Tecno Pova 2
Specifikacije Tecno Pova 2
Splošno
| Znamka | Tecno |
| Model | Pova 2 |
| Drugo ime modela | LE7 (Mednarodno) LE7n (Mednarodno) |
| Predstavljen | Četrtek, 03. Junij 2021 |
| Na voljo od | Petek, 11. Junij 2021 |
| Status | Na voljo |
| Cene | €140 |
Oblikovanje
| Višina | 173.3 mm (6.82 palcev) |
| Širina | 78.8 mm (3.10 palcev) |
| Debljina | 9.6 mm (0.38 palcev) |
| Materiali ohišja | Zadnja: Plastika Okvir: Plastika Spredaj: Steklo |
| Barve | Dazzle Black, Polar srebrna barva, Power Blue |
Zaslon
| Vrsta zaslona | IPS LCD |
| Velikost zaslona | 6.9 palcev |
| Ločljivost | 1080 × 2460 pik |
| Gostota pik | 389 ppi |
| Razmerje zaslona do ohišja | ≈ 82.8% |
| Vršna svetilnost | 480 cd/m² |
| Zaslon na dotik | Da |
| Zaslon brez robov | Da |
| Lastnosti zaslona | Kapacitivni zaslon na dotik Multitouch zaslon |
Strojna oprema
| Čipovje | MediaTek Helio G85 |
| Jedra CPU | 8 |
| Proizvodni proces | 12 nm |
| Najvišja frekvenca CPU | 2.0 GHz |
| Arhitektura CPU | 64-bit |
| Mikroarhitektura | 2x 2.0 GHz – Cortex-A75 6x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| Vrsta pomnilnika | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G52 MC2 |
| RAM | 4GB, 6GB |
| Shramba | 64GB, 128GB |
| Različice | 64GB 4GB RAM 128GB 6GB RAM |
| Razširljiva shramba | Da |
| Reže za kartice | microSDXC |
Programska oprema
| Operacijski sistem | Android 11 (Red Velvet Cake) |
| Uporabniški vmesnik | HIOS 7.6 |
Glavna kamera
| Podpora kamere | Da |
| Dvojna kamera | 48 MP, ƒ/1.9 ( Širokokotna ) 2 MP ( Makro ) |
| Podpora bliskavice | Da |
| Vrsta bliskavice | Quad-LED bliskavica |
| Značilnosti | Samodejna bliskavica Način neprekinjenega fotografiranja Digitalni zoom Kompensacija osvetlitve Prepoznavanje obraza Nastavitve ISO Dotaknite za fokus |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 1440p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Prednja kamera
| Podpora kamere | Da |
| Enojna kamera | 8 MP, ƒ/2.0 |
| Podpora bliskavice | Da |
| Vrsta bliskavice | Dvojna LED bliskavica |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 1080p @ 30 fps |
Baterija
| Kapaciteta | 7000 mAh |
| Moč žičnega polnjenja | 18 W |
| Podpora za hitro polnjenje | Da |
Omrežje
| SIM kartice | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Da |
| Hitrost prenosa podatkov | LTE, HSPA |
| 2G pasovi | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G pasovi | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| 4G pasovi | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
Povezljivost
| Wi-Fi | Da ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardi Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcije Wi-Fi | Dual-band, Mobilna dostopna točka |
| Bluetooth | Da, v5.0 |
| Vrata USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB povezljivost | Polnjenje prek USB, Naprava za množično shranjevanje prek USB (UMS) |
| GPS | Da |
| Funkcije GPS | GPS, BDS, GALILEO |
| NFC | Da |
Multimedija
| Zvočnik | Da |
| Priključek za slušalke | Da |
| FM radio | Da |
Značilnosti
| Senzorji | Pospeškometer Kompas / Magnetometer Senzor prstnih odtisov Senzor bližine |
Omejitev odgovornosti: Ne moremo zagotoviti, da so podatki na tej strani 100 % pravilni.
Ocene Tecno Pova 2
Video pregledi
Fotografije Tecno Pova 2
Pogosta vprašanja
-
Kakšna je cena za Tecno Pova 2?
Cena naprave Tecno Pova 2 znaša €140, lahko pa se v prihodnjih dneh spremeni.
-
Kdaj je izšel Tecno Pova 2?
Tecno Pova 2 je bil uradno predstavljen Petek, 11. Junij 2021.
-
Ali je Tecno Pova 2 na voljo v trgovinah?
Da, Tecno Pova 2 je na voljo v trgovinah, ker je še vedno v proizvodnji.
-
Kakšna je diagonala zaslona pri Tecno Pova 2?
Zaslon na Tecno Pova 2 meri 6.9 palcev.
-
Ali Tecno Pova 2 podpira omrežja 5G?
Ne, Tecno Pova 2 ne podpira omrežja 5G.
-
Koliko kamer ima Tecno Pova 2?
Tecno Pova 2 ima zadaj Dvojna kamera in spredaj Enojna kamera.