Ulefone Armor 27
Specifikacije Ulefone Armor 27
Splošno
| Znamka | Ulefone |
| Model | Armor 27 |
| Predstavljen | Petek, 01. November 2024 |
| Na voljo od | Petek, 01. November 2024 |
| Status | Na voljo |
| Cene | €340 |
Oblikovanje
| Višina | 182.8 mm (7.20 palcev) |
| Širina | 86.8 mm (3.42 palcev) |
| Debljina | 18.5 mm (0.73 palcev) |
| Teža | 441 g (15.56 oz) |
| Barve | Črna |
| Odpornost | Odporen na prah in vodo (odporen na visokotlačne vodne curke; potopljiv do 2 m za 30 minut) |
| Certifikati odpornosti | IP68, IP69K |
Zaslon
| Vrsta zaslona | IPS LCD |
| Velikost zaslona | 6.78 palcev |
| Ločljivost | 1080 × 2460 pik |
| Hitrost osveževanja | 120 Hz |
| Gostota pik | 396 ppi |
| Razmerje zaslona do ohišja | ≈ 68.8% |
| Zaščita zaslona | Steklo Corning Gorilla Glass Victus, Odporno na padce (do 2 m), V skladu z MIL-STD-810H, Mohs raven 4 |
| Zaslon na dotik | Da |
| Zaslon brez robov | Ne |
| Lastnosti zaslona | Kapacitivni zaslon na dotik Multitouch zaslon |
Strojna oprema
| Čipovje | MediaTek Helio G99 |
| Jedra CPU | 8 |
| Proizvodni proces | 6 nm |
| Najvišja frekvenca CPU | 2.2 GHz |
| Arhitektura CPU | 64-bit |
| Mikroarhitektura | 2x 2.2 GHz – Cortex-A76 6x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Vrsta pomnilnika | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G57 MC2 |
| RAM | 12GB |
| Shramba | 256GB |
| Vrsta notranje shrambe | UFS 2.2 |
| Različice | 256GB 12GB RAM |
| Razširljiva shramba | Da |
| Reže za kartice | microSDXC |
Programska oprema
| Operacijski sistem | Android 14 (Upside Down Cake) |
Glavna kamera
| Podpora kamere | Da |
| Trojna kamera | 50 MP, ƒ/2.0 ( Širokokotna ), 1.2 μm, 1/1.31" Velikost senzorja PDAF 50 MP, ƒ/2.2, 117° ( Ultra širokokotna ) 64 MP, ƒ/1.8 ( Nočni vid ) 2 infrardeče luči |
| Podpora bliskavice | Da |
| Vrsta bliskavice | Dvojna LED bliskavica |
| Značilnosti | Visok dinamični razpon (HDR) Panorama |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 1440p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Prednja kamera
| Podpora kamere | Da |
| Enojna kamera | 32 MP, ƒ/2.5 ( Širokokotna ), 0.8 μm |
| Video podpora | Da |
Baterija
| Tip | Li-Poly |
| Kapaciteta | 10600 mAh |
| Moč žičnega polnjenja | 33 W |
| Podpora za brezžično polnjenje | Da |
| Moč brezžičnega polnjenja | 30 W |
| Značilnosti | Obratno brezžično polnjenje |
Omrežje
| SIM kartice | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Hitrost prenosa podatkov | LTE, HSPA |
| 2G pasovi | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| 3G pasovi | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| 4G pasovi | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
Povezljivost
| Wi-Fi | Da ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardi Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcije Wi-Fi | Dual-band |
| Bluetooth | Da, v5.2 |
| Vrata USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB povezljivost | Polnjenje prek USB, Naprava za množično shranjevanje prek USB (UMS) |
| GPS | Da |
| Funkcije GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| NFC | Da |
Multimedija
| Zvočnik | Da |
| Priključek za slušalke | Da |
| FM radio | Da |
Značilnosti
| Senzorji | Pospeškometer Barometer Kompas Giroskop Senzor bližine Stranski čitalnik prstnih odtisov |
| Posebnosti | Priključek za dodatke (endoskop, mikroskop Ulefone) |
Omejitev odgovornosti: Ne moremo zagotoviti, da so podatki na tej strani 100 % pravilni.
Fotografije Ulefone Armor 27
Pogosta vprašanja
-
Kakšna je cena za Ulefone Armor 27?
Cena naprave Ulefone Armor 27 znaša €340, lahko pa se v prihodnjih dneh spremeni.
-
Kdaj je izšel Ulefone Armor 27?
Ulefone Armor 27 je bil uradno predstavljen Petek, 01. November 2024.
-
Ali je Ulefone Armor 27 na voljo v trgovinah?
Da, Ulefone Armor 27 je na voljo v trgovinah, ker je še vedno v proizvodnji.
-
Koliko tehta Ulefone Armor 27?
Ulefone Armor 27 tehta približno 441 gramov.
-
Kakšna je diagonala zaslona pri Ulefone Armor 27?
Zaslon na Ulefone Armor 27 meri 6.78 palcev.
-
Ali Ulefone Armor 27 podpira omrežja 5G?
Ne, Ulefone Armor 27 ne podpira omrežja 5G.
-
Koliko kamer ima Ulefone Armor 27?
Ulefone Armor 27 ima zadaj Trojna kamera in spredaj Enojna kamera.