Samsung Galaxy Xcover Pro 2
Specifikacije Samsung Galaxy Xcover Pro 2
Splošno
| Znamka | Samsung |
| Model | Galaxy Xcover Pro 2 |
| Status | Preklicano |
Oblikovanje
| Višina | 169.5 mm (6.67 palcev) |
| Širina | 81.1 mm (3.19 palcev) |
| Debljina | 10.1 mm (0.40 palcev) |
| Barve | Črna |
| Odpornost | Odporen na prah Odpornost na vodo |
| Certifikati odpornosti | IP68 |
Zaslon
| Vrsta zaslona | IPS LCD |
| Velikost zaslona | 6.56 palcev |
| Ločljivost | 1080 × 2400 pik |
| Razmerje stranic | 20:9 |
| Gostota pik | 401 ppi |
| Razmerje zaslona do ohišja | ≈ 75.6% |
| Zaščita zaslona | Steklo Corning Gorilla Glass 5, V skladu z MIL-STD-810G |
| Zaslon na dotik | Da |
| Zaslon brez robov | Da |
| Lastnosti zaslona | Kapacitivni zaslon na dotik Multitouch zaslon |
Strojna oprema
| Čipovje | Samsung Exynos 1280 |
| Jedra CPU | 8 |
| Proizvodni proces | 5 nm |
| Najvišja frekvenca CPU | 2.4 GHz |
| Arhitektura CPU | 64-bit |
| Mikroarhitektura | Cortex-A78 Cortex-A55 |
| Vrsta pomnilnika | LPDDR5 |
| GPU | ARM Mali-G68 |
| RAM | 4GB, 6GB |
| Shramba | 64GB, 128GB |
| Različice | 64GB 4GB RAM 128GB 6GB RAM |
| Razširljiva shramba | Da |
| Reže za kartice | microSDXC |
Programska oprema
| Operacijski sistem | Android 12 (Snow Cone) |
| Uporabniški vmesnik | Samsung One UI 4.1 |
Glavna kamera
| Podpora kamere | Da |
| Dvojna kamera | 25 MP, ƒ/1.7, 26 mm ( Širokokotna ) 8 MP, ƒ/2.2 ( Ultra širokokotna ), 1.12 μm, 1/4.0" Velikost senzorja |
| Podpora bliskavice | Da |
| Vrsta bliskavice | Dvojna LED bliskavica |
| Značilnosti | Visok dinamični razpon (HDR) Panorama |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 1080p @ 30 fps |
Prednja kamera
| Podpora kamere | Da |
| Enojna kamera | 13 MP, ƒ/2.0 ( Širokokotna ), 1.12 μm, 1/3.1" Velikost senzorja |
| Značilnosti | Visok dinamični razpon (HDR) |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 1080p @ 30 fps |
Baterija
| Tip | Li-Poly |
| Kapaciteta | 4500 mAh |
| Možnost odstranitve | Odstranljiva |
| Moč žičnega polnjenja | 25 W |
| Podpora za hitro polnjenje | Da |
Omrežje
| VoLTE | Da |
| Hitrost prenosa podatkov | 5G, LTE-A (CA), HSPA |
| 2G pasovi | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G pasovi | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G pasovi | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| 5G pasovi | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Povezljivost
| Wi-Fi | Da ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardi Wi-Fi | 802.11/b/a/g/n/ac |
| Funkcije Wi-Fi | Dual-band, Mobilna dostopna točka, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Da, v5.2 |
| Vrata USB | USB Type-C 2.0 |
| USB povezljivost | Polnjenje prek USB, Naprava za množično shranjevanje prek USB (UMS) |
| GPS | Da |
| Funkcije GPS | GPS, BDS, GALILEO, GLONASS |
| NFC | Da |
Multimedija
| Zvočnik | Da |
| Priključek za slušalke | Da |
| FM radio | Da |
Značilnosti
| Senzorji | Pospeškometer ANT+ Kompas / Magnetometer Senzor prstnih odtisov Giroskop Senzor bližine |
Omejitev odgovornosti: Ne moremo zagotoviti, da so podatki na tej strani 100 % pravilni.
Fotografije Samsung Galaxy Xcover Pro 2
Pogosta vprašanja
-
Ali je Samsung Galaxy Xcover Pro 2 na voljo v trgovinah?
Ne, Samsung Galaxy Xcover Pro 2 ni na voljo v trgovinah, ker je bil preklican.
-
Kakšna je diagonala zaslona pri Samsung Galaxy Xcover Pro 2?
Zaslon na Samsung Galaxy Xcover Pro 2 meri 6.56 palcev.
-
Koliko kamer ima Samsung Galaxy Xcover Pro 2?
Samsung Galaxy Xcover Pro 2 ima zadaj Dvojna kamera in spredaj Enojna kamera.