TCL 10 TabMid
Specifikacije TCL 10 TabMid
Splošno
| Znamka | TCL |
| Model | 10 TabMid |
| Predstavljen | Torek, 01. September 2020 |
| Status | Ukinjeno |
| Cene | €230 |
Oblikovanje
| Višina | 209.4 mm (8.24 palcev) |
| Širina | 125.2 mm (4.93 palcev) |
| Debljina | 8.6 mm (0.34 palcev) |
| Teža | 325 g (11.46 oz) |
| Barve | Prime Black |
Zaslon
| Vrsta zaslona | IPS LCD |
| Velikost zaslona | 8 palcev |
| Ločljivost | 1200 × 1920 pik |
| Razmerje stranic | 16:10 |
| Gostota pik | 283 ppi |
| Razmerje zaslona do ohišja | ≈ 70.8% |
| Zaslon na dotik | Da |
| Zaslon brez robov | Ne |
| Lastnosti zaslona | Kapacitivni zaslon na dotik Multitouch zaslon |
Strojna oprema
| Čipovje | Qualcomm Snapdragon 665 |
| Jedra CPU | 8 |
| Proizvodni proces | 11 nm |
| Najvišja frekvenca CPU | 2.0 GHz |
| Arhitektura CPU | 64-bit |
| Mikroarhitektura | 4x 2.0 GHz – Kryo 260 Gold (Cortex-A73) 4x 1.8 GHz – Kryo 260 Silver (Cortex-A53) |
| Vrsta pomnilnika | LPDDR4X |
| GPU | Qualcomm Adreno 610 |
| RAM | 3GB |
| Shramba | 32GB |
| Vrsta notranje shrambe | eMMC 5.1 |
| Različice | 32GB 3GB RAM |
| Razširljiva shramba | Da |
| Reže za kartice | microSDXC |
Programska oprema
| Operacijski sistem | Android 10 (Quince Tart) |
| Uporabniški vmesnik | TCL UI |
Glavna kamera
| Podpora kamere | Da |
| Enojna kamera | 5 MP, ƒ/2.0 ( Širokokotna ), 1.12 μm, 1/4.0" Velikost senzorja |
| Podpora bliskavice | Da |
| Vrsta bliskavice | LED bliskavica |
| Značilnosti | Digitalni zoom |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 1080p @ 30 fps |
Prednja kamera
| Podpora kamere | Da |
| Enojna kamera | 5 MP, ƒ/2.4 ( Širokokotna ), 1.12 μm, 1/5.0" Velikost senzorja |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 1080p @ 30 fps |
Baterija
| Tip | Li-Poly |
| Kapaciteta | 5500 mAh |
| Moč žičnega polnjenja | 18 W |
| Podpora za hitro polnjenje | Da |
| Značilnosti | Obratno žično polnjenje |
Omrežje
| SIM kartice | Single SIM (Nano-SIM) |
| VoLTE | Da |
| Hitrost prenosa podatkov | LTE Cat4 150/50 Mbps, HSPA 42.2/11.5 Mbps |
| 2G pasovi | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G pasovi | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G pasovi | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Povezljivost
| Wi-Fi | Da ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardi Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcije Wi-Fi | Dual-band, Mobilna dostopna točka, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Da, v5.0 |
| Vrata USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB povezljivost | Polnjenje prek USB, Naprava za množično shranjevanje prek USB (UMS) |
| GPS | Da |
| Funkcije GPS | GPS |
| NFC | Ne |
Multimedija
| Zvočnik | Da |
| Priključek za slušalke | Da |
| FM radio | Ne |
Značilnosti
| Senzorji | Pospeškometer |
Omejitev odgovornosti: Ne moremo zagotoviti, da so podatki na tej strani 100 % pravilni.
Fotografije TCL 10 TabMid
Pogosta vprašanja
-
Kakšna je cena za TCL 10 TabMid?
Cena naprave TCL 10 TabMid znaša €230, lahko pa se v prihodnjih dneh spremeni.
-
Ali je TCL 10 TabMid na voljo v trgovinah?
Ne, TCL 10 TabMid ni na voljo v uradnih trgovinah, ker ni več v proizvodnji. Morda ga boste našli pri preprodajalcih.
-
Koliko tehta TCL 10 TabMid?
TCL 10 TabMid tehta približno 325 gramov.
-
Kakšna je diagonala zaslona pri TCL 10 TabMid?
Zaslon na TCL 10 TabMid meri 8 palcev.
-
Koliko kamer ima TCL 10 TabMid?
TCL 10 TabMid ima zadaj Enojna kamera in spredaj Enojna kamera.