TCL Tab 10s
Specifikacije TCL Tab 10s
Splošno
| Znamka | TCL |
| Model | Tab 10s |
| Drugo ime modela | 9080G (Mednarodno) 9081X (Mednarodno) |
| Predstavljen | Torek, 12. Januar 2021 |
| Na voljo od | Ponedeljek, 26. April 2021 |
| Status | Na voljo |
| Cene | €170 |
Oblikovanje
| Višina | 241 mm (9.49 palcev) |
| Širina | 158.6 mm (6.24 palcev) |
| Debljina | 8.3 mm (0.33 palcev) |
| Teža | 464 g (16.37 oz) |
| Barve | Siva, Srebrna |
Zaslon
| Vrsta zaslona | IPS LCD |
| Velikost zaslona | 10.1 palcev |
| Ločljivost | 1200 × 1920 pik |
| Razmerje stranic | 16:10 |
| Gostota pik | 224 ppi |
| Razmerje zaslona do ohišja | ≈ 77.4% |
| Zaslon na dotik | Da |
| Zaslon brez robov | Ne |
| Lastnosti zaslona | Kapacitivni zaslon na dotik Multitouch zaslon |
Strojna oprema
| Čipovje | MediaTek MT8768 |
| Jedra CPU | 8 |
| Proizvodni proces | 12 nm |
| Najvišja frekvenca CPU | 2.0 GHz |
| Arhitektura CPU | 64-bit |
| Mikroarhitektura | Cortex-A53 |
| Vrsta pomnilnika | LPDDR4X |
| GPU | IMG PowerVR GE8320 |
| RAM | 3GB, 4GB |
| Shramba | 32GB, 64GB |
| Vrsta notranje shrambe | eMMC 5.1 |
| Različice | 32GB 3GB RAM 64GB 4GB RAM |
| Razširljiva shramba | Da |
| Reže za kartice | microSDXC |
Programska oprema
| Operacijski sistem | Android 10 (Quince Tart) |
Glavna kamera
| Podpora kamere | Da |
| Enojna kamera | 8 MP, ƒ/2.0 ( Širokokotna ), 1.12 μm, 1/4.0" Velikost senzorja Samodejna bliskavica |
| Podpora bliskavice | Da |
| Vrsta bliskavice | LED bliskavica |
| Značilnosti | Samodejna bliskavica Digitalni zoom |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 1080p @ 30 fps |
Prednja kamera
| Podpora kamere | Da |
| Enojna kamera | 5 MP, ƒ/2.2 ( Širokokotna ), 1.12 μm, 1/5.0" Velikost senzorja |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 1080p @ 30 fps |
Baterija
| Tip | Li-Poly |
| Kapaciteta | 8000 mAh |
| Moč žičnega polnjenja | 18 W |
| Podpora za hitro polnjenje | Da |
Omrežje
| SIM kartice | Single SIM (Nano-SIM) |
| VoLTE | Da |
| Hitrost prenosa podatkov | LTE - cellular model only, HSPA |
| 2G pasovi | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G pasovi | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G pasovi | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Povezljivost
| Wi-Fi | Da ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardi Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcije Wi-Fi | Dual-band, Mobilna dostopna točka, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Da, v5.0 |
| Vrata USB | USB Type-C 2.0 |
| USB povezljivost | Polnjenje prek USB, Naprava za množično shranjevanje prek USB (UMS) |
| GPS | Da |
| Funkcije GPS | GPS |
| NFC | Ne |
Multimedija
| Zvočnik | Da |
| Priključek za slušalke | Da |
| Avdio tehnologije | Dvojni zvočniki |
| FM radio | Ne |
Značilnosti
| Senzorji | Pospeškometer Senzor bližine |
Omejitev odgovornosti: Ne moremo zagotoviti, da so podatki na tej strani 100 % pravilni.
Ocene TCL Tab 10s
Video pregledi
Fotografije TCL Tab 10s
Pogosta vprašanja
-
Kakšna je cena za TCL Tab 10s?
Cena naprave TCL Tab 10s znaša €170, lahko pa se v prihodnjih dneh spremeni.
-
Kdaj je izšel TCL Tab 10s?
TCL Tab 10s je bil uradno predstavljen Ponedeljek, 26. April 2021.
-
Ali je TCL Tab 10s na voljo v trgovinah?
Da, TCL Tab 10s je na voljo v trgovinah, ker je še vedno v proizvodnji.
-
Koliko tehta TCL Tab 10s?
TCL Tab 10s tehta približno 464 gramov.
-
Kakšna je diagonala zaslona pri TCL Tab 10s?
Zaslon na TCL Tab 10s meri 10.1 palcev.
-
Ali TCL Tab 10s podpira omrežja 5G?
Ne, TCL Tab 10s ne podpira omrežja 5G.
-
Koliko kamer ima TCL Tab 10s?
TCL Tab 10s ima zadaj Enojna kamera in spredaj Enojna kamera.