Tecno Camon 16 Premier
Specifikacije Tecno Camon 16 Premier
Splošno
| Znamka | Tecno |
| Model | Camon 16 Premier |
| Drugo ime modela | CE9 (Mednarodno) CD6j (Mednarodno) |
| Predstavljen | Petek, 04. September 2020 |
| Na voljo od | Petek, 04. September 2020 |
| Status | Ukinjeno |
| Cene | €230 |
Oblikovanje
| Višina | 170.6 mm (6.72 palcev) |
| Širina | 77.2 mm (3.04 palcev) |
| Debljina | 9.1 mm (0.36 palcev) |
| Teža | 210 g (7.41 oz) |
| Materiali ohišja | Zadnja: Plastika Okvir: Plastika Spredaj: Steklo |
| Barve | ledeniško srebro |
Zaslon
| Vrsta zaslona | IPS LCD |
| Velikost zaslona | 6.85 palcev |
| Ločljivost | 1080 × 2460 pik |
| Hitrost osveževanja | 90 Hz |
| Gostota pik | 392 ppi |
| Razmerje zaslona do ohišja | ≈ 84.6% |
| Vršna svetilnost | 480 cd/m² |
| Zaslon na dotik | Da |
| Zaslon brez robov | Da |
| Lastnosti zaslona | Kapacitivni zaslon na dotik Multitouch zaslon |
Strojna oprema
| Čipovje | MediaTek Helio G90T |
| Jedra CPU | 8 |
| Proizvodni proces | 12 nm |
| Najvišja frekvenca CPU | 2.05 GHz |
| Arhitektura CPU | 64-bit |
| Mikroarhitektura | 2x 2.05 GHz – Cortex-A76 6x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Vrsta pomnilnika | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G76 MP4 |
| RAM | 8GB |
| Shramba | 128GB |
| Vrsta notranje shrambe | UFS 2.1 |
| Različice | 128GB 8GB RAM |
| Razširljiva shramba | Da |
| Reže za kartice | microSDXC |
Programska oprema
| Operacijski sistem | Android 10 (Quince Tart) |
| Uporabniški vmesnik | HIOS 6.0 |
Glavna kamera
| Podpora kamere | Da |
| Štirikratna kamera | 64 MP, ƒ/1.9, 26 mm ( Širokokotna ), 0.8 μm, 1/1.73" Velikost senzorja PDAF 8 MP, ƒ/2.3, 119° ( Ultra širokokotna ), 1.12 μm, 1/4.0" Velikost senzorja 2 MP, ƒ/2.4 0.08 MP ( Pomožni senzor ) |
| Podpora bliskavice | Da |
| Vrsta bliskavice | Penta-LED bliskavica |
| Značilnosti | Način neprekinjenega fotografiranja Digitalni zoom Kompensacija osvetlitve Prepoznavanje obraza Visok dinamični razpon (HDR) Nastavitve ISO Panorama Dotaknite za fokus |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps 720p @ 960 fps |
| Video funkcije | Gyro-EIS |
Prednja kamera
| Podpora kamere | Da |
| Dvojna kamera | 48 MP, ƒ/2.2, 23 mm ( Širokokotna ), 0.8 μm, 1/2.0" Velikost senzorja 8 MP, ƒ/2.2, 105° ( Ultra širokokotna ), 1.12 μm, 1/4.0" Velikost senzorja |
| Podpora bliskavice | Da |
| Vrsta bliskavice | Dvojna LED bliskavica |
| Značilnosti | Visok dinamični razpon (HDR) |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 1080p @ 30 fps |
Baterija
| Kapaciteta | 4500 mAh |
| Moč žičnega polnjenja | 33 W |
| Podpora za hitro polnjenje | Da |
Omrežje
| SIM kartice | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Da |
| Hitrost prenosa podatkov | LTE, HSPA |
| 2G pasovi | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G pasovi | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G pasovi | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b20 (800), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Povezljivost
| Wi-Fi | Da ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardi Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcije Wi-Fi | Dual-band, Mobilna dostopna točka, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Da, v5.0 |
| Vrata USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB povezljivost | Polnjenje prek USB, Naprava za množično shranjevanje prek USB (UMS) |
| GPS | Da |
| Funkcije GPS | GPS |
| NFC | Ne |
Multimedija
| Zvočnik | Da |
| Priključek za slušalke | Da |
| FM radio | Da |
Značilnosti
| Senzorji | Pospeškometer Kompas / Magnetometer Senzor prstnih odtisov Giroskop Senzor bližine |
Omejitev odgovornosti: Ne moremo zagotoviti, da so podatki na tej strani 100 % pravilni.
Ocene Tecno Camon 16 Premier
Video pregledi
Fotografije Tecno Camon 16 Premier
Pogosta vprašanja
-
Kakšna je cena za Tecno Camon 16 Premier?
Cena naprave Tecno Camon 16 Premier znaša €230, lahko pa se v prihodnjih dneh spremeni.
-
Kdaj je izšel Tecno Camon 16 Premier?
Tecno Camon 16 Premier je bil uradno predstavljen Petek, 04. September 2020.
-
Ali je Tecno Camon 16 Premier na voljo v trgovinah?
Ne, Tecno Camon 16 Premier ni na voljo v uradnih trgovinah, ker ni več v proizvodnji. Morda ga boste našli pri preprodajalcih.
-
Koliko tehta Tecno Camon 16 Premier?
Tecno Camon 16 Premier tehta približno 210 gramov.
-
Kakšna je diagonala zaslona pri Tecno Camon 16 Premier?
Zaslon na Tecno Camon 16 Premier meri 6.85 palcev.
-
Ali Tecno Camon 16 Premier podpira omrežja 5G?
Ne, Tecno Camon 16 Premier ne podpira omrežja 5G.
-
Koliko kamer ima Tecno Camon 16 Premier?
Tecno Camon 16 Premier ima zadaj Štirikratna kamera in spredaj Dvojna kamera.