Samsung Galaxy XCover6 Pro
Specifikacije Samsung Galaxy XCover6 Pro
Splošno
| Znamka | Samsung |
| Model | Galaxy XCover6 Pro |
| Drugo ime modela | SM-G736U (Mednarodno) SM-G736U1 (Mednarodno) SM-G736B (Mednarodno) SM-G736B/DS (Mednarodno) |
| Predstavljen | Sreda, 29. Junij 2022 |
| Na voljo od | Sreda, 13. Julij 2022 |
| Status | Na voljo |
| Cene | £199 €229.46 $150.60 C$299.99 |
Oblikovanje
| Višina | 168.8 mm (6.65 palcev) |
| Širina | 79.9 mm (3.15 palcev) |
| Debljina | 9.9 mm (0.39 palcev) |
| Teža | 235 g (8.29 oz) |
| Barve | Črna |
| Odpornost | Odporen na prah Odpornost na vodo |
| Certifikati odpornosti | IP68 |
Zaslon
| Vrsta zaslona | IPS LCD |
| Velikost zaslona | 6.6 palcev |
| Ločljivost | 1080 × 2408 pik |
| Hitrost osveževanja | 120 Hz |
| Razmerje stranic | 20:9 |
| Gostota pik | 400 ppi |
| Razmerje zaslona do ohišja | ≈ 77.8% |
| Zaščita zaslona | Steklo Corning Gorilla Glass Victus+, Odporno na padce (do 1,5 m), V skladu z MIL-STD-810H |
| Zaslon na dotik | Da |
| Zaslon brez robov | Ne |
| Lastnosti zaslona | Kapacitivni zaslon na dotik Multitouch zaslon |
Strojna oprema
| Čipovje | Qualcomm Snapdragon 778G |
| Jedra CPU | 8 |
| Proizvodni proces | 6 nm |
| Najvišja frekvenca CPU | 2.4 GHz |
| Arhitektura CPU | 64-bit |
| Mikroarhitektura | 1x 2.4 GHz – Cortex-A78 3x 2.4 GHz – Cortex-A78 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| Vrsta pomnilnika | LPDDR5 |
| GPU | Qualcomm Adreno 642L |
| RAM | 6GB |
| Shramba | 128GB |
| Različice | 128GB 6GB RAM |
| Razširljiva shramba | Da |
| Reže za kartice | microSDXC |
Programska oprema
| Operacijski sistem | Android 12 (Snow Cone), Nadgradljivo na Android 15 (Vanilla Ice Cream) |
| Uporabniški vmesnik | Samsung One UI 7 |
Glavna kamera
| Podpora kamere | Da |
| Dvojna kamera | 50 MP, ƒ/1.8 ( Širokokotna ), 0.64 μm, 1/2.76" Velikost senzorja PDAF 8 MP, ƒ/2.2, 123° ( Ultra širokokotna ), 1.12 μm, 1/4.0" Velikost senzorja |
| Podpora bliskavice | Da |
| Vrsta bliskavice | Dvojna LED bliskavica |
| Značilnosti | Visok dinamični razpon (HDR) Panorama |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Prednja kamera
| Podpora kamere | Da |
| Enojna kamera | 13 MP, ƒ/2.2 ( Širokokotna ), 1.12 μm, 1/3.1" Velikost senzorja |
| Značilnosti | Visok dinamični razpon (HDR) |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 1080p @ 30 fps |
Baterija
| Tip | Li-Poly |
| Kapaciteta | 4050 mAh |
| Možnost odstranitve | Odstranljiva |
| Moč žičnega polnjenja | 25 W |
| Podpora za hitro polnjenje | Da |
Omrežje
| SIM kartice | Single SIM (Nano-SIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Da |
| Hitrost prenosa podatkov | 5G, LTE, HSPA |
| 2G pasovi | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G pasovi | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G pasovi | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b17 (700), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b32 (1500), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| 5G pasovi | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n20 (800), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n78 (3500 MHz) |
Povezljivost
| Wi-Fi | Da ( Wi-Fi 6 ) |
| Standardi Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/mc/ax |
| Funkcije Wi-Fi | Mobilna dostopna točka, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Da, v5.2 |
| Vrata USB | USB Type-C 3.2 |
| USB povezljivost | Polnjenje prek USB, Naprava za množično shranjevanje prek USB (UMS) |
| GPS | Da |
| Funkcije GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC | Da |
Multimedija
| Zvočnik | Da |
| Priključek za slušalke | Da |
| FM radio | Ne |
Značilnosti
| Senzorji | Pospeškometer Barometer Kompas / Magnetometer Senzor prstnih odtisov Giroskop Senzor bližine |
| Posebnosti | Samsung DeX (podpora za namizno izkušnjo) |
Omejitev odgovornosti: Ne moremo zagotoviti, da so podatki na tej strani 100 % pravilni.
Ocene Samsung Galaxy XCover6 Pro
Video pregledi
Fotografije Samsung Galaxy XCover6 Pro
Pogosta vprašanja
-
Kakšna je cena za Samsung Galaxy XCover6 Pro?
Cena naprave Samsung Galaxy XCover6 Pro znaša €229.46, lahko pa se v prihodnjih dneh spremeni.
-
Kdaj je izšel Samsung Galaxy XCover6 Pro?
Samsung Galaxy XCover6 Pro je bil uradno predstavljen Sreda, 13. Julij 2022.
-
Ali je Samsung Galaxy XCover6 Pro na voljo v trgovinah?
Da, Samsung Galaxy XCover6 Pro je na voljo v trgovinah, ker je še vedno v proizvodnji.
-
Koliko tehta Samsung Galaxy XCover6 Pro?
Samsung Galaxy XCover6 Pro tehta približno 235 gramov.
-
Kakšna je diagonala zaslona pri Samsung Galaxy XCover6 Pro?
Zaslon na Samsung Galaxy XCover6 Pro meri 6.6 palcev.
-
Ali Samsung Galaxy XCover6 Pro podpira omrežja 5G?
Da, Samsung Galaxy XCover6 Pro podpira 5G na pasovih n1, n3, n5, n7, n8, n20, n28, n38, n40, n41, n78.
-
Koliko kamer ima Samsung Galaxy XCover6 Pro?
Samsung Galaxy XCover6 Pro ima zadaj Dvojna kamera in spredaj Enojna kamera.