Tecno Spark CM
Specifikacije Tecno Spark CM
Splošno
| Znamka | Tecno |
| Model | Spark CM |
| Drugo ime modela | KA9 (Mednarodno) |
| Predstavljen | Petek, 01. December 2017 |
| Na voljo od | Petek, 01. December 2017 |
| Status | Ukinjeno |
Oblikovanje
| Višina | 152.2 mm (5.99 palcev) |
| Širina | 71.7 mm (2.82 palcev) |
| Debljina | 5.6 mm (0.22 palcev) |
| Teža | 172 g (6.07 oz) |
| Barve | Šampanjec Gold., Polnočna črna |
Zaslon
| Vrsta zaslona | IPS LCD |
| Velikost zaslona | 5.7 palcev |
| Ločljivost | 720 × 1440 pik |
| Razmerje stranic | 18:9 |
| Gostota pik | 282 ppi |
| Razmerje zaslona do ohišja | ≈ 76.8% |
| Zaščita zaslona | Steklo Corning Gorilla Glass |
| Zaslon na dotik | Da |
| Zaslon brez robov | Da |
| Lastnosti zaslona | Kapacitivni zaslon na dotik Multitouch zaslon |
Strojna oprema
| Čipovje | MediaTek MT6737 |
| Jedra CPU | 4 |
| Proizvodni proces | 28 nm |
| Najvišja frekvenca CPU | 1.3 GHz |
| Arhitektura CPU | 64-bit |
| Mikroarhitektura | Cortex-A53 |
| Vrsta pomnilnika | LPDDR3 |
| GPU | ARM Mali-T720 |
| RAM | 2GB |
| Shramba | 16GB |
| Vrsta notranje shrambe | eMMC 5.0 |
| Različice | 16GB 2GB RAM |
| Razširljiva shramba | Da |
| Reže za kartice | microSDHC |
Programska oprema
| Operacijski sistem | Android 7.0 (Nougat) |
Glavna kamera
| Podpora kamere | Da |
| Enojna kamera | 13 MP, ƒ/2.0 Samodejna bliskavica |
| Podpora bliskavice | Da |
| Vrsta bliskavice | Quad-LED bliskavica |
| Značilnosti | Visok dinamični razpon (HDR) |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 1080p @ 30 fps |
Prednja kamera
| Podpora kamere | Da |
| Enojna kamera | 8 MP |
| Podpora bliskavice | Da |
| Vrsta bliskavice | LED bliskavica |
Baterija
| Tip | Li-Ion |
| Kapaciteta | 3050 mAh |
| Možnost odstranitve | Neodstranljiva |
Omrežje
| SIM kartice | Single SIM (Micro-SIM) |
| VoLTE | Da |
| Hitrost prenosa podatkov | LTE, HSPA |
| 2G pasovi | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G pasovi | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| 4G pasovi | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b8 (900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Povezljivost
| Wi-Fi | Da ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardi Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcije Wi-Fi | Dual-band, Mobilna dostopna točka, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Da, v4.2 |
| Vrata USB | Micro-USB 2.0 |
| USB povezljivost | Polnjenje prek USB, Naprava za množično shranjevanje prek USB (UMS) |
| GPS | Da |
| Funkcije GPS | GPS |
| NFC | Ne |
Multimedija
| Zvočnik | Da |
| Priključek za slušalke | Da |
| FM radio | Da |
Značilnosti
| Senzorji | Pospeškometer Senzor prstnih odtisov Senzor bližine |
Omejitev odgovornosti: Ne moremo zagotoviti, da so podatki na tej strani 100 % pravilni.
Fotografije Tecno Spark CM
Pogosta vprašanja
-
Kdaj je izšel Tecno Spark CM?
Tecno Spark CM je bil uradno predstavljen Petek, 01. December 2017.
-
Ali je Tecno Spark CM na voljo v trgovinah?
Ne, Tecno Spark CM ni na voljo v uradnih trgovinah, ker ni več v proizvodnji. Morda ga boste našli pri preprodajalcih.
-
Koliko tehta Tecno Spark CM?
Tecno Spark CM tehta približno 172 gramov.
-
Kakšna je diagonala zaslona pri Tecno Spark CM?
Zaslon na Tecno Spark CM meri 5.7 palcev.
-
Koliko kamer ima Tecno Spark CM?
Tecno Spark CM ima zadaj Enojna kamera in spredaj Enojna kamera.