Samsung Galaxy S23
Specifikacije Samsung Galaxy S23
Splošno
| Znamka | Samsung |
| Model | Galaxy S23 |
| Drugo ime modela | SM-S911B (Mednarodno) SM-S911B/DS (Mednarodno) SM-S911U (Mednarodno) SM-S911U1 (Mednarodno) SM-S911W (Mednarodno) SM-S911N (Mednarodno) SM-S9110 (Mednarodno) SM-S911E (Mednarodno) SM-S911E/DS (Mednarodno) |
| Predstavljen | Sreda, 01. Februar 2023 |
| Na voljo od | Petek, 17. Februar 2023 |
| Status | Na voljo |
| Cene | €335.10 $246.02 £231 |
Oblikovanje
| Višina | 146.3 mm (5.76 palcev) |
| Širina | 70.9 mm (2.79 palcev) |
| Debljina | 7.6 mm (0.30 palcev) |
| Teža | 168 g (5.93 oz) |
| Materiali ohišja | Zadnja stran: Gorilla Glass Victus 2 Okvir: Aluminij Spredaj: Gorilla Victus 2 steklo |
| Barve | Črna, Zelena, Siva, Vijolična, Bela, Rumena |
| Odpornost | Prahotesen in vodoodporen (potopljiv do 1,5 m za 30 minut) |
| Certifikati odpornosti | IP68 |
| Oblikovne podrobnosti | Aluminijast okvir Armor |
Zaslon
| Vrsta zaslona | Dynamic AMOLED 2X |
| Velikost zaslona | 6.1 palcev |
| Ločljivost | 1080 × 2340 pik |
| Hitrost osveževanja | 120 Hz |
| Razmerje stranic | 19.5:9 |
| Gostota pik | 425 ppi |
| Razmerje zaslona do ohišja | ≈ 86.8% |
| Vršna svetilnost | 1750 cd/m² |
| Zaščita zaslona | Steklo Corning Gorilla Glass Victus 2 |
| Zaslon na dotik | Da |
| Zaslon brez robov | Da |
| Lastnosti zaslona | Kapacitivni zaslon na dotik HDR10+ Multitouch zaslon |
Strojna oprema
| Čipovje | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 |
| Jedra CPU | 8 |
| Proizvodni proces | 4 nm |
| Najvišja frekvenca CPU | 3.36 GHz |
| Arhitektura CPU | 64-bit |
| Mikroarhitektura | 1x 3.36 GHz – Cortex-X3 2x 2.8 GHz – Cortex-A715 2x 2.8 GHz – Cortex-A710 3x 2.0 GHz – Cortex-A510 |
| Vrsta pomnilnika | LPDDR5X |
| GPU | Qualcomm Adreno 740 |
| RAM | 8GB |
| Shramba | 128GB, 256GB, 512GB |
| Vrsta notranje shrambe | UFS 3.1 (128GB) UFS 4.0 (256GB/512GB) |
| Različice | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM 512GB 8GB RAM |
| Razširljiva shramba | Ne |
Programska oprema
| Operacijski sistem | Android 13 (Tiramisu), z do 4 glavnimi nadgradnjami za Android |
| Uporabniški vmesnik | Samsung One UI 8 |
Glavna kamera
| Podpora kamere | Da |
| Trojna kamera | 50 MP, ƒ/1.8, 24 mm ( Širokokotna ), 1.0 μm, 1/1.56" Velikost senzorja Dual-Pixel PDAF Optična stabilizacija slike (OIS) 10 MP, ƒ/2.4, 70 mm ( Telefoto ), 1.0 μm, x3 Optični zoom, 1/3.94" Velikost senzorja Optična stabilizacija slike (OIS) PDAF 12 MP, ƒ/2.2, 13 mm, 120° ( Ultra širokokotna ), 1.4 μm, 1/2.55" Velikost senzorja Super stabilen video |
| Podpora bliskavice | Da |
| Vrsta bliskavice | LED bliskavica |
| Značilnosti | Samodejni HDR Panorama |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 4320p @ 24/30 fps 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
| Video funkcije | Gyro-EIS, HDR10+, Stereozvočni zapis |
Prednja kamera
| Podpora kamere | Da |
| Enojna kamera | 12 MP, ƒ/2.2, 26 mm ( Širokokotna ), 1.12 μm, 1/3.2" Velikost senzorja Dual-Pixel PDAF |
| Značilnosti | HDR10+ Visok dinamični razpon (HDR) |
| Video podpora | Da |
| Najvišja video ločljivost | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30 fps |
Baterija
| Tip | Li-Ion |
| Kapaciteta | 3900 mAh |
| Moč žičnega polnjenja | 25 W |
| Podpora za brezžično polnjenje | Da |
| Moč brezžičnega polnjenja | 15 W |
| Značilnosti | Brezžično polnjenje Qi Obratno brezžično polnjenje Žično polnjenje od 0 do 50 % v 30 minutah (kot oglaševano) |
Omrežje
| SIM kartice | Dual SIM (Nano-SIM + eSIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM) |
| VoLTE | Da |
| Hitrost prenosa podatkov | 5G, LTE (CA), HSPA |
| 2G pasovi | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| 3G pasovi | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G pasovi | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b46 (5200), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| 5G pasovi | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n12 (700), n20 (800), n25 (1900), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n66 (2100), n71 (600), n75 (1500), n77 (3700), n78 (3500), n258 (26000), n260 (39000), n261 (28000 MHz) |
Povezljivost
| Wi-Fi | Da ( Wi-Fi 6 ) |
| Standardi Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Funkcije Wi-Fi | Tri-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Da, v5.3 |
| Vrata USB | USB Type-C 3.2 USB On-The-Go |
| USB povezljivost | Polnjenje prek USB, Naprava za množično shranjevanje prek USB (UMS) |
| GPS | Da |
| Funkcije GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| NFC | Da |
Multimedija
| Zvočnik | Da |
| Priključek za slušalke | Ne |
| Avdio tehnologije | Podpora zvoku z visoko bitno hitrostjo, Stereo zvočniki |
| FM radio | Ne |
Značilnosti
| Senzorji | Pospeškometer Barometer Kompas Giroskop Senzor bližine Ultrazvočni senzor prstnih odtisov pod zaslonom |
| Posebnosti | Samsung DeX USB Power Delivery 3.0 Podpora za brezžični Samsung DeX (namizna izkušnja) |
Omejitev odgovornosti: Ne moremo zagotoviti, da so podatki na tej strani 100 % pravilni.
Ocene Samsung Galaxy S23
Video pregledi
Fotografije Samsung Galaxy S23
Pogosta vprašanja
-
Kakšna je cena za Samsung Galaxy S23?
Cena naprave Samsung Galaxy S23 znaša €335.10, lahko pa se v prihodnjih dneh spremeni.
-
Kdaj je izšel Samsung Galaxy S23?
Samsung Galaxy S23 je bil uradno predstavljen Petek, 17. Februar 2023.
-
Ali je Samsung Galaxy S23 na voljo v trgovinah?
Da, Samsung Galaxy S23 je na voljo v trgovinah, ker je še vedno v proizvodnji.
-
Koliko tehta Samsung Galaxy S23?
Samsung Galaxy S23 tehta približno 168 gramov.
-
Kakšna je diagonala zaslona pri Samsung Galaxy S23?
Zaslon na Samsung Galaxy S23 meri 6.1 palcev.
-
Ali Samsung Galaxy S23 podpira omrežja 5G?
Da, Samsung Galaxy S23 podpira 5G na pasovih n1, n2, n3, n5, n7, n8, n12, n20, n25, n28, n38, n40, n41, n66, n71, n75, n77, n78, n258, n260, n261.
-
Koliko kamer ima Samsung Galaxy S23?
Samsung Galaxy S23 ima zadaj Trojna kamera in spredaj Enojna kamera.