost zaslona | 6.3 palcev |
| Ločljivost | 1080 × 2340 pik |
| Razmerje stranic | 19.5:9 |
| Gostota pik | 409 ppi |
| Razmerje zaslona do ohišja | ≈ 72.5% |
| Zaščita zaslona | Odporno na padce (do 1,2 m), V skladu z MIL-STD-810G |
| Zaslon na dotik | Da |
| Zaslon brez robov | Da |
| Lastnosti zaslona | Kapacitivni zaslon na dotik Multitouch zaslon |
Strojna oprema
| Čipovje | MediaTek Helio P90 |
| Jedra CPU | 8 |
| Proizvodni proces | 12 nm |
| Najvišja frekvenca CPU | 2.2 GHz |
| Arhitektura CPU | 64-bit |
| Mikroarhitektura | Cortex-A55 Cortex-A75 |
| Vrsta pomnilnika | LPDDR4X |
| GPU | IMG PowerVR GM 9446 |
| RAM | 8GB |
| Shramba | 128GB |
| Različice | 128GB 8GB RAM |
| Razširljiva shramba | Da |
| Reže za kartice | microSDXC |
Programska oprema
| Operacijski sistem | Android 9.0 (Pie) |
Glavna kamera
| Podpora kamere | Da |
| Trojna kamera | 48 MP, ƒ/1.7 ( Širokokotna ), 0.8 μm, 1/2.0" Velikost senzorja PDAF 16 MP, ƒ/2.0 ( Širokokotna ) Samodejna bliskavica 8 MP, ƒ/2.4 ( Telefoto ) |
| Podpora bliskavice | Da |
| Vrsta bliskavice | Penta-LED bliskavica |
| Značilnosti | Način neprekinjenega fotografiranja Digitalni zoom Kompensacija osvetlitve Prepoznavanje obraza Visok dinamični razpon (HDR) Nastavitve ISO Panorama Dotaknite za fokus |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Prednja kamera
| Podpora kamere | Da |
| Enojna kamera | 16 MP, ƒ/2.0 ( Širokokotna ), 1.0 μm, 1/3.06" Velikost senzorja |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 1080p @ 30 fps |
Baterija
| Tip | Li-Poly |
| Kapaciteta | 5500 mAh |
| Moč žičnega polnjenja | 15 W |
| Podpora za brezžično polnjenje | Da |
| Moč brezžičnega polnjenja | 10 W |
| Podpora za hitro polnjenje | Da |
Omrežje
| SIM kartice | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Da |
| Hitrost prenosa podatkov | LTE (2CA) Cat13 600/150 Mbps, HSPA 42.2/11.5 Mbps |
| 2G pasovi | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| 3G pasovi | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G pasovi | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
Povezljivost
| Wi-Fi | Da ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardi Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcije Wi-Fi | Dual-band, Mobilna dostopna točka, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Da, v5.0 |
| Vrata USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB povezljivost | Polnjenje prek USB, Naprava za množično shranjevanje prek USB (UMS) |
| GPS | Da |
| Funkcije GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| NFC | Da |
Multimedija
| Zvočnik | Da |
| Priključek za slušalke | Ne |
| FM radio | Da |
Značilnosti
| Senzorji | Pospeškometer Baroceptor Kompas / Magnetometer Coulombmeter Senzor prstnih odtisov Giroskop Senzor srčnega utripa Senzor bližine |
Omejitev odgovornosti: Ne moremo zagotoviti, da so podatki na tej strani 100 % pravilni.
Ocene Ulefone Armor 7
Video pregledi
Fotografije Ulefone Armor 7
Pogosta vprašanja
-
Kakšna je cena za Ulefone Armor 7?
Cena naprave Ulefone Armor 7 znaša €440, lahko pa se v prihodnjih dneh spremeni.
-
Kdaj je izšel Ulefone Armor 7?
Ulefone Armor 7 je bil uradno predstavljen Torek, 01. Oktober 2019.
-
Ali je Ulefone Armor 7 na voljo v trgovinah?
Ne, Ulefone Armor 7 ni na voljo v uradnih trgovinah, ker ni več v proizvodnji. Morda ga boste našli pri preprodajalcih.
-
Koliko tehta Ulefone Armor 7?
Ulefone Armor 7 tehta približno 290 gramov.
-
Kakšna je diagonala zaslona pri Ulefone Armor 7?
Zaslon na Ulefone Armor 7 meri 6.3 palcev.
-
Koliko kamer ima Ulefone Armor 7?
Ulefone Armor 7 ima zadaj Trojna kamera in spredaj Enojna kamera.