TCL Tab 10L
Specifikacije TCL Tab 10L
Splošno
| Znamka | TCL |
| Model | Tab 10L |
| Drugo ime modela | 8491X (Mednarodno) |
| Predstavljen | Torek, 04. Januar 2022 |
| Status | Na voljo |
| Cene | ₹7,299 |
Oblikovanje
| Višina | 243.2 mm (9.57 palcev) |
| Širina | 158.2 mm (6.23 palcev) |
| Debljina | 9.2 mm (0.36 palcev) |
| Teža | 426 g (15.03 oz) |
| Barve | Prime Black |
Zaslon
| Vrsta zaslona | IPS LCD |
| Velikost zaslona | 10.1 palcev |
| Ločljivost | 800 × 1280 pik |
| Razmerje stranic | 16:10 |
| Gostota pik | 149 ppi |
| Razmerje zaslona do ohišja | ≈ 76.9% |
| Zaslon na dotik | Da |
| Zaslon brez robov | Da |
| Lastnosti zaslona | Kapacitivni zaslon na dotik Multitouch zaslon |
Strojna oprema
| Čipovje | MediaTek MT8167 |
| Jedra CPU | 4 |
| Proizvodni proces | 28 nm |
| Najvišja frekvenca CPU | 1.5 GHz |
| Arhitektura CPU | 64-bit |
| Mikroarhitektura | Cortex-A35 |
| Vrsta pomnilnika | LPDDR4 |
| GPU | IMG PowerVR GE8300 |
| RAM | 2GB |
| Shramba | 32GB |
| Vrsta notranje shrambe | eMMC 5.1 |
| Različice | 32GB 2GB RAM |
| Razširljiva shramba | Da |
| Reže za kartice | microSDXC |
Programska oprema
| Operacijski sistem | Android 11 (Red Velvet Cake) |
Glavna kamera
| Podpora kamere | Da |
| Enojna kamera | 2 MP |
| Značilnosti | Digitalni zoom |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 720p |
Prednja kamera
| Podpora kamere | Da |
| Enojna kamera | 2 MP |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 720p |
Baterija
| Tip | Li-Poly |
| Kapaciteta | 4080 mAh |
Omrežje
| Mobilna povezljivost | Ne |
Povezljivost
| Wi-Fi | Da ( Wi-Fi 4 ) |
| Standardi Wi-Fi | 802.11/b/g/n |
| Funkcije Wi-Fi | Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Da, v4.2 |
| Vrata USB | USB Type-C 2.0 |
| USB povezljivost | Polnjenje prek USB, Naprava za množično shranjevanje prek USB (UMS) |
| GPS | Ne |
| NFC | Ne |
Multimedija
| Zvočnik | Da |
| Priključek za slušalke | Da |
| Avdio tehnologije | Dvojni zvočniki |
| FM radio | Ne |
Značilnosti
| Senzorji | Pospeškometer |
Omejitev odgovornosti: Ne moremo zagotoviti, da so podatki na tej strani 100 % pravilni.
Fotografije TCL Tab 10L
Pogosta vprašanja
-
Kakšna je cena za TCL Tab 10L?
Cena naprave TCL Tab 10L znaša ₹7,299, lahko pa se v prihodnjih dneh spremeni.
-
Ali je TCL Tab 10L na voljo v trgovinah?
Da, TCL Tab 10L je na voljo v trgovinah, ker je še vedno v proizvodnji.
-
Koliko tehta TCL Tab 10L?
TCL Tab 10L tehta približno 426 gramov.
-
Kakšna je diagonala zaslona pri TCL Tab 10L?
Zaslon na TCL Tab 10L meri 10.1 palcev.
-
Koliko kamer ima TCL Tab 10L?
TCL Tab 10L ima zadaj Enojna kamera in spredaj Enojna kamera.