Samsung Galaxy Z Fold2 5G
Specifikacije Samsung Galaxy Z Fold2 5G
Splošno
| Znamka | Samsung |
| Model | Galaxy Z Fold2 5G |
| Drugo ime modela | SM-F916B (Mednarodno) SM-F916U (Mednarodno) SM-F916U1 (Mednarodno) SM-F916N (Mednarodno) SM-F9160 (Mednarodno) SM-F916W (Mednarodno) SCG05 (Mednarodno) |
| Predstavljen | Sreda, 05. Avgust 2020 |
| Na voljo od | Petek, 18. September 2020 |
| Status | Na voljo |
| Cene | €960 |
Oblikovanje
| Višina | 159.2 mm (6.27 palcev) |
| Širina | 128.2 mm (5.05 palcev) |
| Debljina | 6.9 mm (0.27 palcev) |
| Teža | 282 g (9.95 oz) |
| Materiali ohišja | Zadnja: Steklo Okvir: Aluminij Spredaj: Steklo |
| Barve | Aston Martin Racing Edition, Mistična črna barva, Mystic Bronze, Izdaja Thom Browne |
Zaslon
| Vrsta zaslona | Zložljiv Dynamic AMOLED 2X |
| Velikost zaslona | 7.6 palcev |
| Ločljivost | 1768 × 2208 pik |
| Hitrost osveževanja | 120 Hz |
| Gostota pik | 373 ppi |
| Razmerje zaslona do ohišja | ≈ 88.6% |
| Zaslon na dotik | Da |
| Zaslon brez robov | Da |
| Lastnosti zaslona | Kapacitivni zaslon na dotik HDR10+ Multitouch zaslon |
Strojna oprema
| Čipovje | Qualcomm Snapdragon 865+ |
| Jedra CPU | 8 |
| Proizvodni proces | 7 nm |
| Najvišja frekvenca CPU | 3.1 GHz |
| Arhitektura CPU | 64-bit |
| Mikroarhitektura | 1x 3.1 GHz – Cortex-A77 3x 2.42 GHz – Cortex-A77 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| Vrsta pomnilnika | LPDDR5 |
| GPU | Qualcomm Adreno 650 |
| RAM | 12GB |
| Shramba | 256GB, 512GB |
| Vrsta notranje shrambe | UFS 3.1 |
| Različice | 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM |
| Razširljiva shramba | Ne |
Programska oprema
| Operacijski sistem | Android 10 (Quince Tart), Nadgradljivo na Android 13 (Tiramisu) |
| Uporabniški vmesnik | Samsung One UI 5.1.1 |
Glavna kamera
| Podpora kamere | Da |
| Trojna kamera | 12 MP, ƒ/1.8, 26 mm ( Širokokotna ), 1.8 μm, 1/1.76" Velikost senzorja Dual-Pixel PDAF Optična stabilizacija slike (OIS) 12 MP, ƒ/2.4, 52 mm ( Telefoto ), 1.0 μm, x2 Optični zoom, 1/3.6" Velikost senzorja Dual-Pixel PDAF Optična stabilizacija slike (OIS) 12 MP, ƒ/2.2, 12 mm, 123° ( Ultra širokokotna ), 1.12 μm |
| Podpora bliskavice | Da |
| Vrsta bliskavice | LED bliskavica |
| Značilnosti | Samodejna bliskavica Način neprekinjenega fotografiranja Digitalni zoom Kompensacija osvetlitve Prepoznavanje obraza Visok dinamični razpon (HDR) Nastavitve ISO Panorama Dotaknite za fokus |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 2160p @ 60 fps 1080p @ 60/240 fps 720p @ 960 fps |
| Video funkcije | Gyro-EIS, HDR10+ |
Prednja kamera
| Podpora kamere | Da |
| Dvojna kamera | 10 MP, ƒ/2.2, 26 mm ( Širokokotna ), 1.22 μm, 1/3" Velikost senzorja 10 MP, ƒ/2.2, 26 mm ( Širokokotna ), 1.22 μm, 1/3" Velikost senzorja |
| Značilnosti | Visok dinamični razpon (HDR) |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
| Video funkcije | Gyro-EIS |
Baterija
| Tip | Li-Poly |
| Kapaciteta | 4500 mAh |
| Moč žičnega polnjenja | 25 W |
| Podpora za brezžično polnjenje | Da |
| Moč brezžičnega polnjenja | 11 W |
| Podpora za hitro polnjenje | Da |
| Značilnosti | Obratno brezžično polnjenje |
Omrežje
| SIM kartice | Dual SIM (Nano-SIM + eSIM) |
| VoLTE | Da |
| Hitrost prenosa podatkov | 5G, LTE (7CA) Cat20 2000/200 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| 2G pasovi | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| 3G pasovi | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G pasovi | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b46 (5200), b48 (3800), b66 (1700 MHz) |
| 5G pasovi | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n28 (700), n40 (2300), n41 (2500), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Povezljivost
| Wi-Fi | Da ( Wi-Fi 6 ) |
| Standardi Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Funkcije Wi-Fi | Dual-band, Mobilna dostopna točka, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Da, v5.0 |
| Vrata USB | USB Type-C 3.2 |
| USB povezljivost | Polnjenje prek USB, Naprava za množično shranjevanje prek USB (UMS) |
| GPS | Da |
| Funkcije GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| NFC | Da |
Multimedija
| Zvočnik | Da |
| Priključek za slušalke | Ne |
| Avdio tehnologije | Podpora zvoku z visoko bitno hitrostjo, Stereo zvočniki, Uglasili pri AKG |
| FM radio | Ne |
Značilnosti
| Senzorji | Pospeškometer Barometer Kompas / Magnetometer Senzor prstnih odtisov Giroskop Senzor bližine |
| Posebnosti | Samsung DeX (podpora za namizno izkušnjo) Podpora Ultra Wideband (UWB) |
Omejitev odgovornosti: Ne moremo zagotoviti, da so podatki na tej strani 100 % pravilni.
Ocene Samsung Galaxy Z Fold2 5G
Video pregledi
Fotografije Samsung Galaxy Z Fold2 5G
Pogosta vprašanja
-
Kakšna je cena za Samsung Galaxy Z Fold2 5G?
Cena naprave Samsung Galaxy Z Fold2 5G znaša €960, lahko pa se v prihodnjih dneh spremeni.
-
Kdaj je izšel Samsung Galaxy Z Fold2 5G?
Samsung Galaxy Z Fold2 5G je bil uradno predstavljen Petek, 18. September 2020.
-
Ali je Samsung Galaxy Z Fold2 5G na voljo v trgovinah?
Da, Samsung Galaxy Z Fold2 5G je na voljo v trgovinah, ker je še vedno v proizvodnji.
-
Koliko tehta Samsung Galaxy Z Fold2 5G?
Samsung Galaxy Z Fold2 5G tehta približno 282 gramov.
-
Kakšna je diagonala zaslona pri Samsung Galaxy Z Fold2 5G?
Zaslon na Samsung Galaxy Z Fold2 5G meri 7.6 palcev.
-
Ali Samsung Galaxy Z Fold2 5G podpira omrežja 5G?
Da, Samsung Galaxy Z Fold2 5G podpira 5G na pasovih n1, n3, n5, n7, n8, n28, n40, n41, n77, n78.
-
Koliko kamer ima Samsung Galaxy Z Fold2 5G?
Samsung Galaxy Z Fold2 5G ima zadaj Trojna kamera in spredaj Dvojna kamera.