Tecno Pop 5X
Specifikacije Tecno Pop 5X
Splošno
| Znamka | Tecno |
| Model | Pop 5X |
| Predstavljen | Četrtek, 27. Januar 2022 |
| Na voljo od | Četrtek, 27. Januar 2022 |
| Status | Na voljo |
| Cene | €70 |
Oblikovanje
| Višina | 166 mm (6.54 palcev) |
| Širina | 75.9 mm (2.99 palcev) |
| Debljina | 8.5 mm (0.33 palcev) |
| Teža | 150 g (5.29 oz) |
| Materiali ohišja | Zadnja: Plastika Okvir: Plastika Spredaj: Steklo |
| Barve | Kozmični sijaj, Kristalno modra, Dazzle Black |
Zaslon
| Vrsta zaslona | IPS LCD |
| Velikost zaslona | 6.52 palcev |
| Ločljivost | 720 × 1600 pik |
| Razmerje stranic | 20:9 |
| Gostota pik | 269 ppi |
| Razmerje zaslona do ohišja | ≈ 81.5% |
| Zaslon na dotik | Da |
| Zaslon brez robov | Da |
| Lastnosti zaslona | Kapacitivni zaslon na dotik Multitouch zaslon |
Strojna oprema
| Čipovje | Unisoc SC9832E |
| Jedra CPU | 4 |
| Proizvodni proces | 28 nm |
| Najvišja frekvenca CPU | 1400 MHz |
| Mikroarhitektura | 4x 1.4 GHz – Cortex-A53 |
| Vrsta pomnilnika | LPDDR3 |
| GPU | ARM Mali-T820 MP1 |
| RAM | 2GB |
| Shramba | 32GB |
| Vrsta notranje shrambe | eMMC 5.1 |
| Različice | 32GB 2GB RAM |
| Razširljiva shramba | Da |
| Reže za kartice | microSDXC |
Programska oprema
| Operacijski sistem | Android 10 (Quince Tart) |
| Uporabniški vmesnik | HIOS |
Glavna kamera
| Podpora kamere | Da |
| Enojna kamera | 8 MP |
| Podpora bliskavice | Da |
| Vrsta bliskavice | LED bliskavica |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 1080p @ 30 fps |
Prednja kamera
| Podpora kamere | Da |
| Enojna kamera | 5 MP, ƒ/2.0 |
Baterija
| Tip | Li-Ion |
| Kapaciteta | 4000 mAh |
Omrežje
| SIM kartice | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Da |
| Hitrost prenosa podatkov | HSPA 21.1/5.76 Mbps |
| 2G pasovi | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G pasovi | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| 4G pasovi | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
Povezljivost
| Wi-Fi | Da ( Wi-Fi 4 ) |
| Standardi Wi-Fi | 802.11/b/g/n |
| Funkcije Wi-Fi | Mobilna dostopna točka |
| Bluetooth | Da, v4.2 |
| Vrata USB | Micro-USB 2.0 USB On-The-Go |
| USB povezljivost | Polnjenje prek USB, Naprava za množično shranjevanje prek USB (UMS) |
| GPS | Da |
| Funkcije GPS | GPS |
| NFC | Ne |
Multimedija
| Zvočnik | Da |
| Priključek za slušalke | Da |
| FM radio | Da |
Značilnosti
| Senzorji | Pospeškometer Senzor prstnih odtisov Senzor bližine |
Omejitev odgovornosti: Ne moremo zagotoviti, da so podatki na tej strani 100 % pravilni.
Fotografije Tecno Pop 5X
Pogosta vprašanja
-
Kakšna je cena za Tecno Pop 5X?
Cena naprave Tecno Pop 5X znaša €70, lahko pa se v prihodnjih dneh spremeni.
-
Kdaj je izšel Tecno Pop 5X?
Tecno Pop 5X je bil uradno predstavljen Četrtek, 27. Januar 2022.
-
Ali je Tecno Pop 5X na voljo v trgovinah?
Da, Tecno Pop 5X je na voljo v trgovinah, ker je še vedno v proizvodnji.
-
Koliko tehta Tecno Pop 5X?
Tecno Pop 5X tehta približno 150 gramov.
-
Kakšna je diagonala zaslona pri Tecno Pop 5X?
Zaslon na Tecno Pop 5X meri 6.52 palcev.
-
Ali Tecno Pop 5X podpira omrežja 5G?
Ne, Tecno Pop 5X ne podpira omrežja 5G.
-
Koliko kamer ima Tecno Pop 5X?
Tecno Pop 5X ima zadaj Enojna kamera in spredaj Enojna kamera.