Samsung Galaxy Tab Active Pro
Specifikacije Samsung Galaxy Tab Active Pro
Splošno
| Znamka | Samsung |
| Model | Galaxy Tab Active Pro |
| Drugo ime modela | SM-T540 (Mednarodno) SM-T547 (Mednarodno) |
| Predstavljen | Torek, 01. Oktober 2019 |
| Na voljo od | Torek, 01. Oktober 2019 |
| Status | Ukinjeno |
| Cene | €600 |
Oblikovanje
| Višina | 243.5 mm (9.59 palcev) |
| Širina | 170.2 mm (6.70 palcev) |
| Debljina | 9.9 mm (0.39 palcev) |
| Teža | 653 g (23.03 oz) |
| Barve | Črna |
| Odpornost | Odporen na prah Odpornost na vodo |
| Certifikati odpornosti | IP68 |
| Oblikovne podrobnosti | Podpora za pisalo |
Zaslon
| Vrsta zaslona | LCD |
| Velikost zaslona | 10.1 palcev |
| Ločljivost | 1920 × 1200 pik |
| Razmerje stranic | 16:10 |
| Gostota pik | 224 ppi |
| Razmerje zaslona do ohišja | ≈ 71.4% |
| Vršna svetilnost | 550 cd/m² |
| Zaščita zaslona | V skladu z MIL-STD-810G |
| Zaslon na dotik | Da |
| Zaslon brez robov | Da |
| Lastnosti zaslona | Kapacitivni zaslon na dotik Multitouch zaslon |
Strojna oprema
| Čipovje | Qualcomm Snapdragon 670 |
| Jedra CPU | 8 |
| Proizvodni proces | 10 nm |
| Najvišja frekvenca CPU | 2.0 GHz |
| Arhitektura CPU | 64-bit |
| Mikroarhitektura | 2x 2.0 GHz – Kryo 360 Gold (Cortex-A75) 6x 1.7 GHz – Kryo 360 Silver (Cortex-A55) |
| Vrsta pomnilnika | LPDDR4X |
| GPU | Qualcomm Adreno 615 |
| RAM | 4GB |
| Shramba | 64GB |
| Različice | 64GB 4GB RAM |
| Razširljiva shramba | Da |
| Reže za kartice | microSDXC |
Programska oprema
| Operacijski sistem | Android 9.0 (Pie) |
Glavna kamera
| Podpora kamere | Da |
| Enojna kamera | 13 MP Samodejna bliskavica |
| Podpora bliskavice | Da |
| Vrsta bliskavice | LED bliskavica |
| Značilnosti | Visok dinamični razpon (HDR) Panorama |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Prednja kamera
| Podpora kamere | Da |
| Enojna kamera | 8 MP |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 1080p @ 30 fps |
Baterija
| Tip | Li-Poly |
| Kapaciteta | 7600 mAh |
| Možnost odstranitve | Odstranljiva |
| Moč žičnega polnjenja | 15 W |
| Podpora za hitro polnjenje | Da |
Omrežje
| SIM kartice | Single SIM (Nano-SIM) |
| VoLTE | Da |
| Hitrost prenosa podatkov | LTE - cellular model only, HSPA |
| 2G pasovi | GSM: 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G pasovi | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G pasovi | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b20 (800), b28 (700), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
Povezljivost
| Wi-Fi | Da ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardi Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcije Wi-Fi | Dual-band, Mobilna dostopna točka, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Da, v5.0 |
| Vrata USB | USB Type-C 3.1 |
| USB povezljivost | Polnjenje prek USB, Naprava za množično shranjevanje prek USB (UMS) |
| GPS | Da |
| Funkcije GPS | GLONASS, GPS |
| NFC | Da |
Multimedija
| Zvočnik | Da |
| Priključek za slušalke | Da |
| FM radio | Ne |
Značilnosti
| Senzorji | Pospeškometer Kompas / Magnetometer Senzor prstnih odtisov Giroskop Senzor bližine |
| Posebnosti | Samsung DeX (podpora za namizno izkušnjo) |
Omejitev odgovornosti: Ne moremo zagotoviti, da so podatki na tej strani 100 % pravilni.
Ocene Samsung Galaxy Tab Active Pro
Video pregledi
Fotografije Samsung Galaxy Tab Active Pro
Pogosta vprašanja
-
Kakšna je cena za Samsung Galaxy Tab Active Pro?
Cena naprave Samsung Galaxy Tab Active Pro znaša €600, lahko pa se v prihodnjih dneh spremeni.
-
Kdaj je izšel Samsung Galaxy Tab Active Pro?
Samsung Galaxy Tab Active Pro je bil uradno predstavljen Torek, 01. Oktober 2019.
-
Ali je Samsung Galaxy Tab Active Pro na voljo v trgovinah?
Ne, Samsung Galaxy Tab Active Pro ni na voljo v uradnih trgovinah, ker ni več v proizvodnji. Morda ga boste našli pri preprodajalcih.
-
Koliko tehta Samsung Galaxy Tab Active Pro?
Samsung Galaxy Tab Active Pro tehta približno 653 gramov.
-
Kakšna je diagonala zaslona pri Samsung Galaxy Tab Active Pro?
Zaslon na Samsung Galaxy Tab Active Pro meri 10.1 palcev.
-
Koliko kamer ima Samsung Galaxy Tab Active Pro?
Samsung Galaxy Tab Active Pro ima zadaj Enojna kamera in spredaj Enojna kamera.